Colostrum – Kolostrum od Advance – Účinky a cena

0

Pokiaľ bývate často chorí či prechladnutí, možno za to môže oslabená imunita.

prípravok Colostrum Advance je výživový doplnok stravy s obsahom kvalitného kolostra a s množstvom zdraviu prospešných imunoglobulínov IgG (najvyšší obsah imunoglobulínov IgG v 1 tablete).

Vďaka tomu bude organizmus odolný voči chrípke, prechladnutiu či iným vírusovým ochoreniam.

Čo to je?


Colostrum Advance od českého výrobcu Advance nutraceutics je 100 % čisto prírodný výživový doplnok stravy s vysokým obsahom prírodného kolostra z kravského mlieka, ktoré je bohaté na množstvo zdraviu prospešných a výživných látok na podporu imunity, rastu a na regeneráciu organizmu.

Toto kolostrum má najvyšší obsah imunoglobulínov IgG v 1 tablete (až 440 mg). Silné a optimálne zloženie bez prídavných látok, presne také, aby bolo účinné a dokonale pomáhalo.

Viac o samotných zložkách prípravku uvedieme v časti recenzie s názvom „Zloženie prípravku“.

Účinky


 • Pomáha prirodzenému posilneniu obranyschopnosti organizmu vďaka vysokému obsahu imunoglobulínov IgG
 • Zlepšuje celkovú činnosť tráviaceho systému
 • Svojím zložením znižuje vyčerpanosť, únavu a malátnosť
 • Zvyšuje celkovú výkonnosť
 • Preventívna ochrana a posilnenie celkovej imunity

Zloženie prípravku


Colostrum Advance je prírodný výživový doplnok stravy s vysokým podielom prírodného kolostra na posilnenie imunity a ďalších priaznivých účinkov na ľudské telo. Keďže má prírodné zloženie, mal by v čo najmenšej miere zaťažovať organizmus.

Aké je teda skutočné zloženie ďalšieho prírodného výživového prípravku od českého výrobcu Advance nutraceutics? Ak hovoríme o kolostre, tak by bolo dobré si povedať, čo je to kolostrum.

Kolostrum je súčasť takzvaného medziva mliečnej žľazy, konkrétne prvé mlieko z mliečnych žliaz ženy hneď po pôrode.

Vo výživových prípravkoch, ako aj v tomto, sa nachádza výťažok (extrakt) z prvého kravského mlieka, ktorý je na 95 % podobný materskému mlieku s rovnakými účinkami na podporu imunity, rastu a regenerácie ako má materské mlieko. Viac o kolostre…

Kolostrum vo všeobecnosti je výnimočná špeciálna tekutina a látka zároveň, mimoriadne bohatá na výživné látky, ktoré značne a priaznivo ovplyvňujú obranyschopnosť organizmu. Súčasťou tejto látky sú predovšetkým imunoglobulíny, teda látky zlepšujúce odolnosť tela voči vírusovým ochoreniam.

Ide konkrétne o cenené vitamíny, minerálne látky, proteíny, rastové látky a podobne.

Imunoglobulíny

Imunoglobíny sú bielkoviny, čiže najdôležitejšie súčasti živej hmoty. Sú tvorené z aminokyselín a tvoria základný stavebný materiál pre všetky živé bunky. Sú tiež dôležitou súčasťou potravy živočíchov.

Ich najväčším významom pre ľudské telo je, že posilňujú celkovú obranyschopnosť organizmu a preto sú súčasťou výživového prípravku Colostrum Advance. Imunoglobulíny typu IgGobranné látky organizmu proti cudzorodým látkam, ničia škodlivé látky v tele.

Tieto látky sú najviac zastúpené vo výživovom prípravku Colostrum Advance. Majú rozhodujúce postavenie čo sa týka posilnenia imunity a pri ničení škodlivých látok a ich vyplavovaniu z tela.

