LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovMagazínFitshaker - Oplatí sa? (KOMPLETNÁ RECENZIA)

Fitshaker – Oplatí sa? (KOMPLETNÁ RECENZIA)

Ste žena, chcete mať vypracovanú postavu, no nemáte veľa času a do posilňovne sa dostanete možno raz za mesiac? Ak ste na tieto otázky odpovedali áno, máme pre vás riešenie! Je ním práve služba Fitshaker.

Cvičenie na doma je čoraz vyhľadávanejšie.

Narozdiel od pánskeho osadenstva, nám ženám nejde o maximálny svalový rast, a preto je cvičenie doma pre ženy vhodnejšie než pre pánov. Navyše, často máme kopu povinností, ktoré za nás nikto nespraví.

 

V takýchto chvíľach je jednoduchšie vytiahnuť podložku na cvičenie a odtrénovať jednoduchú zostavu doma.

Aké sú výhody cvičenia doma?

 • ušetríte čas (nemusíte cestovať do posilky a späť, vyhnete sa zápcham…),
 • cvičiť doma je priateľské k rodinnému rozpočtu (ušetríte za permanentku do posilňovne alebo na skupinové lekcie, niečo stojí aj cestovanie),
 • môžete cvičiť kedykoľvek – nie ste viazaná rozvrhom skupinových lekcií ani otváracími hodinami (to ocenia najmä dámy z menších miest),
 • cvičenie s vlastnou váhou vás naučí lepšie ovládať telo,
 • odpadnú starosti s hanbením a výzorom (áno, do posilky sa síce chodí cvičiť a nikto neočakáva tip-top makeup, ale doma je to iné 😊 ),
 • dávate okoliu skvelý príklad a deti vidia, že pohyb patrí k životu,
 • jediný, s kým sa porovnávate, ste VY sama,
 • a nakoniec, vďaka tomu, že ste oveľa slobodnejšia z pohľadu času a napasovania cvičenia do vášho denného to-do listu, je oveľa pravdepodobnejšie, že konečne uvidíte výsledky.

Nedajte sa však oklamať, ani vo svete fitness nie je nič čierno-biele. Cvičenie doma pred telkou môže byť skvelou alternatívou pre mnoho ľudí, no takisto prináša aj svoje úskalia – ako všetko.

cvicenie na doma ploche brusko

Aké môžu byť nevýhody domáceho cvičenia?

 • po čase vám začnú byť cviky príliš jednoduché a budete musieť hľadať možnosti, ako ich urobiť náročnejšie,
 • ak máte malý byt, môže byť náročné nájsť vhodné miesto na cvičenie,
 • chýba vám socializácia (čo si budeme klamať, aj posilka je miesto, kde sa vytvárajú väzby a priateľstvá),
 • chýba vám kvalifikovaný inštruktor / tréner.

Práve posledný bod môže byť v prípade začiatočníkov veľký problém. Správna technika je dôležitá nielen kvôli tomu, aby bol cvik efektívny, ale hlavne bezpečný.

A pretože bezpečnosť a zdravie sú na prvom mieste, nemali by ste potrebu odborného dohľadu podceniť.

Ako cvičiť doma?

Do istej miery môže túto dilemu vyriešiť niektorý z mnohých dostupných online programov na cvičenie.

My vám na základe vlastnej skúsenosti odporúčame tento od Fitshakeru.zena po treningu

Čo je to FITSHAKER?

Projekt FITSHAKER vznikol ako iniciatíva dvoch milovníkov pohybu (dnes už manželov) – zumba inštruktorky Lucky a jej priateľa Peťa.

Je to webová stránka, na ktorej nájdete množstvo tréningových videí a inšpiratívnych článkov z oblasti zdravia, výživy, cvičenia a osobnostného rozvoja.

Ako vznikal Fitshaker?

Začalo to nevinným Youtube kanálom, na ktorom Lucka zdieľala svoje zumba video na doma, aby si s ňou mohli zatancovať aj dievčatá a ženy, ktoré nemali možnosť pravidelne navštevovať jej hodiny.

