LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovMagazínTipsport (✅ recenzia) stávkovej kancelárie

Tipsport (✅ recenzia) stávkovej kancelárie

Stávková kancelária Tipsport bola založená v máji roku 1991 v Českej republike a za viac ako 30 rokov svojho pôsobenia sa stala medzinárodným holdingom s viac ako 3000 zamestnancami. Dnes je jednou z najväčších a najúspešnejších stávkových kancelárií nielen v Česku, ale aj na Slovensku.

Hlavným predmetom spoločnosti Tipsport sú kurzové stávky, v prvom rade na športové udalosti, ale aj verejné, resp. spoločenské udalosti, ktoré sa v súčasnosti prijímajú predovšetkým online cez webovú stránku tipsport.sk.  Na to, ako funguje sa pozrieme dnes aj detailne.

 

Tipsport positioning

Tipsport sa zameriava predovšetkým na mužskú populáciu , ktorú zaujíma šport a všetko s ním súvisiace. Cieľová skupina je vo veku 18+.

Tipsport je vnímaný ako „domáca“ spoločnosť, ktorá má dlhoročnú históriu a je bezpečné v nej staviť. Vzhľadom na silné postavenie na trhu dokáže dostáť svojim záväzkom. Spoločnosť je v mysli spotrebiteľa ukotvená ako stávková kancelária, kde sa schádza komunita stávkarov, ktorej chcú byť súčasťou.

Tipsport logo

Voči konkurencii Tipsport vymedzuje široká a atraktívna kurzová ponuka, pestrý herný plán a veľká pobočková sieť, pričom mnohé pobočky fungujú na báze „Tipsport barov“, kde si môžete dopriať občerstvenie a pozrieť športové prenosy.

V kamenných pobočkách Tipsportu je navyše k dispozícii:

 • možnosť dobíjania kreditu mobilných telefónov,
 • predaj dobíjacích kupónov Paysafecard,
 • predaj vstupeniek cez Ticketpro s Ticketportal,
 • predaj dobíjacích kupónov Skylink a videoportálu Voyo,
 • a tiež predaj e-cigariet.

Významnú súčasť doplnkového predaja tvorí týždenník pre kurzové stávky a šport OK Tip, snáď najobľúbenejší stávkársky magazín (je samozrejme k dispozíci aj v elektronickej podobe).

Doplnkové služby síce nemajú veľký vplyv na tržby spoločnosti, ale môžu nalákať nových zákazníkov či príležitostných stávkarov.

Samozrejme, tipovanie v pobočkách a na internete môžete aj kombinovať. Váš účet na internete, ktorý beží pod názvom Tipkonto je prepojený s Tipkartou, prostredníctvom ktorej tipujete v pobočke. Prehľad o vašich stávkach na pobočke vám na webovej stránke poskytne sekcia kontrola tiketu. A navyše, na pobočke môžete využiť aj svoj zostatok na Tipkonte.

Registrácia, prihlásenie

Prvým krokom  k tomu, aby ste mohli začať stávkovať online je nutnosť registrácie. Po zadaní základných údajov – meno, mailová adresa, telefón, dátum narodenia, vám na zadanú mailovú adresu príde potvrdenie registrácie s odkazom na, ktorom ju viete aktivovať. Po presmerovaní na príslušnú stránku musíte zadať heslo, ktoré dostanete smskou na zadané telefónne číslo.

Následne od vás systém žiada pre overenie dva doklady totožnosti pre dokončenie registrácie.

V ďalšom vás systém požiada o vyhlásenie, či ste alebo nie ste politicky exponovaná osoba, resp. osoba pôsobiaca vo verejnej funkcii regionálneho alebo štátneho významu, rovnako ako aj to, vo vašej blízkej rodine takáto osoba pôsobí.

Keď je vaša totožnosť overená získate za registráciu bonus 20 eur vo forme Netov , 100 free spinov v Tipsport kasínevstupný bonus do max. výšky 4000 eur a vstupný bonus do kasína do výšky 1000 eur. O maximálnej výške bonusu pre každý produkt rozhoduje prvá výška vkladu.

Podmienky získania bonusu a ako vybrať bonus Tipsport si pozorne preštudujte najlepšie ešte pred registráciou!

Tipsport - registrácia

Kurzová ponuka

Hlavným produktom spoločnosti sú stávky na športové zápasy. Staviť môžete na cca 30 druhov športov, vrátane tzv e-sportov ako je napríklad League of Legends. Kurzová ponuka je rozsiahla a bez problémov konkuruje aj zahraničným stávkovým kanceláriám.

