LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovMagazínSi MMA fanatik? Sleduj RFA, UFC a ďalšie (ZADARMO ONLINE)

Si MMA fanatik? Sleduj RFA, UFC a ďalšie (ZADARMO ONLINE)

Svet MMA, skratka pre Mixed Martial Arts, sa stal neoddeliteľnou súčasťou športovej kultúry. Pre fanúšikov MMA je to viac než len šport, je to vášeň a oddanosť. V tomto článku sa ponoríme do fascinujúceho sveta MMA,. Zameriame sa hlavne na prestížne organizácie, ako sú OKTAGON MMA, RFA a UFC. A čo je ešte lepšie, budeme hovoriť o tom, ako môžete sledovať tieto vzrušujúce MMA zápasy ZADARMO ONLINE pomocou platformy Voyo.

 

Čo je to MMA?

Mixed Martial Arts, známe ako MMA, je bojový šport, kde sú zlúčené rôzne formy boja, vrátane zápasenia, boxu, jiu-jitsu a ďalších disciplín.

Tento dynamický a náročný šport si získava stále viac fanúšikov po celom svete.

OKTAGON MMA

OKTAGON MMA je jednou z najvýraznejších organizácií MMA na Slovensku, ktorá pravidelne pripravuje vzrušujúce turnaje po celom svete.

Sledovať ich kalendár turnajov pre rok 2024 je jedinečný zážitok pre všetkých fanúšikov bojových umení. V rámci aktuálneho programu sa turnaje uskutočňujú na rôznych miestach, vrátane Slovenska, Česka, Anglicka a Nemecka.

Sledujte vzrušujúce súboje, kde sa stretávajú najlepší bojovníci v rámci tejto prestížnej ligy, predvádzajúci svoje bojové umenie v oktogóne.

Organizácia má silné slovo vo svete bojových športov. V poslednom čase nie raz slúžila ako štartovacia dráha pre mnohých bojovníkov, ktorí neskôr prešli do UFC.

V najbližšom turnaji, Oktagon 52 v Newcastle, sa fanúšikovia môžu tešiť na vzrušujúci súboj v bantamovej váhe medzi bojovníkmi Jonasom Magardom a Jackom Cartwrightom. Tento galavečer bude odvysielaný na TV Tipsport, čo predstavuje skvelú príležitosť sledovať svojich obľúbených bojovníkov v akcii.

Tipsport Gamechanger

Organizácia Oktagon MMA sa aj v roku 2024 spojila s Tipsportom a vytvorili turnaj s názvom TIPSPORT GAMECHANGER 2, kde bojovníci súťažia o výhru 1 milión eur. Tento turnaj pridáva nový rozmer do bojových športov a priláka pozornosť fanúšikov z celého sveta.

Oktagon MMA je v súčasnosti najväčšou organizáciou v Česku aj na Slovensku v oblasti zmiešaných bojových športov.

Jej názov odzrkadľuje tvar klietky, v ktorej sa zápasí, a pripomína geometrický tvar oktagonu. Od roku 2016 organizácia pravidelne pripravuje galavečery, ktoré prilákali pozornosť fanúšikov a stali sa súčasťou bojového športového kalendára.

Sledovať Oktagon MMA je možné prostredníctvom rôznych spôsobov. Oktagon TV ponúka možnosť sledovať turnaje live cez Pay-Per-View, kde si fanúšikovia môžu zakúpiť prístup k kompletnému turnaju a vychutnať si ho v pohodlí domova. Oktagon je tiež dostupný na TV Tipsport, ktorá zabezpečuje live streamy a záznamy z turnajov. Oktagon MMA získava na popularite, čo sa odráža v zvýšenej pozornosti médií a príležitostiach sledovať tých najlepších bojovníkov v akcii.

Organizácia RFA

Nasledovník Oktagonu. Táto továreň na talentovaných bojovníkov s názvom Real Fight Arena, skrátene RFA, slúžila ako odrazový mostík pre mnohých bojovníkov, ktorí neskôr prešli do prestížnejších organizácií.

Napríklad ako Leo Brtichta, ktorý z prešiel z OKTAGORNU do RFA a aktuálne pôsobí v KSW.

Sledujte ich vzostup a sledujte talentovaných bojovníkov na ich ceste k veľkým úspechom v svete MMA.

 

UFC – O level nad všetkými

Ultimate Fighting Championship známe ako UFC, je najprestížnejšou MMA organizáciou na svete.

Sledujte najväčších bojovníkov na planéte, ktorí sa stretávajú v srdci boja v oktogóne UFC, aby určili, kto je skutočný šampión.

Voyo.sk – Sledujte MMA ZÁPASY ONLINE

Pre fanúšikov MMA, ktorí chcú byť vždy v strehu, existuje skvelá možnosť sledovať svoje obľúbené zápasy online na platforme Voyo.sk.

Táto špičková online platforma vám umožňuje sledovať televízny obsah, vrátane živých prenosov populárnych športov, na vašich obľúbených zariadeniach.

Čo je Voyo

VOYO kombinuje výhody televízneho vysielania s flexibilitou online sledovania.

Poskytuje vám prístup k nekonečnému množstvu zábavy na vysokom štandarde. Môžete si vychutnať vaše obľúbené MMA zápasy, kedykoľvek a kdekoľvek, a to všetko na jednej platforme.

Otestujte Voyo ZADARMO

Ak ste stále váhaví, môžete si vyskúšať Voyo.sk úplne ZADARMO počas 7 dní.

To vám dá dostatok času na presvedčenie sa o kvalite tejto služby.

Po skončení skúšobného obdobia je aktuálna mesačná cena len 5,99 €, čo je skvelá investícia do nekonečnej zábavy a adrenalínu MMA zápasov.

Záver

MMA je šport, ktorý spojuje odvahu, techniku a silu. Sledovať zápasy z organizácií ako je OKTAGON MMA, RFA a UFC je pre MMA fanatikov jedinečným zážitkom. Dajte si pár pív a pozvite kamošov domov. Večer s bojovými umeniami je zábava pre všetkých.

A vďaka Voyo.sk môžete tieto vzrušujúce momenty zažiť pohodlne z pohodlia svojho domova. Naplánujte si svoju 7 dňovú skúšobnú verziu práve počas turnaja a využite tak možnosť otestovať tento zážitok.

Nech už ste novým fanúšikom alebo dlhoročným fanúšikom MMA, VOYO vám otvára dvere do fascinujúceho sveta bojových umení. Nezmeškajte šancu sledovať najlepších bojovníkov v akcii – zapnite Voyo.sk a ponořte sa do sveta MMA!

 

4.9/5 - (24 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Andrej
Andrej
Športu sa venujem odmalička. Hrám futbal a vo voľnom čase rád cvičím. Aj preto som sa rozhodol založiť tento web. Neustále sa v tejto problematike vzdelávam. V mojich článkoch sa budem snažiť priblížiť vám môj pohľad na vec.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.