LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovŠportinSPORTline - Hodnotenie obchodu + (zľavový kód)

inSPORTline – Hodnotenie obchodu + (zľavový kód)

Značka a webová stránka obchodu inSPORTline bude pravdepodobne medzi prvými, na ktoré si spomeniete v momente, keď potrebujete športové oblečenie, outdoor náčinie či iné športové pomôcky.

Na tomto e-shope nájdete širokú ponuku produktov na rôzne druhy aktivít a taktiež všetko, čo súvisí so športom a aktívnym životným štýlom. Vzhľadom na rôznorodosť portfólia web ponúka obrovské množstvo produktov aj vlastnej výroby.

Zároveň má aj tri vlastné kamenné predajne, a to v Košiciach, v Bratislave a v Trenčíne. Určite e-shop inSPORTline navštívte, ak práve hľadáte čokoľvek na vaše outdoor aktivity, šport, fitness aktivity rôzne produkty v oblasti zdravia a krásy. Zároveň je vynikajúce, že ponúka množstvo zliav, vďaka čomu sa váš nákup stane ešte výhodnejší.

Viac o značke inSPORTline

InSPORTline je nielen predajcom, ale aj výrobcom. Značka pochádza z Českej republiky a je zároveň dovozcom fitness vybavenia, športového tovaru, produktov na voľný čas a rôznych motocyklových doplnkov. V Českej a rovnako aj v Slovenskej republike prevádzkuje internetový obchod a sieť kamenných predajní.

Spoločnosť, pod ktorou značka inSPORTline patrí, vznikla v roku 1995 vo Vítkove a od roku 1999 pôsobí aj na slovenskom trhu. Od tohto roku však postupne začala prenikať aj do ďalších krajín Európy a vďaka tomu vybudovala európsku distribučnú sieť. Medzi najvýznamnejších partnerov dnes patrí Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Nemecko a ďalších 18 krajín Európy.

Pod vlastnou značkou inSPORTline vyrába najmä fitness vybavenie, ako sú bežecké pásy či rotopedy, eliptické trenažéry, trampolíny alebo rôzne posilňovacie doplnky. Vlastní aj značku WORKER, ktorá má zameranie na športové potreby, a značku W-TEC, pod ktorou vyrába moto doplnky.

Outdoor

„Žijeme športom!“

Práve to je heslo spoločnosti inSPORTline. Je treba povedať, že spoločnosť sa hrdí práve tým, že je najväčším predajcom a výrobcom fitness na Slovensku. Dnes je veľkoobchodným a maloobchodným predajcom športového tovaru. V roku 1999 otvoril inSPORTline pobočku na Slovensku v Trenčíne a v Poľskom Krakove, kde môžu zákazníci nakupovať tovar za rovnakých podmienok ako v Českej republike.

 V súčasnej dobe sa firma sústreďuje predovšetkým na veľkoobchodnú činnosť, ale napriek tomu môžete bez akýchkoľvek problémov nakupovať v spomínaných internetových obchodoch.

Značku môžete pravidelne vidieť prezentovať sa na prestížnych športových veľtrhoch a výstavách v Českej republike, na Slovensku a v Nemecku, kde vystavuje a ponúka široký sortiment športového tovaru.

V portfóliu spoločnosti nájdete produkty ktoré sú určené pre domáci tréning a intenzívne tréningové použitie. Sortiment zahrňuje všetko pre šport, fitness a voľný čas – rotopedy, posilňovacie stroje, bežecké pásy, koliaskové korčule. Dá sa povedať, že je to internetový obchod s jednou z najširších ponúk vôbec.

Portfólio produktov

Portfólio produktov je obrovské. Či už hľadáte fitness prístroj, príslušenstvo na zimné alebo letné športy či outdoor, nájdete to práve tu. Čo však možno mnohí nevedia je to, že medzi produktmi sa nájdu aj masážne pomôcky či prístroje alebo oblečenie, a to predovšetkým na športové aktivity.

Jednotlivé produkty sú zhromaždené do nasledujúcich kategórii:

V jednoduchom prehľade však nájdete aj práve zľavnené produkty, ktoré si tak môžete jednoducho pozrieť. Samostatnú kategóriu tvoria produkty 2. akosti.

2. akosť

Ak netrváte na tom, že bude váš produkt 100-percentný, určite si vystačíte aj s produktom 2. akosti. Samozrejme, rozhodne niečo ušetríte na cene. Produkty 2. akosti v portfóliu inSPORTline majú stále plnú funkčnosť, avšak každý z nich disponuje menšou chybou. Tá však nemá vplyv na funkčnosť.

