LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovMagazínFitness007 - Hodnotenie obchodu + zľavový kód

Fitness007 – Hodnotenie obchodu + zľavový kód

Fitness007 je spoločnosť, ktorá pôsobí v odvetví Zdravie, wellness a fitness. Sídlo spoločnosti je v Prahe v Českej republike a jej e-shop je pravdepodobne všetkým nadšencom fitness a zdravého životného štýlu dobre známy.

Fitness007 je jedným z najväčších a súčasne najstarších českých e-shopov, ktorý ponúka viac ako 5000 produktov z oblasti fitness a zdravej výživy.

 

Ponuka e-shopu Fitness007

Ponuka online predajne je rozdelená do šiestich hlavných kategórií:

Akcia mesiaca

Do tejto kategórie sú zaradené výrobky nájdete produkty s výraznými percentuálnymi zľavami (v niektorých prípadoch ide až o takmer 40%). V tejto kategórii nájdete aj produkty s blížiacim sa dátumom minimálnej trvanlivosti. V každom prípade šetríte peniaze, bez toho aby to išlo na úkor kvality.

 

Športová výživa v e-shope Fitness007

Toto je obľúbená kategória športovcov, ktorí pracujú na budovaní svalovej hmoty a zdokonaľovaní výkonu a sily. Do tejto skupiny výrobkov patria:

 • aminokyseliny
 • proteíny
 • anabolizéry
 • kreatín
 • NO doplnky
 • spaľovače tukov
 • kĺbová výživa

 

Aminokyseliny

Fitness007 Amino acid drink Biotech USA

Aminokyseliny sú stavebnými kameňmi proteínov. Proteíny sú dlhé reťazce aminokyselín. Telo má tisíce rôznych bielkovín, z ktorých každá má dôležitú úlohu. Každý proteín má svoju vlastnú sekvenciu aminokyselín. Sekvencia spôsobuje, že proteín má rôzne tvary a má rôzne funkcie v tele.

Aminokyseliny si môžete predstaviť ako písmená abecedy. Keď písmená skombinujete rôznymi spôsobmi, vytvoríte rôzne slová. To isté platí pre aminokyseliny – keď ich skombinujete rôznymi spôsobmi, získate rôzne bielkoviny.

Aminokyseliny stimulujú syntézu proteínov, zvyšujú energiu a redukujú únavu.

 

Proteíny

Fitness007 - Whey Protein

Proteíny sú ťahúňmi tela. Tvoria asi 42% suchej hmotnosti tela. Proteínový kolagén – ktorý drží kožu, šľachy, svaly a kosti pohromade – tvorí asi štvrtinu celkového množstva bielkovín v tele.

Podobne ako aminokyseliny, aj proteíny sú základnými stavebnými kameňmi, ale svalov. Podporujú ich rast a regeneráciu.

Anabolizéry a NO doplnky

Ftness007 Anabolizér C4 Original

Anabolizéry sú produkty, ktoré imitujú účinky anabolických steroidov (hormónov) na zvýšenie svalovej hmoty a sily. NO doplnky sú produkty, stimulujú produkciu oxidu dusnatého v tele, čo vedie k lepšiemu prekrveniu svalov.

 

Kreatín

Fitness007 - Kreatin

Kreatín pomáha svalom produkovať energiu pri zdvíhaní ťažkých bremien alebo pri cvičení s vysokou intenzitou. Športovci často užívajú kreatínové doplnky na zvýšenie sily a zlepšenie výkonu, ale môžu z neho profitovať aj starší dospelí a vegetariáni.

Spaľovače tuku

Fitness007 - Spaľovač tuku EXTRIFIT CARNI LIQUID 120000 MG

Spaľovače tukov zvyšujú termogenézu, ktorá je tiež známa ako termogenika. Mtabolizmus je proces, pri ktorom telo premieňa potravu na energiu. Termogenéza funguje trochu inak – telo spaľuje kalórie na výrobu tepla, o ktorom sa predpokladá, že potom podporuje chudnutie.

 

Kĺbová výživa

Fitness007 - Kĺbová výžia Arthro Forte Biotech USA

Doplnky pre zdravie kĺbov môžu pomôcť zvýšiť rozsah pohybu, znížiť bolesť pri artritíde, pomôcť pri zotavovaní sa po zranení a udržiavať celkové zdravie kĺbov.