V prípade konkrétnych hodnôt čo sa týka zloženia prípravku, ide o 100 % kravské kolostrum s vysokým podielom imunoglobulínov na úrovni 440 mg IgG 40
v 1
kapsule. Obal kapsuly je vytvorený zo želátíny.

V prípade nutričných hodnôt platí, že v 100 gramoch výživového prípravku Colostrum Advance sa nachádza konkrétne 360 kcal, t. j. 1 508 kJ, tiež aj viac ako 50 gramov bielkovín, viac ako 25 gramov laktózy, menej ako 5 gramov tukov a viac ako 40 % imunoglobulínov IgG (z celkového obsahu bielkovín).  (zdroj)

Náš TIP
colostrum klostrum advance nutraceutics cena ucinky
Colostrum
Colostrum od Advance Nutraceutics je výživový doplnok, ktorý podporuje imunitu, zlepšuje výknnosť a znižuje vyčerpanosť. Odporúčame zakúpiť ho priamo od výrobcu. Dostanete tak zaručene najnižšiu cenu.

Použitie a dávkovanie


 • Colostrum Advance je prírodný výživový prípravok pre deti od 3 rokov a dospelých
 • Výrobca odporúča užívať deťom od 3 rokov užívať 1 kapsulu 1 krát až 2 krát počas dňa
 • Dospelí užívajú 1 až 2 kapsuly 1 krát až 2 krát počas dňa
 • Tablety sa podávajú perorálne (t.j. cez ústa)
 • Kapsule je potrebné zapiť potrebným množstvom vody (tekutín)
 • Užívajú sa cele kapsuly (nie je nutné ich drviť)
 • Prípravok je možné používať pravidelne a dlhodobo

Colostrum Advance cena


Aká je aktuálna cena tohto unikátneho výživového doplnku stravy bez lekárskeho predpisu? Colosrum Advance od českého výrobcu Advance nutraceutics napriek svojmu veľmi unikátnemu zloženiu je dostupný pre každého.

Cena spomínaného výživového prípravku bola v čase písania recenzie na úrovni 14,49 € za 90 kapsúl (15.5.2018 podľa oficiálneho internetového obchodu nutraceutics.sk).

Cena 1 kapsule (1 dávky) pri uvádzanej cene vychádza na úrovni iba 0,16 €.

1 balenie môže vydržať na 2 až 3 mesiace v závislosti od spôsobu dávkovania a množstva 1 dávky.

Výživový prípravok si môžete zakúpiť za uvádzanú cenu v internetovom obchode nutraceutics.sk, kde dostanete navyše pri kúpe 2 kusov balenia ZADARMO dopravu (pri 1 ks stojí doprava 1,99 €).

Uvedený obchod je overená kvalita s množstvom spokojných zákazníkov (navyše dnes objednáte, zajtra máte prípravok doma aj s garanciou VRÁTENIA PEŇAZÍ v prípade nespokojnosti s prípravkom).

CENA

colostrum klostrum advance nutraceutics cena ucinky

1 balenie
 90 kapsúl
 Pri 2 baleniach DOPRAVA ZDARMA

14,49€

Upozornenie


Colostrum Advance je kvalitný 100 % čistý výživový doplnok pre deti od 3 rokov a dospelých (mužov aj ženy). Je vhodný aj pre tehotné a dojčiace matky (vopred pred začiatkom konzumácie je potrebné konzultovať užívanie prípravku so svojím lekárom). Nie je vhodný pre deti do 3 rokov a pre ľudí s alergiami na niektorú z látok, nachádzajúcu sa v zložení prípravku!

Prípravok nie je náhradou liekov a pestrej a vyváženej stravy. Výrobca neodporúča prekračovať doporučenú dennú dávku.

Prípravok je potrebné vhodne skladovať, aby sa zachovala čo najdlhšie kvalita prípravku. Prípravok skladovať mimo dosahu detí, na suchom, chladnom a tmavom mieste pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia.