Takéto produkty taktiež prechádzajú kontrolou a vzťahuje sa tiež na ne záruka. Daná chyba je pri každom produkte uvedená.

Chyby môžu byť:

 • produkt bol prispôsobený na fotenie, nie je späť rozobratý, nájdete ho plne poskladaný,
 • tovar bol vrátený zákazníkom do 14 dní,,
 • došlo k poškodeniu krabice prepravnou spoločnosťou počas cesty smerom k zákazníkovi,
 • zostavený produkt bol vzatý na predvádzaciu akciu alebo veľtrh.

Fitness produkty

Fitness produkty na webe inSPORTline sú jednou z najpopulárnejších kategórii. Okrem iného má spoločnosť aj produkty vlastnej značky, čo iba potvrdzuje ich odbornosť o ponúkaných produktoch.

Spoločnosť je v súčasnosti taktiež vôbec najväčším slovenským predajcom akéhokoľvek fitness vybavenia či cvičebných doplnkov. V sortimente nájdete produkty na chudnutie, elektronické aj manuálne trenažéry, športovú výživu, rôzne športové pomôcky, menšie posilňovacie pomôcky pre rôzne vekové kategórie, produkty na masáž či časomerače a stopky, a to všetko na domáce, amatérske, ale aj profesionálne využitie.

Okrem toho tu nájdete aj relaxačné kreslá, ležadlá alebo rôzne masážne prístroje a doplnky. Kreslá majú rôzne funkcie a programy, masážne ležadlá sú taktiež vybavené rôznymi programami, vďaka čomu ich využijete doma aj v masážnom salóne.

Na inSPORTline nájdete množstvo produktov na zvýšenie kondície, spomínané chudnutie, ale aj cvičenie s vlastnou váhou. Populárnou kategóriou sú produkty určené na jógu, pilates, regeneráciu a preťahovanie svalov.

Dôležité je, že na väčšie prístroje, ako sú posilňovacie veže či trenažéry, sa vzťahuje predĺžená 10-ročná záruka. Okrem toho produkt zahŕňa aj profesionálny servis a niekoľko ďalších výhod.

Bežecký pás inSPORTline inCondi T70i II

Profesionálny a moderný bežecký pás je skvelý na domáci tréning. Dosiahnete pritom rýchlosť až do 20 km/h. Bežecký pás má kvalitné odpruženie a až 24 prednastavených programov, ktoré sú rozdelené podľa záťaže.

Sklon bežeckej plochy sa ovláda elektronicky a je možné ho nastaviť až do 10%. Pás má integrovaný počítač s dotykovým TFT displejom s uhlopriečkou 7″. Počítač disponuje WiFI pripojením v pásmach 2.4G/5G, dokáže prehrávať video aj hudbu online a tiež z disku USB.

Kľúčové vlastnosti produktu:

 • možnosť prepojenia s aplikáciami pomocou bluetooth,
 • možnosť voľby cieľa – vzdialenosť, čas, spálené kalórie,
 • OUTDOOR – pre aktivity vonku prostredníctvom GPS.

Rotoped inSPORTline Klegan

Je skvelé riešenie, ak hľadáte optimálny rotoped. Rotoped je vôbec jednou z najobľúbenejších domácich cvičebných pomôcok. Vďaka systému BeltDrive je toto zariadenie veľmi tiché a cvičenie na ňom je pohodlné.

Je taktiež vhodný pre každú vekovú skupinu. Pri tomto rotopede si viete nastaviť polohu držadiel a taktiež vertikálnu aj horizontálnu polohu sedla. Má pritom nosnosť až 130 kilogramov a vysokú stabilitu.

Cyklotrenažér inSPORTline Agneto

Tento stacionárny bicykel má aj napriek svojej pomerne nízkej cene magnetický brzdný systém, vďaka ktorému nerobí zbytočný hluk. Má stabilný rám a nosnosť až 120 kilogramov. Je pri ňom možné rôzne polohovanie sedla aj držadiel.

Nájdete na ňom okrem iného aj jednoduchý displej, senzor na držadlách či držiak na tablet.
Ide o stacionárny bicykel so skvelým pomerom ceny a kvality.

Stepper inSPORTline Bailar

Stepper slúži vo všeobecnosti na posilnenie vnútorných a vonkajších častí stehien. Toto zariadenie dokáže nahradiť šliapanie do schodov a pohyb na ňom je oveľa šetrnejší na kĺby.

