LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovŠportDOXXbet (✅ recenzia) stávkovej kancelárie + PROMO KÓD

DOXXbet (✅ recenzia) stávkovej kancelárie + PROMO KÓD

Značka DOXXbet je súčasťou silnej kapitálovej skupiny DOXX, ktorá vstúpila na trh v roku 1994 a má dlhoročné skúsenosti v hernom a stávkovom priemysle.

Spočiatku sa spoločnosť etablovala ako reťazec pobočiek, neskôr sa však rozvinula do modernejšej podoby, online stávkovania. Na kamenné pobočky môžete úplne zabudnúť, ak chcete …

Za tri desaťročia existencie urobila obrovské skoky vpred a najdôležitejším míľnikom, ktorý si stanovila, bol prechod na online hazardné hry v roku 2007.

Slovenská online stávková kancelária získala licenciu na vykonávanie online stávkových a kasínových hier na medzinárodnej úrovni – požiadala o ňu na Malte a úspešne vstúpila na európsky trh so zámerom orientovať sa najmä na región strednej a východnej Európy.

Okrem klasického stávkovania a online kasína ponúka spoločnosť aj LIVE stávkovanie, mobilné stávkovanie, LIVE kasíno a online poker.

Licencované kasíno DOXXbet zaručuje bezpečné hranie online rulety, blackjacku alebo hracích automatov.

 

Doxxbet.sk

Webová stránka Doxxbet má absolútne jednoduché usporiadanie, ale to nie je nevýhoda pre používateľov, skôr naopak.

Hoci sa celkový dizajn môže zdať pre niekoho trochu fádny, reálne je to však výhoda, pretože je veľmi nenáročný na oči a vôbec neunavuje.

doxxbet

Pohyb medzi sekciami je jednoduchý, všetko je prehľadné a dobre štruktúrované a nie sú potrebné ďalšie komplikácie či krikľavé farby.

Vďaka menu v rôznych odtieňoch sivej s bielym textom budú bannery v strede obrazovky používateľa zaručene upozorňovať na najnovšie akcie, dôležité hry a udalosti na športovej scéne, prípadne zaujímavé novinky a hry pre sekciu kasína.

DOXXbet registrácia

Na stránke DOXXbet.sk kliknite na Registrovať. Vyplňte požadované údaje – e-mail, telefónne číslo, rodné číslo, skaut kód.*.

*Skaut kód je Doxxbet bonus za priateľa. Získať ho môžete od už registrovaného hráča. Kód vás oprávňuje na fríbet 3€ + 20 extra točení zdarma a hráč, ktorý vám ho poskytol, bude za vás získavať odmenu. Keďže ste členom rodiny Doxxbet už aj vy, tiež si vytvoríte svoj Skaut kód, za ktorý budete získavať odmeny, ak sa vaši priatelia a známi registrujú.

Po potvrdení, že máte minimálne 18 rokov a po odsúhlasení spracovania osobných údajov, od vás bude systém žiadať overenie telefónneho čísla a e-mailovej adresy.
Následne je potrebné doplniť ďalšie osobné údaje, naskenovať 2 osobné doklady pre overenie totožnosti a z vašej strany je týmto registrácia dokončená.

Akonáhle je vaša totožnosť overená, už na vás čaká len prihlásenie a môžete začať používať svoj účet.

Aby ste ho však vedeli využívať naplno, musíte ho overiť aj v online kasíne. Overenie pozostáva opäť z naskenovania dvoch dokladov totožnosti. Systém následne overí, či sa údaje na dokladoch a v hernom účte zhodujú.