Tanečné videá si postupne získavali čoraz viac a viac fanúšikov – jedno má dokonca viac ako 6 miliónov zhliadnutí! To už bol už iba krôčik od Fitshakeru.

Pre koho je Fitshaker určený?

Ako sme spomínali v úvode, projekt Fitshaker si kladie za cieľ osloviť najmä ženy (pracovne vyťažené, mamičky na rodičovskej dovolenke, študentky…), ktoré nemajú časové možnosti alebo finančné prostriedky, ktoré by im dovolili pravidelne dochádzať do posilňovne alebo na skupinové cvičenia.

Fitshaker je určený pre všetky ženy, ktoré, aj keď toho majú veľa, chcú. Pretože CHCIEŤ niečo robiť je dôležitejšie, než môcť niečo robiť.

Čo získate cvičením doma s Fitshakerom?

 • vedenie skúsenej inštruktorky
 • máte na výber zo 16 základných cvičebných programov + 10 špeciálnych výziev (viď nižšie)
 • vyformujete si postavu
 • zlepší sa vám držanie tela
 • naberiete kondičku
 • odreagujete sa
 • zlepší sa vám nálada (uvidíte, že endorfíny dokážu aj s obyčajným dňom urobiť zázraky). 

A popri tom všetkom budete stále nablízku svojim blízkym. Čo viac si môže žena priať?

(Áno, možno ešte pohár vína a dobrý film, to sa ale nevylučuje 😊).zena-cviciaca-hipthrust

Koľko stojí cvičenie s Fitshakerom?

V porovnaní s členstvom v posilňovni alebo skupinovými lekciami je Fitshaker takmer zadarmo! Za mesačné členstvo zaplatíte 9,90 € / mesiac.

Mesačná permanentka do klasického fitka v menšom meste stojí okolo 30 €, a to ešte nerátame poplatky za skupinové lekcie.

Nevýhody?

Nevýhodou je, že pre cvičenie musíte mať prístup k internetu. Vďakabohu, že v 21. storočí je už internet naozaj takmer všade.

Namiesto prezerania instagramových fitness hviezdičiek môžete na svojej postave zamakať – a ktovie, možno budú o nejaký čas ľudia sledovať práve vás a vašu inšpiratívnu zmenu k lepšiemu JA.

Nechcete kupovať mačku vo vreci? Vo Fitshakeri vám rozumejú.

Ak so službami Fitshaker nebudete spokojná, tvorcovia vám garantujú 100 % vrátenie peňazí. Svoje rozhodnutie nemusíte nijako odôvodniť.

Chcem začať – ako to prebieha?

Na webovej stránke Fitshaker nájdete možnosť registrácie a následne si zvolíte program Premium.

Po prihlásení zodpoviete na otázky o sebe, na základe ktorých vám systém nájde a odporučí cvičebný program priamo na mieru.

 

Samozrejme, je na vás, či budete súhlasiť, alebo sa rozhodnete pre iný. Predplatením služby získavate automaticky prístup ku všetkým tréningovým videám – a teda môžete každý deň cvičiť niečo iné.

Stereotyp nehrozí ani v prípade, ak ostanete verná jednému programu. Každá možnosť obsahuje na každý deň v týždni iné video.

fitshaker

Fitshaker zaznamenáva progres za vás

Keďže zatiaľ nikto neobjavil zázračný stroj na motiváciu, občas dobre padne pripomenúť si, aký pokrok ste za určitý čas urobili.

Po registrácii si pripravte odpovede na jednoduché otázky o vašej výške a hmotnosti.  Takisto sa vám zíde krajčírsky meter, pretože máte možnosť zadať aj obvod pása, bokov či stehien, ktorý môžete následne sledovať a porovnávať.

Možno ste už počuli o tom, že svaly sú ťažšie než tuk. Môže sa teda ľahko stať, že po krátkej dobe cvičenia vaša hmotnosť dokonca stúpne.

