LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

SHOP

Dostaň sa do formy z pohodlia domova!

Prinášame ti kvalitné online kurzy a e-booky, ktoré ti pomôžu dosiahnuť tvoju vysnívanú postavu z pohodlia domova. V našom obchode nájdeš zoznam kvalitných eshopov, kde sa oplatí nakúpiť, využiť prebiehajúce zľavy a výpredaje na fitness vybavenie.

SUPER BODY 3

Kvalitné domáce tréningy zamerané na brucho, zadok, chrbát, stehná, ruky a prsia. V tomto online tréningu nájdeš až 12 komplexných tréningov a viac ako 5 hodín cvičenia. Daj zbohom cestovaniu do fitka a drahým pomôckam na cvičenie. Bude ti stačiť pevná vôľa a chuť makať!

SUPER BODY 2

V tomto online tréningu nájdeš až 16 účinných tréningov pre cvičenie z pohodlia domova. Naučíš sa, ako rýchlejšie spaľovať kalórie a vyrysovať postavu. Môžeme ti garantovať, že sa poriadne zapotíš a precvičíš kompletne celé telo. Hlavnou výhodou je, že ide o krátke cvičenia, ktoré netrvajú dlhšie ako 30 minút. Nezabiješ tak polovicu dňa nudným a neúčinným cvičením.

SUPER BODY

Chceš zhodiť nadbytočné kilá? Nechce sa ti chodiť do fitka alebo jednoducho nemáš čas? Mesačný video tréning je presne pre teba. Zacvičíš si v pohodlí domova a garantujeme ti, že ak budeš cviky cvičiť poctivo, poriadne sa zapotíš! Hlavné výhody tohto programu:

  • Nemusíš dochádzať do fitka.
  • Cvičíš z pohodlia domova!
  • Nepotrebuješ drahé fitness vybavenie!
  • Cviky sú rozmanité. Rozhodne sa nebudeš nudiť!
  • Cviky sú zamerané pre všetky vekové kategórie.

ZDRAVÉ RÝCHLOVKY 2

Poznáš to, cvičíš, makáš ale nemáš čas na prípravu kvalitnej stravy? Zdravé rýchlovky sú presne pre teba. V tejto knihe nájdeš až 85 fit receptov na rýchle a chutné jedlá do 30 minút. Nejde o obyčajné recepty, ktoré nájdeš na internete. Tieto recepty dalo dokopy 50 trénerov z celého Slovenska. Ide teda o overené a funkčné spôsoby, ako pripraviť kvalitné jedlá.

ZDRAVÉ RÝCHLOVKY

Navariť si rýchlo a zdravo by malo byť cieľom každého z nás. Pozri si zdravú kuchárku, v ktorej nájdeš až 60 unikátnych receptov na zdravé obedy, večere, olovranty a mnoho iného. 15 odborníkov na stravovanie dali hlavy dokopy a pripravili recepty na chutné jedlá, ktoré pripravíš do 30 minút.

NABITÁ KUCHÁRKA

Nabitá kuchárka prináša až 70 zdravých receptov, ktoré sú plné energie a pripravíš ich z bežne dostupných surovín. Na ich príprave sa podieľalo až 40 najlepších slovenských trénerov a osobností zo sveta fitness.

IMAMA

V tejto knihe nájdete skutočné príbehy žien. Okrem toho sa dozviete mnoho užitočných rád a tipov, ktoré sa hodia každej jednej mamičke. Jednotlivé príbehy sú motivujúce a pomôžu vám zvládnuť každodenné náročné situácie. Uvidíš, nie si v tom sama! 🙂

ĎALŠIE KNIHY

To nie je všetko, v ponuke nájdeš aj ďalšie zaujímavé knihy. Utekaj ich pozrieť :).

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.