LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovBojové športyMMAClash of the Stars - Program, zápasy a výsledky

Clash of the Stars – Program, zápasy a výsledky

Objavte svet nezvyčajných zápasov a adrenalínu – Clash of the Stars! Táto kontroverzná organizácia nás zavedie do ríše bizarných zápasov influencerov, kde súboje nie sú len o výkone, ale aj o sledovanosti. Čo vás čaká za bránami tohto neobvyklého ringu? Čítajte ďalej a prehliadnite si fascinujúci svet, ktorý vás zaručene šokuje.

 

História

Clash of the Stars (v preklade Súboj hviezd) je česko-polská organizácia zaoberajúca sa bojovými športmi, s dôrazom na MMA (Mixed Martial Arts), box, Muay Thai a podobné disciplíny. Organizácia bola založená 10. júna 2021 a má sídlo v Karvinej, s hlavnými predstaviteľmi Tomášom Linhom Le Syom a Jakubom Tyberiuszom Łabudekom. V tomto článku si predstavíme túto zaujímavú organizáciu.

Zakladateľom Clash of the Stars je Tomáš Linh Le Sy, bývalý zápasník organizácie Oktagon MMA.

Jeho výrazná účasť v tematickej reality-show Oktagon Výzva 3 prilákala pozornosť a poslúžila ako odrazový mostík pre vytvorenie vlastnej organizácie.

Spoločnosť bola založená s cieľom priniesť novú dimenziu do bojových športov prostredníctvom zápasov influencerov. Úspešne sa im podarilo priniesť na trh MMA zápasy, ktoré sa odlišujú od bežných zápasov. Výsledky každého zo zápasov sú doslova nepredvídateľné!

Toto odvážne spojenie rôznych persón vytvorilo zaujímavý koktail bojových umení a online šoubiznisu.

Čím sa odlišuje od klasickej organizácie?

Clash of the Stars sa venuje predovšetkým organizovaniu súbojov influencerov ale aj profesionálov, ktorí sa stretávajú na rôznych galavečeroch, ktoré moderuje Jakub Jíra.

Už na prvom galavečeri sme videli známe tváre, ako napríklad českého bojovníka Lea Brichtu, ktorý zápasil v bizarnom súboji dvoch proti dvom spolu s boxerom Lukášom Fajkom.

Odvážne zmeny v pravidlách a neobvyklé kombinácie bojovníkov prilákali pozornosť fanúšikov aj kritikov.

Záznamy z týchto turnajov sú dostupné na oficiálnom webe spoločnosti prostredníctvom služby pay-per-view, čím sa zabezpečuje finančná udržateľnosť projektu.

Turnaje

Organizácia postupne rozšírila svoj kalendár, pripravujúc ďalšie galavečery s nekonvenčnými zápasmi.

Cena lístkov sa pohybuje v rozmedzí od 399 Kč (16 €) – 2 999 Kč (120 €). Vstupenky na turnaje môžete kúpiť na portáloch ako je ticketportal.cz. a ticketmaster.cz.

Medzi účastníkmi sa objavujú nielen profesionálni bojovníci, ale aj influenceri, tiktokeri, youtuberi a ďalší známi osobnosti zo sociálnych sietí.

  • Clash of the Stars 1 (22.01.2022)
  • Clash of the Stars: Round 2 (25.06.2022)
  • Clash of the Stars: Room 3 (29.10.2022)
  • Clash of the Stars: Episode IV (11.03.2023)
  • Clash of the Stars 5: The Champ is Here (10.06.2023)
  • Clash of the Stars 6: One Night in Bangkok (28.10.2023)
  • Clash of the Stars 7: Seven Sins (27.01.2024)
  • Clash of the Stars 8 (22.06.2024)

 

Sledovanie naživo a PPV

Hoci žiadna česká ani slovenská televízia neprenáša galavečery Clash of the Stars, organizácia ponúka možnosť sledovať ich prostredníctvom platených prenosov pay-per-view na svojej oficiálnej stránke clashofthestars.tv.

Čerstvé zostrihy, záznamy a ďalší obsah sú tiež dostupné na sociálnych médiách, ako sú YouTube, Instagram, Facebook a TikTok.

Kontroverzie

Hoci Clash of the Stars získal veľkú sledovanosť a popularitu, čelí kritike od niektorých profesionálnych MMA športovcov. Vyvoláva kontroverzie pre svoje bizarné zápasy influencerov, odchýlky od športových hodnôt, a kritiku od profesionálnych bojovníkov.

Hlavný dôvod kritiky je ten, že táto organizácia sa nesústreďuje na tradičné športové aspekty, ale na sledovanosť a populárnosť.

Medzi kritikmi sa nachádzajú osobnosti ako tréner a rozhodca Jakub Müller a zápasník Patrik Kincl, ktorí upozorňujú na ústup od klasických športových hodnôt v prospech sledovanosti.

Výrazné postavy organizácie

Jedným z najvýraznejších účastníkov COTS je Filip Grznár, profesionálny kulturista a MMA zápasník.

Jeho účasť v piatich z šiestich galavečerov prilákala pozornosť, najmä jeho zápas s youtuberom Alešom „Psychopatem“ Bejrom. Tento zápas v thajskom boxe vyústil do kontroverznej situácie, pričom Bejr vážne zranil rozhodcu.

Na siedmom turnaji sa Bejr stretol s Jaromírom Soukupem, ale kvôli nerešpektovaniu pravidiel boxu bol počas zápasu diskvalifikovaný a prehral. Tieto kontroverzné situácie pridávajú do súťaže nečakaný a vzrušujúci prvok.

Tipovanie na Clash of the Stars

Súčasťou zážitku Clash of the Stars sa stali aj stávky a tipovanie prostredníctvom stávkových kancelárií ako Fortuna, Tipsport, DOXXbet a iné.

Zápasníci a fanúšikovia môžu staviť na výsledky, či už klasickým spôsobom alebo využitím rôznych bonusov a free spinov ponúkaných stávkovými kanceláriami.

 

Záver

Clash of the Stars vytvoril nový štýl v bojových športoch, zdôrazňujúci zápasy influencerov. Napriek kritike sa organizácia stala populárnou a priťahuje fanúšikov rôznych vekových skupín. S jasným zameraním na sledovanosť a atraktivitu sa zdá, že Clash of the Stars bude na bojovom športovom poli zanechávať svoj výrazný odtlačok.

5/5 - (1 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Andrej
Andrej
Športu sa venujem odmalička. Hrám futbal a vo voľnom čase rád cvičím. Aj preto som sa rozhodol založiť tento web. Neustále sa v tejto problematike vzdelávam. V mojich článkoch sa budem snažiť priblížiť vám môj pohľad na vec.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.