Nepodliehajte panike a pozrite sa na miery. Ak klesli, ste na najlepšej ceste za vysnívanou postavou.

Fitshaker neoklamete

Ak potrebujete nad sebou pevnú ruku trénera, ktorý počíta opakovania a hecuje vás do ďalšej série, ste na správnom mieste. Od začiatku vám systém počíta odcvičené hodiny či spálené kalórie.

Okrem cvičenia, ktoré absolvujete s Fitshakerom, môžete do štatistík zarátať aj aktivitu, ktorú ste robili mimo tréningových videí.

Boli ste si zabehať? Skvelé! Môžete si váš beh zapísať k odcvičeným hodinám – pretože akýkoľvek pohyb sa ráta.

Fitshaker je naozaj pre všetky

Sympatické je, že hneď v úvode myslia tvorcovia na to, že pod srdcom môžete nosiť aj malý zázrak 😊 Nechýba teda otázka o prípadnom tehotenstve – pretože keď tvrdia, že je to cvičenie „pre každého“, myslia aj na tehotné.

A keď sme pri tom – ženy by sa mali viac oceniť za to, aké úžasné veci ich telo dokáže. Je načase, aby ste  boli vášmu telu vďačná a starali sa oň najlepšie, ako viete.

Niečo vám nefunguje? Na Fitshakeri máte k dispozícii neustálu zákaznícku podporu

Ak ste narazili na problém, s ktorým si neviete poradiť – vedzte, že fitshakeráci vás v tom nenechajú. Pre podobné prípady majú vytvorenú špeciálnu pozíciu tzv. manažérov šťastia.

Pomôžu s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa vášho konta, nastavenia cvičebných programov, chýbajúcej motivácie alebo podpory na ceste za zdravším telom.

„Vo velení“ je Baška Línek, s ktorou spolupracujú Simča a Tiny.

Ak by ste mali problém technickejšieho charakteru, Fitshaker má aj vlastný tím IT špecialistov, ktorí sú pripravení pomôcť s každým problémom – aj keby išlo iba o vypadnutú wifi 😊

Čo všetko si s Fitshakerom zacvičíte?

Momentálne vám Fitshaker premium zóna ponúka 16 rôznych cvičebných programov, z ktorých si vyberú naozaj všetky:

 • ženy, ktoré s cvičením začínajú,
 • ženy, ktoré chcú spevniť svoju postavu,
 • ženy, ktoré chcú schudnúť,
 • ženy, ktoré trápia boľavé kĺby a chrbtica, no pohybu sa nechcú vzdať,
 • tehotné žienky,
 • staršie ženy,
 • zapálené aktívne športovkyne (tie ocenia najmä lekcie pre pokročilých),
 • milovníčky dynamických tanečných lekcií,
 • milovníčky pokojnejšieho cvičenia, ktoré rozvíja telo i myseľ.

Jednotlivé programy sú odstupňované podľa náročnosti pre začiatočníkov, mierne a stredne pokročilých a pokročilých.

Získate tak istotu, že tréningy sa budú neustále prispôsobovať vašej rastúcej výkonnosti.

Ktoré tréningové videá Fitshaker ponúka?

Dosť bolo všeobecných informácií, poďme sa teraz pozrieť priamo na to, aké cvičebné programy Fitshaker ponúka:

1. Pilates

Tento program patrí medzi must-have každej žienky, ktorá začína s cvičením. Pilates je koncept, ktorý dokonale precvičí svaly hlbokého stabilizačného systému, ktoré sú nevyhnutné pre správne fungovanie nášho tela vo všetkých oblastiach.

Naučí vás správne dýchať, správne sedieť, posilní brucho, zadok, nohy aj paže. To všetko prostredníctvom cvikov, ktoré dokážete vykonať s doprovodom jednoduchých pokynov inštruktoriek.

Viac o programe Pilates sme písali v našom predchádzajúcom článku.