DOXXbet registrácia

Bonus za registráciu a vstupný bonus

Ako novo-registrovaný hráč získavate hneď dva bonusy:

  • bonus za registráciu – „prvá stávka bez rizika za dvacku“, čo znamená, že ak vám prvá stávka nevyjde, hodnota vkladu sa vám refunduje do maximálnej výšky 20 eur. Podmienky získania tohto bonusu sú: podať prvú stávku najneskôr 14 dní od registrácie a celý tiket musí byť vyhodnotený ako nevýherný
  • vstupný bonus  – výška vstupného bonusu za odvíja od hodnoty prvého vkladu, a môže dosiahnuť výšku až 5000 eur. Pravidlo je jednoduché – koľko vložíte, toľko môžete získať. Tento bonus sa však hráčovi pripisuje po pätinách. Po pretočení jednej pätiny danej sumy vám pripíšu pätinu bonusu na hráčske konto. Podmienkou získania bonusu je, okrem prvej stávky najneskôr 14 dní od registrácie, aj nutnosť pretočiť prvú pätinu zvolenej sumy v priebehu 90 dní. Podrobné detaily nájdete na doxxbet.sk/sk/bonusy-a-akcie/vstupny-bonus.

Kurzová ponuka DOXXbet

V kurzovej ponuke DOXXbetu nájdete nasledujúce športy:

  • futbal, futsal, tenis, hokej, basketbal, stolný tenis, alpské a klasické lyžovanie, americký a austrálsky futbal, badminton, baseball, biatlon, box, bowls, cyklistika, golf, hádzaná, kriket, lakros, MMA, motošport, Pesapällo, plážový futbal a volejbal, pozemný hokej, rugby, skoky na lyžiach, snooker, šach, šípky, vodné pólo, volejbal
  • a e-športy Counter-Strike, Call of Duty, Dota 2, FIFA, League of Legends

K dispozícii sú aj LIVE stávky prevažne na futbal, tenis, hokej a hádzanú. Pri LIVE stávkovaní viete zobraziť viac zápasov a tipovať súbežne na rôzne udalosti.

Stávkovanie v reálnom čase na Doxxbet je súčasne aj zábavou – zákazníci sledujú vývoj hry a podľa toho stávkujú. Ak nemáte náladu na sledovanie zápasu, môžete využiť live skóre, štatistiky a ďalšie výsledky, ktoré sa záujemcom „naservírujú na striebornom podnose“.

DOXXbet ponúka aj tzv. handicapy – čiže tip na jasného favorita duelu za pomerne vysoké kurzy. Tí, ktorí ich vedia použiť, ešte viac znížia výhodu domu a zároveň zlepšia svoje šance na výhru z dlhodobého hľadiska. Stačí len tipnúť o koľko gólov, gemov alebo bodov musí váš favorit zvíťaziť.

Okrem tipov 1,X,2, 1X, X2 je k dispozícii aj tip 12, ak si myslíte, že zápas určite neskončí nerozhodne. Potom sú tu dvojtipy/počet gólov, ázijské handicapy, výsledok bez remízy alebo polčasový/konečný výsledok zápasu.

Stávkové kurzy na Doxxbet sú celkovo konkurencieschopné. Marža stávok na futbal je 5,2 %, marža stávok na tenis je 7,5 %, marža stávok na ľadový hokej je 7,6 %, basketbal 5,6 %…

Celková marža stávok je 6,5 %. Tieto stávkové marže boli vypočítané pomocou kurzov z rôznych udalostí v každom športe. Upozorňujeme, že marže sa môžu v jednotlivých športoch a dokonca aj v jednotlivých ligách líšiť.

 

Bet Builder

DOXXbet ako prvý uviedol na slovenský trh funkciu BetBuilder. Táto funkcia, ktorá v posledných rokoch rapídne získala na popularite a ako úplne prvá s ňou prišla jedna zo svetových jednotiek – Bet365, umožňuje tipujúcim prispôsobiť si svoje stávky výberom viacerých kombinácií v rámci tej istej udalosti s kurzom, ktorý zvyšuje každá pridaná časť.

Bet Builder umožňuje tipujúcim staviť presne na to, čo chcú.