Zdravá strava v ponuke Fitness007

V tejto kategórii nájdete produkty, ktoré vďaka svojmu zloženiu podporujú celkové zdravie a imunitu. Nájdete tu: 

 • orechové maslá a orechy
 • superpotraviny
 • prísady na varenie a pečenie, sladidlá a dochucovadlá
 • hotové jedlá
 • kaše, pudingy, müsli, vločky, múky
 • sušené ovocie a sušené mäso

Medzi najobľúbenejšie produkty z kategórie zdravé potraviny patrí:

 • CZECH VIRUS SUPER GREENS PRO V2.0
 • SMARTFUEL KEŠU KRÉM 1000G

CZECH VIRUS SUPER GREENS PRO V2.0

Unikátne zloženie, ktoré je tvorené patentovanou zmesou zelených superpotravín, antioxidantov, húb a tráviacich enzýmov, vyrobenou v Českej republike, je vyvinuté na podporu tvorby svalovej hmoty, trávenia a energie.

Produkt Super Green Pro

Super Greens Pro je dostupný v dvoch verziách príchutí – lesné ovocie a jablčný fresh. Výrobok má vynikajúce hodnotenia a recenzie. Stačí sa len rozhodnúť, ktorá príchuť bude vašou obľúbenou.

SMARTFUEL KEŠU KRÉM 1000G

Ide o 100% prírodný produkt, bez akýchkoľvek pridaných látok, vhodný aj pre vegánov a ľudí alergických na lepok. Bez pridaného cukru.

Kešu krém

Mimoriadne jemný krém z horúcim vzduchom pražených kešu orieškov. Je bohatým zdrojom rastlinných proteínov, vitamínov, minerálov, vlákniny aj nenasýtených tukov.

Krém je vhodný do akýchkoľvek dezertov, pečených aj nepečených, smoothies, alebo len tak – keď nás prepadne chuť „na niečo sladké“.

Fitness oblečenie v ponuke e-shopu Fitness007

Prečo je fitness oblečenie dôležité? Vhodné oblečenie znižuje riziko zranenia.

Kompresné oblečenie zvyšuje prietok krvi do srdca a dodáva tak potrebný kyslík do pracujúcich svalov. V dôsledku toho znižuje únavu a bolestivosť riadením akumulácie kyseliny mliečnej.

Fitness oblečenie a obuv

So správnym oblečením prichádza cvičenie bez námahy. A Fitness007 to vie.

Na stránkach e-shopu nájdete nielen široký výber pánskeho a dámskeho športového oblečenia, ale aj obuvi, batohov a tašiek.

Fitness doplnky v ponuke e-shopu Fitness007

Správne príslušenstvo môže váš workout výrazne zefektívniť. Či už chcete znížiť riziko určitých zranení, alebo pridať väčší odpor jednotlivým cvičeniam, Fitness007 ponúka všetko, čo potrebujete k tomu aby ste posunuli svoj kondičný tréning na vyššiu úroveň.

V ponuke fitness doplnkov nájdete:

 • cvičebné pomôcky
 • šejkre, barely a fľaše na pitie
 • rukavice, trhačky, háky, gripy, opasky
 • posilňovacie stroje a činky
 • smart doplnky
 • darčekové poukazy a boxy

Tip na produkt

POWER SYSTEM ZÁVESNÝ SYSTÉM PSX PS-4020 POWER TRAINING SET

Zavesný systém na cvičenie

Závesný posilňovací systém je viacúčelový posilňovač, ktorý funguje na princípe posilňovania s vlastnou váhou. Vďaka možnosti uchytenia systému je možné ho využiť na domáce cvičenie.

 

TOP 30

V tejto kategórii nájdete 30 najpredávanejších a najobľúbenejších produktov z ponuky e-shopu. Ide o výrobky vysokej kvality, ktoré plnia čo sľubujú a sú v kruhu zákazníkov mimoriadne obľúbené a vynikajúco hodnotené.

 

Hodnotenie e-shopu Fitness007

Logo Fitness007

Registrácia

Nie je nutná, ale v každom prípade užitočná.