2. SexyBody

Čo si budeme klamať – sexi postava je veľkou motiváciou mnohých žien, ktoré sa rozhodnú začať cvičiť. Neznamená to, že si nevážime zdravie, no okrem zdravého tela ho chceme mať aj krásne.

Cítiť sa skvele vo vlastnej koži, byť sebavedomá a šťastná je základom spokojného života.

V programe Sexy Body vás čakajú prevažne posilňovacie cviky s vlastnou váhou. Každé video je zamerané na určitú partiu – jeden deň je to zadok a nohy, potom brucho, ďalší chrbát a ruky.

A keďže sexy svaly nám budú nanič, ak ich pod vrstvou tuku nebude vidieť, inštruktorky mysleli aj na dynamickejšie video, pri ktorom vám to bude spaľovať ostošesť.

V priemere vám odcvičenie programu Sexy Body zaberie približne 20 – 25 minút.

Čo budete potrebovať?

Klasikou je podložka na cvičenie a pohodlné oblečenie.

K tejto výbave sa vám zídu aj činky alebo iné závažie – napríklad fľaše napustené vodou, konzervy alebo hocičo, čo sa vám bude dobre držať a poslúži ako závažie.

 

Svalov sa nemusíte báť!

My ženy často nechceme ani počuť o tom, že by sme nabrali nejaké tie svaly – a už tobôž nie na chrbte.

Ale! Pekné svaly chrbta a ramená vytvoria opticky dojem presýpacích hodín bez toho, aby ste museli zhodiť čo i len centimeter z pása 😊

Kto sa o vás bude počas Sexy Body starať?

Hlavné tréningové videá sú pod vedením top tréneriek Diany Hô Chí, Janky Jánošíkovej a Magdalény Kažimírovej.pilates na doma

3. Yoga

Jóga patrí ku konceptom, ktoré netreba predstavovať. Spojenie funkčného tela a vyrovnanej mysle je čoraz viac aktuálne.

Ak si myslíte, že odcvičiť jógu zvládnete ľavou zadnou, zvoľte si tento program od Fitshakeru. Uvidíte, že jednotlivé jógové pozície (asány) vám dajú poriadne zabrať.

Z vlastnej skúsenosti môžeme povedať, že na druhý deň budete cítiť aj časti tela, o ktorých ste ani netušili, že ich máte.

Počas dynamickejšej časti zapojíte všetky svaly, naberiete silu, zlepšíte si flexibilitu. Odmenou vám bude zvodne vytvarovaná postava a zrelaxovaná myseľ.

A čo je na jóge od Fitshakeru najlepšie? Povedú vás iba tí najlepší inštruktori – na čele so známym Fredym Ayisim, ktorého snáď ani netreba predstavovať.

4. HIIT

Vysoko – intenzívny intervalový tréning valcuje v poslednej dobe všetko, čo sa dá. Vysoká intenzita zabezpečí, že vaše telo bude ešte dlhú dobu po skončení cvičenia využívať energetické zásoby vo zvýšenej miere.

V týchto videách vás poriadne „potrápi“ Oľga: 40 sekúnd budete makať, 20 sekúnd oddychovať.

Pre koho je HIIT vhodný?

Keďže vysoká intenzita a maximálne úsilie je náročné na udržanie techniky, HIIT by mali cvičiť minimálne stredne pokročilé žienky.

Uistite sa, že vaše vysoké výkony nejdú na úkor techniky, pretože prípadné zranenie by vás z tréningu odstavilo na dlhšiu dobu – a tých pár opakovaní navyše za to nestojí.

Obrovskou výhodou HIIT tréningu je, že zaberie minimum času – jedna lekcia vám nevezme viac ako 15 minút.

Ale pozor – oplatí sa prirátať aj čas potrebný na sprchu. Garantujeme vám, že suché neostanete 😊

Trúfnete si?

5. Toning interval

Ak ste začiatočníčka a pri predchádzajúcom bode ste zosmutneli, máme skvelú správu: program Toning interval je inšpirovaný princípmi  HIIT tréningu, no je svojou náročnosťou a intenzitou prispôsobený začiatočníkom.