Môžu napríklad staviť na víťaza zápasu, strelca a počet strelených gólov, ako aj na počet kariet, striel a rohov v jednej stávke.

Hlavný rozdiel medzi Bet Builder a akumulátorom je v tom, že Bet Builder umožní súvisiace nepredvídané udalosti (výsledky), zatiaľ čo akumulátor nie. Príkladom súvisiacej nepredvídateľnej situácie môže byť tím, ktorý vyhrá zápas, plus konkrétny hráč, ktorý má byť vykartovaný – napríklad Manchester City, ktorý porazí Everton a Rodri, ktorý má byť vykartovaný.

To nie je k dispozícii v akumulačnej stávke, ale je k dispozícii v Bet Builder. A kurzy sa zodpovedajúcim spôsobom zvýšia z dôvodu pridanej nepredvídateľnosti.

V porovnaní s tradičnými akumulačnými šancami ponúka Bet Builder väčšiu flexibilitu a prispôsobenie. To znamená, že stávky môžete prispôsobiť svojim jedinečným predpovediam a zvýšiť tak svoje šance na výhru.

DOXXbet - Bet Builder

Tipovanie cez mobilnú aplikáciu

Ak ste už na stránke DOXXbet registrovaný, po stiahnutí aplikácie sa môžete jednoducho prihlásiť. Aplikácia je kompatibilná s Androidom aj iOS a máte prostredníctvom nej prístup ku kasínu aj stávkam.

Za stiahnutie aplikácie do telefónu získavate 100 vernostných bodov, ktoré môžete ďalej zbierať a vymeniť potom za voľné stávky, elektroniku, alebo rôzne reklamné predmety.

Po spustení aplikácie sa na displeji objavia 4 možnosti – Live, Ponuka, Dnes a Virtuálne hry. Po nimi nájdete zoznam najobľúbenejších stávok. K dispozícii je aj možnosť „Hľadať“, ak potrebujete nájsť napríklad konkrétny zápas.

V bočnom menu nájdete aktuálne výsledky športových udalostí a môžete v ňom robiť vklady a výbery na hráčskom účte.

Ďalšie funkcie aplikácie:

  • OBĽÚBENÉ – jednoduchým posunutím doprava uložíte vaše obľúbené ligy a budete vždy „v obraze“, pretože o každej novej udalosti dostanete notifikáciu
  • TIKET SKENER – váš tiket si viete naskenovať a overiť, či je výherný

Malým mínusom aplikácie je, že stávky neviete dodatočne stornovať.

Kontrola tiketu

Na stránke Doxxbet kliknete na sekciu „Výsledky“ a potom na ikonku „Kalendár“, kde si vyberiete požadovaný dátum. Okamžite máte k dispozícii kompletné výsledky stávkových udalostí, ktoré sa odohrali v rozmedzí 4 týždňov.

Tiket môžete skontrolovať aj cez svoje hráčske konto na webe Doxxu. v sekcii „História“. Nájdete tu všetky svoje podané tikety. Môžete ich zobraziť v časovom harmonograme (od-do), alebo podľa úspešnosti (výherné, nevýherné). Menu je užívateľsky príjemné, zorientujete sa v ňom bez problémov.

Ďalšou možnosťou je kontrola cez terminál Sportbox, o ktorom bude v ďalšom písať aj detailnejšie.

Vklad a výber peňazí

Uskutočnenie vkladu na Doxxbet je zvyčajne okamžité, pričom hráči majú k dispozícii všetky platobné nástroje, na ktoré si spomenú.

Kreditné karty zostávajú z pochopiteľných dôvodov najobľúbenejšie a skutočnosť, že sa neúčtuje žiadna provízia v žiadnom smere, znamená tiež veľké plus.

Systém akceptuje karty Mastercard, VISA a VISA Electron. Transakcie sú spracované okamžite a bez poplatku. Minimálny vklad je 5 €. K dispozícii je aj klasický bankový prevod – nedostatkom tohto spôsobu platby je, že trvá o niečo dlhšie, a online platba prostredníctvom internetbankingu.