Stepper inSPORTline Bailar ponúka 12 úrovní záťaže, ktoré si budete môcť meniť pomocou otočných nastaviteľných prvkov na horných častiach piestov. Má nosnosť 120 kilogramov.

Kategória šport a športové produkty

Kategória šport zahŕňa veľké množstvo produktov, z ktorých si určite vyberiete. Nájdeteš tu športové potreby na rôzne letné a zimné športy, ako sú napríklad paddleboardy, kolieskové korčule, ale aj bazény, športové potreby na cyklistiku a zábavu pre deti. Portfólio je naozaj široké a nájdete tam takmer všetko.

Čo sa týka značiek, nechýba napríklad značka WORKER, FILA, K2 značky bicyklov Crussis, KELLYS, Devron, DHS, či 4EVER. Veľmi dôležitou súčasťou v tejto kategórii sú produkty na bezpečnosť pri športovaní. Nájdete tu preto prilby, chrániče, chrániče chrbtice či športové okuliare značiek POC, Abus, Bliz a ďalšie.

Z produktov pre deti sa tu nachádzajú detské odrážadlá a bicykle, kolobežky, skateboardy, bicykle, ale aj prilby a chrániče. Nechýbajú najrôznejšie doplnky na bicykel, či už sa jedná o fľašu alebo klaksón. Medzi značkami nájdete Disney, Barbie, Mimoni, Spiderman.

Moto

Tento internetový obchod je výnimočný tým, že ponúka taktiež množstvo produktov pre motorkárov. Ide však takmer výhradne o produkty jednej značky W-TEC v kombinácii s produktmi iných kvalitných výrobcov, ako sú HELITE Airbags, Alpinestars, LS2, PROmo jeans, SIDI, Cassida, Oxford, Rebelhorn, Emerze, BLACK HEART a mnohé ďalšie.

V prípade W-TEC ide o českú značka motocyklovej výbavy, ktorá exportuje aj do krajín EÚ. Vznikla na konci roku 2012 a dnes ponúka kvalitu, komfort a nadštandardné služby spojené s obstaraním moto vybavenia.

V tejto kategórii nájdete tieto produkty:

 • moto prilby,
 • chrániče a okuliare,
 • moto oblečenie,
 • detské moto vybavenie,
 • moto vybavenie,
 • motobicykle,
 • a motovýbavu podľa typu.

Outdoor

Pod touto kategóriou hľadajte produkty a príslušenstvo, ktoré je ideálne na stanovanie, kemping, trekking, turistiku, aj rôzne outdoor aktivity.

Nájdete tu aj menšie produkty, ako sú spacáky, stany, batohy, kempingový riad, svetlá alebo rybárske potreby.

V neposlednom rade sú tu aj outdoorové hodinky a prístroje, vďaka ktorým získate prehľad o vašej polohe, poveternostných podmienkach aj vašej fyzickej kondícii.

Čo tu všetko nájdete? Okrem spomínaných produktov sú tu i paddleboardy, športové a slnečné okuliare, ďalekohľady, výbava do hôr či dáždniky.

Paddleboard s príslušenstvom WORKER WaveTrip 10’6″ G2 – Moonstone Blue

Tento všestranný board má nosnosť až 140 kg, širokú konštrukciu a zaguľatený tvar, vďaka čomu je veľmi stabilný a výborne drží smer.

Ľahko sa s ním manévruje, vďaka čomu si s ním poradia aj začiatočníci. Je ideálny na pokojné vodné plochy, jazero alebo priehradu.

Výhody:

 • super všestranný paddleboard,
 • technológia „drop stitch“ (vnútorné nylonové vlákna),
 • vysoká nosnosť a stabilita,
 • protišmyková EVA podložka.

Kategória produktov zdravie a krása

V tejto kategórii hľadajte produkty na starostlivosť o jednotlivé časti tela či masáž. Nájdete tu zariadenia a príslušenstvo, ktoré vám pomôžu s úpravou vášho zovňajšku.

A to, že produktov je skutočne veľké množstvo, svedčia aj ďalšie kategórie, ako sú energy náramky, masážne pomôcky, magnetické náramky, solária, bandáže a ortézy či masážne lehátka.

Autotrakčné lehátko inSPORTline Verge

Toto lehátko, ktoré sa tiež nazýva rekovalescenčná lavica alebo aj inverzný stôl je vynikajúca pomôcka pre preventívne a uvoľňujúce využitie pri bolestiach chrbta či chrbtice.