Mnoho odborníkov na online marketing odrádza od registrácie používateľov na stránkach elektronického obchodu. Tvrdia, že požiadavka, aby sa kupujúci zaregistrovali, odrádza potenciálnych zákazníkov od akéhokoľvek nákupu a preto vedie k opusteniu košíka a strate zisku.

Fitness007 sa nenechal odradiť a registráciou v e-shope automaticky získavate nasledujúce bonusy:

 • 3% zľavu na celý sortiment
 • odpadáva nutnosť vypĺňať osobné údaje – rýchlejšie objednávanie
 • darčeky k objednávke
 • tracking balíka

Zľavové kupóny a výpredaje

Zľavy a kupóny sú obľúbenými nástrojmi obchodníkov na podporu predaja a Fitness007 nie je výnimkou. A bolo by ich škoda nevyužiť.

Informácie o aktuálnych zľavových kupónoch nájdete na sociálnych sieťach e-shopu, kde ich viete zároveň aj získať. Rovnako ako na takmer všetkých slovenských zľavových portáloch.

Navyše e-shop, okrem zľavových kupónov a zvýhodnenej ponuky Akcia mesiaca, poskytuje aj tretiu možnosť výhodného nákupu v sekcii Výpredaj, kde nájdete zľavnené produkty za mimoriadne výhodné ceny.

Aktuálne vo výpredaji

K dátumu publikácie článku nájdete v e-shope medzi inými aj nasledujúce, vôbec nie malé zľavy:

 • MyProtein Advanced Weight Gainer 2600 g – zľava 30,03 %
 • Puhdistamo Rice Protein 600 g – zľava 30,06 %
 • Purasana Vegan Protein Mix 400 g – zľava 31,79%
 • Šufan čokoláda 500 g – zľava 75,88%

 

Možnosti platby, vrátenia tovaru a reklamácie

Pokiaľ ide o spôsob platby, k dispozícii sú nasledujúce možnosti:

 • platba kartou online
 • platba GoPayV3 – pre klientov vybraných bánk
 • platba prevodom

Za nevýhodu považujeme absenciu, na Slovensku ešte stále veľmi obľúbenej, možnosti platby v hotovosti na dobierku.  U kuriérov GLS však je možné platiť kartou pri prevzatí balíka.

Výmena, alebo vrátenie tovaru sú možné do 14 dní, záruka je zákonných 24 mesiacov a riadi sa podmienkami platných právnych noriem. Ako bonus, na sortiment doplnkov výživy a potravín ponúka e-shop záruku počas celej doby ich trvanlivosti.

Spôsob a cena dopravy

Pri nákupe v e-shope Fitness007 môžete využiť služby Zásielkovne, alebo GLS. Zásielkovňa ponúka výhodnejšiu cenu – 2,90 eur, zatiaľ čo u GLS vás doručenie bude stáť 4,50 eur.

Pri hodnote nákupu nad 69 € je u oboch dopravcov doprava zdarma.

Hodnotenie e-shopu zákazníkmi

Eshop Fitness007 je jedným z vynikajúco hodnotených fitness e-shopov nielen v Čechách, ale aj na Slovensku. Na rôznych platformách má stovky pozitívnych recenzií, ktoré oceňujú veľký sortiment produktov, výber svetových značiek, rýchlosť dodania, zákaznícky servis aj akčné ponuky aj možnosť získať zľavové kódy.

Tu sú niektoré príklady hodnotenia z overeného a najväčšieho slovenského porovnávacieho portálu Heureka, kde e-shop získal 98%-né odporúčanie:

Fitness007 - recenzie Heureka

Zhrnutie 

Vášnivým nadšencom fitness a aktívneho životného štýlu určite nebolo treba e-shop Fitness007 predstavovať. Zaručene ho poznajú.

Ale pre tých, ktorí s ním ešte skúsenosti nemajú, v kocke zhrnieme prečo tu odporúčame nakupovať:

 • obrovský sortiment kvalitných produktov najznámejších značiek na trhu
 • rýchle doručenie
 • mimoriadne dobrá reputácia v kruhu zákazníkov na rôznych platformách
 • stále akcie, výpredaje a zľavy

 

4.6/5 - (15 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.