To z neho robí vysoko efektívne a nenáročné cvičenie, ktoré vám pomôže vytvarovať dokonalé krivky – a nemusíte mať za sebou roky skúseností.

Budete potrebovať podložku na cvičenie a činky alebo iné závažia. Cvičením vás bude sprevádzať Janka Budayová.

6. Sixpack

Asi neexistuje problémovejšia partia ako brucho. Sexi ploché brušné svaly sa radi schovávajú pod vrstvou tuku, ktorej nie a nie sa zbaviť.

Čo je ale horšie, než pneumatika okolo brucha? Keď ho neviete správne používať.

Svaly brucha sú uložené vo viacerých vrstvách, pričom posledná (najspodnejšia) hrá dôležitú úlohu v podpore hlbokého stabilizačného systému.

V tomto programe vás bývalá absolútna majsterka Európy v bikini fitness Magdaléna Kažimírová naučí to najdôležitejšie – správne zapojiť všetky brušné svaly.

Správne fungujúca brušná stena totiž dokáže zázraky – a možno zistíte, že to večné „vyduté brucho“ nebol tuk, ale iba nespevnené svaly. Za pokus to rozhodne stojí 😊

7. Mommy fitness

Byť čerstvou mamičkou je poriadny zaberák. Čo však vie mnohé mamičky potrápiť viac, než prebdené noci, sú kilogramy navyše.

Spolu so skúsenou Jankou sa pomaly a postupne dostanete do formy. Hlavný dôraz je kladený na silný a zdravý chrbát, pretože ten veru po pôrode rozhodne nešetríme.fitshaker cvicenie pre mamicky

Pozornosť je venovaná aj problematike brucha a možnej popôrodnej diastáze. A to, že stihnete precvičiť aj svaly nôh, zadku a rúk, je už taká klasika 😊

Pozor! Ak máte podozrenie na brušnú diastázu alebo ste po pôrode cisárskym rezom, poraďte sa o cvičení s vaším lekárom alebo fyzioterapeutom.

V prípade prirodzeného bezproblémového pôrodu sa odporúča s cvičením začať až po uplynutí šestonedelia.

Budete potrebovať iba podložku na cvičenie a bezpečné miesto pre bábätko :-).

8. Intense with Zuzka

Ak sa trochu pohybujete vo svete online cvičenia a zdravého životného štýlu, Zuzku Light vám asi nemusíme predstavovať.

Jej 745 tisíc sledovateľov na Instagrame je zárukou, že Zuzka vie čo robí a vie ako dosiahnuť výsledky nielen u seba, ale najmä u svojich klientov.

Zuzka je presvedčená, že pre dlhodobé výsledky a zdravý životný štýl by sme si mali nájsť čas na tréning každý deň. Nemusí ísť o ťažký tréning v posilňovni, no pohyb by mal byť každodennou súčasťou – a aj taký, pri ktorom sa trochu zapotíme.

Jej videá sú zábavné, intenzívne, netrvajú dlho, ale zároveň vám pomôžu dosiahnuť sexy postavu. Na každý deň v týždni vás čaká nová séria cvikov, ktoré si zamilujete.trening na doma

Pre koho je tréning so Zuzkou určený?

Fitshaker odporúča cvičiť Intense so Zuzkou minimálne stredne pokročilým až pokročilým dámam.

My hovoríme – ak ste začiatočníčka, tréning so Zuzkou je skvelá motivácia, prečo sa chcieť vypracovať až na stredne pokročilú.

9. Dynamic pump

Chcete spáliť čo najviac kalórií, no popri tom cvičiť technicky správne a posilniť problémové partie?

Vyskúšajte Dynamic pump s Leou. Spojenie posilňovacích cvikov, akými sú napríklad drepy či výpady, s kondičnejšími (výstupy na schodík) nenechajú suché ani jedno tričko.