Práve v dôsledku dlhodobého sedenia prichádza k poškodzeniu platničiek či kĺbov, čo dokáže napraviť obrátená poloha tela. V tejto pozícii dochádza k aktívnemu uvoľňovaniu svalového napätia, čo má pozitívny vplyv na celú stavbu tela.

Konštrukcia autotrakčného lehátka inSPORTline Verge je vyrobená z odolného oceľového materiálu a nosnosť je až 120 kg.

Kategória pre deti

Kategória detských produktov je v internetových obchodoch so športovým a outdoor vybavením veľmi dôležitá. Rovnako je to aj na webovej stránke inSPORTline.

V tejto kategórii nájdete detské bicykle, korčule, batohy, ale aj slnečné okuliare. Zo značiek je zastúpená inSPORTline, W-TEC a WORKER, ale aj populárne značky ako Kellys, Yedoo, Kross, Under Armour, Abus, Deuter, K2 alebo Chillafish.

Veľmi obľúbené sú rozprávkové motívy ako je Paw Patrol, Frozen, Hello Kitty a mnohé ďalšie.

Ďalšie produkty pre deti:

 • kolobežky pre deti,
 • záhradné hojdačky,
 • vonkajšie hračky,
 • trampolíny,
 • detské pre deti,
 • bazény pre najmenších,
 • cyklo sedačky pre deti,
 • pennyboardy.

Bezpružinová Jumping fitness trampolína inSPORTline Cordy 114 cm – ružová

Jumping trampolíny sa v súčasnosti tešia veľkej obľube. Táto trampolína má 32 elastických gumových laniek, vďaka čomu je veľmi tichá. Nosnosť trampolíny je až 110 kg.

Použitý materiál je vodoodolný a trampolína má aj praktické držadlo, ktoré je výškovo nastaviteľné.

Výhody:

 • bezpružinová konštrukcia,
 • odnímateľné držadlo,
 • oceľový materiál,
 • nožičky s gumovými koncovkami.

Táto trampolína je vhodná na komerčné využitie, aj v domácnosti.

Kategória elektro

V kategórii elektro v inSPORTline nájdete množstvo inteligentných produktov, ktoré podporujú športové a fitness aktivity. Sú to napríklad elektrické bicykle či kolobežky, ale aj vyhrievané oblečenie alebo doplnky, e-longboardy či smart prístroje.

Športové hodinky SUUNTO 9 – White

Tieto hodinky sú len jedným z množstva smart prístrojov, ktoré na danej stránke nájdete. Hodinky vydržia od 25 hod, cez 40 hod alebo až 120 hodín na jedno nabitie.

Pri zaznamenávaní behov na dlhšie trate je batéria najviac zaťažovaná systémom GPS. Preto športové hodinky SUUNTO 9 prichádzajú s unikátnym algoritmom FusedTrackTM, ktorý pre optimálnu presnosť merania trasy a vzdialenosti kombinuje GPS s dátami nameranými pohybovým senzorom.

Hodinky majú optický senzor na zápästí pre meranie tepovej frekvencie, kompas či výškomer na báze GPS. Hodinky sú vodotesné, a to až do 100 m. Dotykový displej je farebný a veľmi prehľadný. Telo hodiniek je vyrobené z kvalitných ale ľahkých materiálov, vrátane minerálneho sklíčka a oceľovej lunety.

Kategória oblečenie

Sekcia oblečenia na inSPORTline sa sústreďuje predovšetkým na funkčné športové a outdoorové oblečenie vhodné na rôzne druhy športových aktivít či outdoor. Nájdete tu však taktiež oblečenie na domáce využitie či do fitness centra.

Zo značiek tu má svoje zastúpenie Under Armour, Nebbia, Craft, 4F, Trespass, Bass Black, Newline, vlastná značka inSPORTline, WORKER a ďalšie.

Čo tu všetko nájdete?

 • športovú obuv,
 • zoštíhľujúce a funkčné oblečenie,
 • poľovnícke a rybárske oblečenie,
 • oblečenie na utužovanie či vyhrievané oblečenie,
 • golfové oblečenie.

Kompresné tričko Under Armour CG Armour Comp Mock – White

Toto tričko je vyrobené z originálneho materiálu ColdGear, ktoré využíva špeciálnu dvojvrstvovú tkaninu, v ktorej neustále cirkuluje telesné teplo a udrží vás tak v príjemnom pohodlí. Vďaka technológii 4-Way Stretch si tiež užijete maximálnu voľnosť pohybu do všetkých smerov.