Elektronické peňaženky Skrill majú tú výhodu, že sú rovnako rýchle ako karty, ale zároveň umožňujú zákazníkom vyberať prostriedky a vkladať ich inde, ak si všimnú lukratívne príležitosti.

Operátori Telekom, Orange Slovensko alebo 4ka ponúkajú aj možnosť dobitia kreditu cez SMS. V sekcii „Vklady a výbery“ vyberte možnosť „Mobilné platby“, zadajte požadovanú sumu (max. 20 €) a vložte. Následne vás systém požiada o zaslanie overovacieho kódu na číslo 8869. Čiastka vám bude započítaná do mesačnej faktúry u vášho mobilného operátora.

Okrem toho môžete použiť aj predplatenú kartu Paysafecard. Poslednou možnosťou je vklad cez terminál Sportbox.

Pre výber môžete použiť bankový prevod alebo výber hotovosti priamo pomocou terminálu Sportbox. Tieto terminály nájdete okrem pobočiek DOXXbet aj v baroch, reštauráciách, trafikách a pod.).

Aktuálne je k dispozícii po celom Slovensku viac ako 1.200 Sportboxov – vďaka nim je DOXXbet najdostupnejšou stávkovou kanceláriou na Slovensku

DOXXbet Sportbox

Je to interaktívne stávkové zariadenie, ktoré okrem klasických tipérskych možností ponúka aj možnosť LIVE stávkovania.

Jeden z dvoch displejov je informačný. Nájdete tu štatistiky a tabuľky súťaží, aktuálne prebiehajúce akcie či vybrané tipy a analýzy.

Druhý displej ponúka prehľadne kategorizovanú kurzovú ponuku. Môžete vyberať z viac ako 200.000 športových udalostí vo vyše 50 športových odvetviach. Môžete vkladať na skupinové a rozpisové tikety, dokonca aj s kurzovým zvýhodnením.

Sportbox je samoobslužný automat a okrem tipovania tu môžete súťažiť o voľné stávky, vstupenky, zájazdy na športové podujatia a pod.

DOXXbet online casino

Od svojho vzniku prešla spoločnosť dlhým vývojom a v roku 2020 rozšírila svoju ponuku aj o online kasíno.

Skúsenosť a tradícia, ktoré značka Doxxbet symbolizuje, sľubuje skvelý hráčsky zážitok, ktorý tvorí kombinácia spoľahlivosti, kvality a zábavy.

DOXXbet Casino je vyzbrojené pôsobivou hernou knižnicou od vývojárov ako Playtech, Ash Gaming, Apollo Games, SYNOT, Rarestone Gaming, Kajot Games. Vyberte si spôsob hrania na ľubovoľnej mobilnej platforme, alebo online na počítači.

Doxxbet online casino bonusy a kódy

Skúsení hráči vedia, že rôzne kódy (bonusový kód, promo kód, akčný kód a pod.) znamenajú výhodu. Avšak nie každé online kasíno tento marketingový nástroj vyžíva. Doxxbet ponúka dva plnohodnotné kódy – DOXX promokód a SKAUT kód (písali sme o ňom vyššie).

Ako získať promo kód DOXXbet

Ide o kombináciu symbolov, ktorá ponúka extra bonus v online kasíne alebo stávkovej kancelárii, ak ju použijete správne. Bonus získate vo forme voľných stávok, alebo free spinov.

Recept, ako získať promokód DOXXbet neexistuje

Zvyčajne sa k nim dostanete v rámci promo akcií značky. Môže ísť o exkluzívne prémie pre vybraných klientov, posielané privátnou cestou (email, SMS), alebo celoplošné kódy, ako je napríklad novoročný promokód.

Doxxbet online casino

Ako získať vstupný uvítací bonus 10.000?