Celé cvičenie nezaberie viac ako 30 minút, pričom budete súčasne pracovať na zlepšení kondície aj kriviek vášho tela. Čo viac si priať? 😊

Čo budete potrebovať?

Aby ste cvičenie urobili ešte efektívnejším, môžete využiť schodík alebo inú vyvýšenú plochu, na ktorú budete počas cvičenia vystupovať. Úplne si však vystačíte s podložkou na cvičenia a fľašou vody.

10. Baby Fit

Čakáte bábätko? Kto povedal, že nemôžete byť fit aj s bruškom? S týmto programom si udržíte sexi zadoček aj v tehotenstve – no to zďaleka nie je všetko.

Ak vás zaujíma, ako sa vaše telo mení počas tehotenstva, ktoré cviky sú vhodné a ktoré nie, nemal by vám ujsť tento článok, v ktorom sme sa problematike cvičenia v tehotenstve venovali podrobnejšie.cviky pre tehotne joga

Cvičenie je zostavené tak, aby prinieslo tehotným ženám maximálny osoh – či už počas tehotenstva alebo pri samotnom pôrode. Samozrejmosťou je nácvik dýchania, ktoré pri pôrode zohráva kľúčovú úlohu.

A ak sa vám vďaka cvičeniu v tehotenstve podarí udržať kondičku na čo najvyššej úrovni – bod pre vás. Na pôrodnej sále si na to určite spomeniete 😊

11. Loca Dance

Ak nemáte chuť na náročné posilňovanie a relaxačná jóga by vás iba uspala, nechajte sa strhnúť tónmi latina a energickými pokynmi inštruktorky Lucky.

„Loca dance“ znamená v preklade bláznivý tanec. Zakladateľka Fitshakeru Lucka vás počas jej programu zasvätí do tajov latino tancov. Naučíte sa tancovať napríklad salsu, bachatu či merengue.

Tanečno – kondičné cvičenie je ideálnym odreagovaním na konci dňa. Počas lekcie sa naučíte rôzne nové tanečné kroky, ktoré na konci spojíte dokopy. Ani ste sa nenazdali a už tancujete.

Loca dance je ideálnym doplnkovým cvičením, ktoré vám zdvihne náladu ja počas pochmúrnejších jesenných dní.

12. Gravid yoga

V zdravom tele zdravý duch! Aj tak by sme mohli definovať jógu, ktorá spája dostatočnú fyzickú zdatnosť so správnym nastavením mysle a vnímaním vlastného tela. A čo môže byť viac, než vnímať nielen svoje telo, ale aj telo vášho bábätka?

Ako bonus si odnesiete znalosti o správnom dýchaní a cvičenie Gravid jógy vám môže pomôcť aj s bolesťami krížovej oblasti, ktorá je v dôsledku rastúceho bruška extrémne zaťažovaná.

Pomalý strečing a relaxácia na záver vo vás zanechá príjemný pocit, že robíte niečo nielen pre seba, ale aj pre vášho drobca.

13. Aerobic

Kondička, koordinácia a ladnosť pohybu – to sú základné piliere aerobicu. Pôvodne vznikol v Amerike ako forma telesnej výchovy pre všetkých, neskôr sa rozšíril takmer do celého sveta.

V približne polhodinových videách vás inštruktorka Lea zasvätí do tajov športového aerobicu.

V každom dni sa naučíte nové kroky, ktoré na záver každej lekcie spojíte do choreografie. Zabrať dostane nielen vaša pamäť, ale aj kondička a svaly.

Počas dynamickej hodiny aerobicu môžete spáliť približne 400 kcal – takže si pokojne môžete dopriať aj ten chutný cheesecake z cukrárne 😊

14. Port de Bras

Cvičenie Port de Bras je inšpirované baletom aj moderným tancom. Predstavuje príjemné spojenie hudby, ladných pohybov, elegancie, no zároveň poriadne precvičí aj vašu kondičku a svaly.