Denne ponúka cca 500 príležitostí na stávkovanie. Ponuka sa denne mení a upravuje podľa nadchádzajúcich športových udalostí. V top sezóne máte k dispozícii 50 približne futbalových súťaží, vrátane zápasov nemeckej Bundesligy, španielskej Primera División, holandskej Eredivisie, talianskej Serie A, belgickej Jupiler League, portugalskej Primeira Liga, americkej MLS, švajčiarskej Superligy, alebo francúzskej Ligue 1.

V ponuke sú aj live streamy zo švédskej, fínskej, dánskej, argentískej, poľskej, brazílskej bieloruskej, tureckej, rumunskej, čínskej, austrálskej, kanadskej a japonskej najvyššej futbalovej ligy.

Staviť môžete na desiatku hokejových európskych ligových súťaží, NHL alebo na grandslamové turnaje. V ponuke sú všetky dôležité šampionáty, rôzne poháre a samozrejme aj olympiády.

Počet ponúk pri jednotlivých druhoch športu sa odvíja od ich popularity

Čo sú to spoločenské stávky?

Spoločenské stávky sú u nás, ale aj v zahraničí veľmi obľúbené a objavujú sa v ponukách stávkových kancelárií čoraz častejšie Najobľúbenejšou oblasťou je politika, či už ide o výsledky volieb alebo rôznych referend.

Dnes sa však už dá tipovať takmer na všetko a Tipsport dokáže s vypísanými príležitosťami prekvapiť. Reaguje na aktuálne dianie, ako je napríklad kurz na to, koľko Kč bude v decembri 1 Euro, alebo či padne teplotný rekord, nameraný na území SR.

V kurze sú aj zábavné stávky, ako napríklad súťaž v jedení knedlíkov na Vizovickom Trnkobraní… Obľúbené sú aj súťaže StarDance alebo SuperStar.

Spoločenské stávky

Kurzová hladina

Pravdepodobne najdôležitejší faktor kurzového stávkovania. Ostrieľaní tipujúci vedia, že je rozhodujúce, či u konkurenčnej spoločnosti nedostane väčšiu výhru za svoje stávky. Ak inde dostane hoci aj o pár eur viac, staví inde bez ohľadu na to, že konkurenčná spoločnosť neponúka napríklad vernostné darčeky.

Skúsený tipujúci vyberá podľa aktuálne vypísaných kurzov, ktoré sa tvoria na základe matematických prepočítaných pravdepodobností. Každá spoločnosť používa iný vzorec, ktorý tvorí tzv. kurzovú hladinu, podľa ktorej sa profesionálny stávkar orientuje. Tipsport rozlišuje aj to, o aký zápas ide a podľa toho určí kurzovú hladinu.

Kurzová hladina sa určuje na základe toho, s akou maržou spoločnosť pracuje. Je jednoznačne v lepšej pozícii ako stávkar. V praxi to funguje tak, že čím viac je daný zápas sledovaný, a čím viac informácií je o ňom známych, tým nižšiu kurzovú hladinu má určenú – na úrovni okolo 105 % až 107 % (marža je teda 5 % – 7 %, výhernosť 93 % – 95 %). V tomto prípade totiž vďaka prehľadu, ktorý o zápase má, dokáže presnejšie odhadnúť výsledky.

Naopak pri športových udalostiach, ktoré nie sú tak sledované, sa môže dostať kurzová hladina až na 120 %. Tipsport má často stanovenú kurzovú hladinu 110%, pri sledovaných zápasoch 107%, čo na slovenské pomery nie je úplne zlé.

Tipsport - Live ponuka

Live ponuka

Obľúbeným produktom spoločnosti sú aj LIVE stávky. Tieto stávky sa uzatvárajú počas diania športovej udalosti. Sú veľmi populárne, pretože tipujúci môžu uzatvárať stávky až do konca zápasu. Ponúkajú možnosť reakcie na aktuálny výkon mužstva, alebo športovca, jeho momentálnu náladu a nasadenie vyhrať práve prebiehajúci zápas, ergo tipujúci majú možnosť uzatvárať stávky, ktoré odrážajú priebeh zápasu.

Keďže LIVE stávky sú pre tipujúcich mimoriadne atraktívne, Tipsport priebežne rozširuje tím bookmakerov, ktorí sa o stávky starajú.

Staviť live môžete predovšetkým na futbal, tenis a hokej, ale sú v ponuke aj iné športy. Funkcia tipClick je vyvinutá špeciálne pre live stávky a umožňuje staviť na jedno kliknutie. Tieto stávky navyše môžete kombinovať s predzápasovými stávkami na jednom tikete.

Navyše, Tipsport ponúka k týmto stávkam aj LIVE streaming. Umožňuje sledovať zápas naživo bez toho, aby ste si museli predplatiť satelitnú, alebo káblovú televíziu. Všetko, čo potrebujete je kvalitný internet a registrácia u Tipsportu. Zápasy môžete sledovať na tipsport.sk/tv.