Tento bonus nie je hrateľný, ale vyplatený v reálnych peniazoch po splnení podmienok uvedených nižšie.

Prvým krokom je aktivácia niektorého z bonusov. Následne v priebehu 30 dní vsadiť 10 až 50-násobok výšky aktivovaného bonusu v reálnych peniazoch. Bonus sa potom pripíše do zostatku.

Doxxbet bonusy

DOXXbet automaty a hry

Portfólio charakterizuje kvalita, rôznorodosť a inovácia. Ponuka hier, obľúbených hracích automatov a stolových hier, ako je napríklad online casino ruleta, blackjack, či poker, uspokojí aj tie najnáročnejšie hráčske preferencie a je garanciou skvelej hernej zábavy.

Široká paleta ponúkaných hier zahŕňa stovky automatov, či už sú to klasické trojvalcové, viacúrovňové video automaty, alebo progresívne jackpotové hry, vyberať si môžete z viac ako 250 hier.

Sekcia online kasína ponúka prístup všetkým, ktorí majú účet so skutočnými peniazmi, ale aj tým, ktorí chcú hrať prostredníctvom virtuálnej meny. Na rozdiel od športových stávok, online kasíno hry môžu byť LEN zábavou.

Keď sa zákazník rozhodne, že je čas hrať o skutočné peniaze, môže použiť ktorúkoľvek z vyššie uvedených platobných metód na uskutočnenie vkladu, alebo jednoducho previesť prostriedky zo svojho účtu Doxxbet Sports.

Pokiaľ peniaze nie sú zablokované stávkovými požiadavkami, ktoré ešte nie sú splnené, nebudú sa účtovať žiadne poplatky, ani výmenné kurzy. Tieto transakcie môžete robiť bez obmedzenia.

hry v kasíne

Zákaznícka podpora

Bez ohľadu na to, aké otázky máte – či už sa týkajú spôsobov platby, bonusov, propagačných akcií alebo akýchkoľvek iných tém, zákaznícka podpora tu je pre vás.

Je k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom telefónu, e-mailu, live chatu a dokonca aj prostredníctvom „snail mailu“.

Zrušenie účtu

Účet zrušíte veľmi jednoducho v sekcii Zodpovedné hranie. Systém požiada o zadanie dôvodu zrušenia a vaše prihlasovacie údaje.

Účet zrušený týmto spôsobom môžete kedykoľvek znova obnoviť. S definitívnym zrušením účtu vám pomôže zákaznícka podpora.

Bezpečnosť a férovosť DOXXbet

Webové stránky Doxxbet sú zabezpečené, informácie o používateľoch sú šifrované a férový herný zážitok je zabezpečený aj licenciou vydanou Maltským úradom pre hazardné hry pre produkty a služby Doxxbet. Je držiteľom licencie číslo 000047/2022.

Hry v Doxxbet online casino overujú nezávislí audítori, čo je garanciou ixh férového priebehu.

Cez webový portál je možné sa informovať aj o tom, aké sú príznaky straty kontroly nad hazardom a kde vyhľadať profesionálnu pomoc.

Okrem toho ponúka aj možnosti nastavenia sebakontroly – napríklad limit pre čas prihlásenia, maximálnu sumu pre stávky alebo maximálnu výšku prehry pre určité časové obdobie a aj ďalšie bezpečnostné limity.

Prečo hrať na Doxxbet

Hra a tipovanie na Doxxbet má množstvo výhod a na vrchole zoznamu sú skvelé kurzy na množstvo špeciálnych udalostí.

Zákaznícka podpora je dobrá a to isté možno povedať o nástrojoch live stávkovania, zatiaľ čo komfort stávkovania cez telefón je bezkonkurenčný. A sekcia kasína je viac ako len spestrením pre tých, ktorí si chcú oddýchnuť od stávkovania.

Zdroje informácií:

5/5 - (26 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.