Ak máte rady pohyb a tanec, no máte chuť na niečo menej dynamické, než je napríklad zuumba alebo Aerobic, Port de Bras lekcie si určite zamilujete.

Ak vás zaujali, bližšie sme sa im venovali v tomto článku.

15. Workoutholic

Máte sedavé zamestnanie? Potom by vám nemal ujsť tento šikovný program, ktorý má za cieľ kompenzovať svalové dysbalancie, ktoré môžu vznikať nadmerným sedením bez dostatočného pohybu.

Medzi riziká dlhodobého sedenia patrí napríklad aj trombóza či žilová nedostatočnosť dolných končatín, oslabené svaly krku či lopatiek, bolesti chrbtice a hlavy.

Doprajte si na pár minút prestávku od počítača a rozhýbte sa s krátkymi, no účinnými videami s Jankou. Toto cvičenie je ideálne aj ako ranná rozcvička.

16. Happy Mom

Byť čerstvou mamičkou je úžasný pocit. A môže byť ešte sladší! Čo keby sme vám povedali, že kvôli sexi postave nemusíte chodiť do fitka?

S programom Happy Mom sa od svojho bábätka nemusíte pohnúť ani na chvíľu. V niektorých prípadoch dokonca poslúži ako závažie, inokedy sa môže hrať na podložke vedľa vás, zatiaľ čo sa vy venujete sama sebe.

Drepy, výpady či rôzne cviky na ruky a brucho – s bábätkom alebo bez.

Výhodou tohto programu je, že si ho môžete odcvičiť aj počas toho, ako sa vám na sporáku varí polievka. A ktovie, možno sa to vášmu drobčekovi bude aj páčiť.cvicenie na doma

16 samostatných programov – a to nie je všetko!

Okrem týchto šestnástich programov si môžete zvoliť jednu z mnohých výziev. Medzi obľúbené patrí napríklad tradičná novoročná výzva či letná klasika „Výzva do plaviek“.

Horúca novinka z dielne Fitshakeru!

Tou je mobilná aplikácia, v ktorej nájdete všetko, čo aj na webe, no ešte prehľadnejšie a jednoduchšie. Navyše, aplikácia obsahuje vždy aj program na cvičenie, ktorý nenájdete ani na webe. Aplikácia dokonca dosiahla prvé miesto naraz v App Store aj Google Play v kategórii zdravie a fitness

Pozrite si tiež – Harmónia tela a duše. Nájdite životnú rovnováhu, rozhýbte svoje telo, zbavte sa stresu a dovoľte si užívať každú minútu.

Zdravá myseľ ide ruka v ruke so zdravým telom – tešiť sa teda môžete na vyváženú porciu náročných kondičných tréningov, ktoré budú doplnené relaxačnými videami.

efitko odporúča

Ak v cvičení nepatríte k začiatočníkom, odporúčame vyskúšať niektoré z videí HIIT programu či cvičenie so Zuzkou Light. Ak by sa vám málilo, dajte si rovno dve videá po sebe a uvidíte, že kvalitne odcvičiť môžete aj doma.

Či sa už rozhodnete vyskúšať niektoré z Fishaker cvičení na dom alebo ostanete verná svojmu obľúbenému programu či posilke, majte na pamäti jedno:

Najhorší tréning je ten, na ktorý ste neprišli.

4/5 - (6 hlasov)

1 komentár

 1. S fitshakerom cvíčím vyše dva roky, vytvorila som si akúsi rutinu a je to super. Nemám čas na posilku takže mi to maximálne vyhovuje. Vyskúšajte, ak sa vám to nebude páčiť zrušíte to. Ja to rozhodne odporúčam.

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Erika
Erika
Masérka, mama, športovkyňa. Vyštudovala Regeneráciu a výživu v športe, momentálne študuje kondičné trénerstvo na Masarykovej univerzite. Venuje sa silovému tréningu a súťaží v klasickom silovom trojboji. Verí, že zdravá strava a pohyb dokážu robiť zázraky s telom aj dušou :-)

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.