Podmienkou pre sledovanie live prenosov je stávka v hodnote aspoň 1,2 € za posledných 30 dní. Ak sledujete 1. českú futbalovú ligu tiket musíte uzatvoriť najneskôr v deň zápasu, alebo mať zostatok na účte minimálne 4 €.

Môžete sledovať až 4 živé prenosy naraz. A to nielen na webe, ale aj na mobilných zariadeniach s OS Android a iOS prostredníctvom aplikácie, alebo mobilnej web stránky.

Tipovanie cez mobilnú aplikáciu

Tipsport aplikácia je dostupná na stiahnutie pre OS Android a iOS (iPhone, iPad). Cez ňu je možné nielen staviť, ale aj sledovať live prenosy. Mobilná webová aplikácia na m.tipsport.sk je kompatibilná aj s Windows Phone alebo BlackBerry.

Prečo sa oplatí stiahnuť si aplikáciu?

 • užívateľsky prívetivé rozhranie
 • kdekoľvek a kedykoľvek máte prístup ku kurzovej ponuke
 • možnosť sledovania live športových prenosov (TV Tipsport) s live stávkami
 • k dispozícii sú všetky tipovacie funkcie, rovnako ako aj aj všetky extra doplnky, či už sú to analýzy, fórum, súťaže, alebo Tiket aréna
 • možnosť prepínania odvodnených stávok pre viacero udalostí jedným klikom
 • na základe vašich preferencií môžete odvodené stávky manuálne radiť

Funkcie pre stávkovanie

 • cash out – je funkcia, ktorá vám dáva možnosť uzavrieť vašu aktívnu stávku predtým, ako sa rozhodne o výsledku. Umožní to zabezpečiť si časť výhier,  alebo znížiť straty, keď sa kurzy menia vo váš prospech alebo proti vám. V praxi to znamená, že ak máte na tikete napr. 5 zápasov a 4 zápasy sú výherné, tak nemusíte čakať kým skončí posledný. Použijete cash out a peniaze vám ihneď vyplatia.
 • funkcia Uzavretie príležitosti – známa aj ako „zachráň tiket“ je funkcia s ktorou, ako prvý prišiel na Slovensko v roku 2021 práve Tipsport. Umožní vám kedykoľvek uzavrieť príležitosť (aj v prípade zlého vývoja)! Skúsení stávkujúci často začleňujú túto funkciu do svojich stratégií stávkovania.
 • funkcia Úspešnosť príležitosti – toto je funkcia, ktorú konkurencia nemá. Tipsport vám dáva k dispozícii štatistiku vašej úspešnosti pri jednotlivých stávkach a vy sa môžete zamerať hlavne na to, v čom ste dobrí. Tipsport je jednoducho gamechanger.

Vernostný program Tipsport

Ak ste sa zaregistrovali a začali ste stávkovať, môžete sa zapojiť do takzvaného vernostného programu Tipsport.

Ide o systém, ktorým môžete pri splnení určitých podmienok získať tzv. Nety, ktoré potom použijete ako reálne peniaze. Jeden Net = jeden cent.

Za nazbierané nety nemusíte len tipovať. Môžete nimi zaplatiť aj za SMS pre vyhodnotenie vášho tiketu. 1 SMS = 4 nety.

Podmienky, ktorých splnenie je potrebné, sú nasledujúce a nájdete ich na na webstránke Tipsportu:

Vernostný program Tipsport

Tipsport Casino

V online kasíne Tipsportu sú hráčom k dispozícii výherné automaty, ruleta, blackjack a množstvo online hier, ktorých paleta sa neustále rozširuje.

Kasíno pravidelne organizuje aj turnaje, ktoré si už stihli získať veľkú obľubu. Zúčastniť sa ich môžu všetci registrovaní užívatelia. Hlavnou cenou sú veľké prize pooly, ktoré sa losujú po skončení turnaja.

Relatívnou novinkou sú kasínové jackpoty, ktoré môžete vyhrať aj viackrát denne na hrách od Apollo Games, Synot, Adell, Tech4Bet, Casi či Kajot.

Online automaty zdarma

Nie každý chce riskovať svoje peniaze. Sú aj takí hráči, ktorí hrajú pre radosť z hry. Tipsport myslel aj na nich. Ak kliknete na tlačítko „hrať pre zábavu„, vašu obľúbenú hru si môžete vychutnať zadarmo a úplne bez rizika.

Vďaka tejto možnosti aj skúsení hráči (ktorí bežne hrajú o peniaze) môžu cibriť svoje stratégie do dokonalosti, bez toho aby prišli o svoje vklady.