Najväčšie výhody:

 • prispôsobivé kompresné tričko s dlhým rukávom,
 • technológia 4-Way Stretch pre maximálnu flexibilitu,
 • materiál odvádza pot a zabraňuje tvorbe nepríjemných pachov,
 • strečové panely zo sieťoviny na chrbte a v podpazuší,
 • ergonomický dizajn so švami mimo najviac namáhané miesta,
 • rolákový golier.

Dámska športová podprsenka Under Armour Mid Keyhole – Grey Orange

Práve táto dámska podprsenka dokáže poskytnúť mimoriadny komfort a bude pre vás zároveň veľmi príjemná. Oblieka sa bez zapínania a dokáže zabezpečiť strednú podporu pre také činnosti, ako je napríklad fitness, spinning alebo cyklistika.

Má aj špeciálnu technológiu Moisture Transfort System, ktorý je vyvinutý práve touto značkou Under Armour, vďaka čomu zabezpečí odvod potu z tela na povrch oblečenia. Vďaka tomu dokáže udržať dlhšie v suchu.

Stránka inSPORTline má skutočne výnimočne široký sortiment produktov, vďaka čomu dokáže uspokojiť nároky aj náročnejších spotrebiteľov.

Dostupnosť a ceny

inSPORTline môžete navštíviť aj osobne, a to v troch mestách a je to Bratislava, Trenčín a Košice. Ak však nakúpite online, vaša objednávka spracujú pracovníci približne do 24 hodín a dostanete ju domov asi do 2 dní.

Ako internetový zákazník máte potenciálne nárok tovar za určitých podmienok vrátiť. Odporúčame si však dobre pozrieť popisy k jednotlivým produktom, z ktorých veľmi ľahko pochopíte všetky detaily o danom produkte. Taktiež si bližšie pozrite dodacie podmienky, ako aj montáž. Väčšie stroje a zariadenia vám za dostupných cien môže prísť namontovať priamo technik.

Platbu môžete realizovať rôznym spôsobom:

 • dobierka,
 • online platobná karta (TatraPay) alebo online bankový prevod (TrustPay),
 • Google Pay (GPay),
 • na splátky CETELEM alebo QUATRO,
 • zaplatím o 30 dní bez navýšenia (Ahoj),
 • EUROLEASING – predaj na splátky,
 • alebo osobne na predajni.

Ceny sú priaznivé, ale skutočne záleží od jednotlivých produktov. Niektoré nájdete lacnejšie na iných webových stránkach a niektoré práve na tejto. Napriek tomu však inSPORTline ponúka množstvo zaujímavých a predovšetkým sezónných zliav, z ktorých si môžete vyberať.

Aktuálne inSPORTline zľavové kupóny a výpredaj

Vždy sledujte stránku, aby ste nachádzali jednotlivý zľavy a výpredaje. Nájdete tu však aj samostatnú sekciu „Akcie a výpredaje“, vďaka ktorej vám neunikne žiadna zaujímavá zľava v jednotlivých kategóriách.

Zaujímavý je aj systém vernostného programu. V závislosti od vašich nákupov s ním môžete získať zľavu až do 10 %.

Hodnotenie užívateľov

Hodnotenia užívateľov zhrnieme na základe recenzií z internetového portálu heureka.sk. Produkty tejto spoločnosti hodnotia užívatelia minimálne nad 80 % a hodnotia predovšetkým fitness stroje a zariadenia či rôzne športové pomôcky. Príklad takýchto hodnotení nájdete tu:

Ktorí influenceri spolupracujú so značkou?

So značkou v súčasnosti nespolupracujú žiadni influenceri, avšak to rozhodne neuberá na jej kvalite. Najlepšie bude, ak si produkty sami vyskúšate.

Značka a internetový či kamenný obchod inSPORTline ponúka pre každého niečo. Či už sú to milovníci outdoor alebo tí, čo hľadajú rôzne pomôcky na športovanie. Určite ju navštívte, aby ste zistili, čo všetko ponúka.

4/5 - (5 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dominika Koštialiková
Dominika Koštialiková
Učarovali mi latinskoamerické a afro tance, ktorým sa venujem už 8 rokov. Okrem toho posledných 5 rokov milujem fitness. Zbožňujem cestovanie, šport a aktívny životný štýl. Moje rady a tipy s vami zdieľam v mojich článkoch.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.