Skôr ako začnete užívať prípravok si pozorne prečítajte príbalový leták!

Hodnotenie zákazníkov


Na internete je možné nájsť aj recenzie od ďalších ľudí na výživový prípravok Colosrum Advance – čisto prírodné kolostrum.

Výhody a nevýhody


Colostrum Advance je unikátny výživový prípravok s obsahom prírodného kravského kolostra z bio farmy.

Ide o český prípravok vysokej kvality, 100 % čistý prírodný produkt.

Ktorý iný prípravok by mal mať najviac výživných látok na posilnenie imunity, výkonnosti, rastu a na regeneráciu organizmu, keď nie práve tento výživový prípravok? Samotný výživový prípravok ma zaujal hneď od začiatku písania tejto recenzie.

Pravdupovediac, kolostrum som doposiaľ veľmi nepoznal a neužíval.

Vedel som len to, že sa jedná o prvotné mlieko matky krátko po pôrode s množstvom výživných látok pre posilnenie imunity.

Ale nevedel som, že je takéto kolostrum dostupné už aj v tabletách (kapsuliach) s tak unikátnym zložením (aj keď ide o prípravok z kravského mlieka, ktoré je však na 95 % s rovnakým zložením ako materské mlieko).

Výhody
 • Výborný prípravok na posilnenie imunity
 • Bez lekárskeho predpisu
 • 100 % čisto prírodný produkt a certifikovaný prípravok
 • Kravské „bio“ kolostrum z českej farmy
 • Zvyšuje celkovú výkonnosť
 • Nemá vedľajšie účinky
 • Balenie vydrží dlhšie
Nevýhody
 • Menej dostupných recenzií

Moje hodnotenie


Na internete kolujú zatiaľ pozitívne a neutrálne recenzie na prípravok (negatívne recenzie som nenašiel v dňoch písania recenzie).

Osobné skúsenosti s prípravkom nemám, ale z dostupných informácií a dát môžem len pozitívne zhodnotiť, že tento čisto prírodný výživový prípravok stojí za pozornosť a má čo ponúknuť. Najmä ak mávate často problémy s prechladnutím, ak vás trápi chrípka, malátnosť či vyčerpanosť alebo únava.

Colostrum Advance vo forme kapsúl môže byť pre vás ako stvorené a môže pomôcť napríklad zlepšiť celkový zdravotný stav a obranyschopnosť pred nežiaducimi vírusmi, baktériami a chorobami tohto typu. Predovšetkým kvôli najvyššiemu obsahu imunoglobulínov, ktoré Colostrum Advance má na úrovni 440 mg IgG 40 už v 1 kapsule.

Tieto látky dokážu účinne a výborne chrániť, zároveň aj posilniť celkovú obranyschopnosť ľudského organizmu. Pri cene necelých 15 € za 90 kapsúl a s garanciou vrátenia peňazí od výrobcu prípravku, sa javí tento produkt za skutočný unikát, ktorý si môže dovoliť každý bez veľkej finančnej ujmy.

Ďalším pozitívom je, že 90 kusové balenie vydrží dlho až na 3 mesiace pri užívaní 1 kapsule denne.

Čo viac dodať na úplný záver?

Asi už len to, že Colostrum Advance má čím zaujať, pretože je to najsilnejšie prírodné kolostrum vo forme kapsúl predovšetkým na posilnenie obranyschopnosti organizmu, ako nikdy predtým.

Chcete vyskúšať Kolostrum?
colostrum klostrum advance nutraceutics cena ucinky
Colostrum
Colostrum od Advance Nutraceutics je výživový doplnok, ktorý podporuje imunitu, zlepšuje výknnosť a znižuje vyčerpanosť. Odporúčame zakúpiť ho priamo od výrobcu. Dostanete tak zaručene najnižšiu cenu.

4.4/5 - (9 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here