Tipsport Kasíno

Tipsport Kasíno – Krátka pauza

Ide o novinku Tipsportu, a jej účelom je podpora zodpovedného prístupu k hre. Je určená pre všetkých, ktorým hra už prináša viac problémov ako potešenia a zábavy.

Krátka pauza“ je funkcia, ktorá umožní nastaviť sebaobmedzujúce opatrenia. To znamená, že po ich nastavení vám systém neumožní hrať 3,6,12 alebo 24 hodín a navyše môžete nastaviť aj maximálny limit, ktorý je vám k dispozícii.

Tipsport – platobné metódy

Vo svojom registrovanom, overenom účte kliknite na položku vklady a výbery v pravom hornom rohu.

Vklady

Pre vklady môžete použiť:

 • tuzemský bankový prevod,
 • priame vklady na pobočke,
 • zrýchlené prevody cez SporoPay, VÚB ePlatby, TatraPay, UniCredit Bank alebo Poštovú banku
 • platobnú kartu VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro
 • službu Paysafecard
 • Skrill (Moneybookers) už bez poplatku

Vklad je cez Paysafecard nie je zadarmo, poplatok činí 5 %.

Aké sú limity vkladov?

Platobné karty a zrýchlený bankový prevod majú limit maximálne 40 000 € , Paysafecard umožňuje vklad 1 – 1000 EUR, Skrill 40 – 10 000 EUR), priamy vklad na pobočke 1.500 € a klasický bankový prevod nemá limit.

Výbery

Peniaze si môžete vybrať priamo na pobočke, cez Skrill, alebo prostredníctvom bankového prevodu.

Podmienky výberu sú nasledujúce:

 • bankovým prevodom vám vyplatia 100 000 €, minimálny zostatok na účte musí byť 5 €
 • cez Skrill 10 000 €, pričom na hráčskom účte musíte mať zostatok minimálne 40 €
 • Paysafecard 2 500 €, na hráčskom účte musíte mať rovnako minimálny zostatok 40 €
 • na pobočke 1000 €, pričom ak chcete vybrať viac ako 300 €, musíte to pobočke oznámiť deň dopredu, minimálna suma výberu je už 1 €

Všetky výbery sú bez poplatku.

Zhrnutie

Silnou stránkou spoločnosti Tipsport je nepochybne veľký počet pobočiek – len na území Slovenska ich funguje viac ako 400. Sú dobre dostupné, prítomné takmer v každom meste.
Ďalej to je dlhoročná história, vďaka ktorej firma dôveryhodná a má široký okruh stálych zákazníkov.

V priebehu rokov sa stal Tipsport synonymom značky, ktorá je spoľahlivá a stála.

Tipsport láka nových zákazníkov aj rôznymi vernostnými programami a akciami. Väčšina stávkarov má založený účet u viacerých stávkových spoločností súčasne, ale tipuje na Tipsporte vďaka množstvu a kvalite služieb, ktorú ponúka.

Medzi ďalšie nie bezvýznamné plusy patrí dostupnosť LIVE streamov, veľké množstvo Live stávok a prehľadnosť webových stránok. Tieto klady patria zároveň aj medzi hlavné kritériá, podľa čoho si tipujúci vyberajú stávkovú kanceláriu.

Tipsport je jednoznačne najväčšou komunitou stávkarov na Slovensku a jednotkou na trhu nielen čo do počtu pobočiek, ale aj do objemu tržieb. V roku 2022 (údaje za rok 2023 ešte v čase písania článku nie sú k dispozícii) dosiahol Tipsport tržby 173,4 mil. €, čo v porovnaní s predchádzajúcim rokom v rovnakom období predstavuje 21% nárast objemu tržieb. Týmto si Tipsport upevnil pozíciu jednotky na trhu a dvojku, Fortunu, nechal ďaleko za sebou.

Pre Tipsport znamenajú potenciálnu hrozbu skôr zahraničné stávkové kancelárie, ako sú Bet365, Unibet, William Hill, Pinnacle Sports alebo Sportingbet. Ponúkajú internetové kurzové stávkovanie, ktoré je dostupné z celého sveta.

Ich ponuka je často atraktívnejšia, než ponuka tuzemských spoločností, disponujú širšou ponukou live stávok aj živých prenosov, mnoho z nich ponúka aj možnosť zvoliť si v menu slovenský, alebo český jazyk.

Hovoríme o potencionálnej hrozbe, pretože zatiaľ, napriek všetkým vymenovaným výhodám, sa väčšina slovenských stávkárov obracia na Tipsport, pretože vďaka širokej pobočkovej sieti a dlhej histórii je vnímaná ako dôveryhodnejšia.

Zdroje informácií:

2.8/5 - (105 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.