LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovElektronikaMasážna pištoľ - Ideálny prístroj na regeneráciu? (TOP VÝBER)

Masážna pištoľ – Ideálny prístroj na regeneráciu? (TOP VÝBER)

Iste si aj vy hovoríte, že slovo „pištoľ“ sa spája s úplne niečím iným, a nie s relaxom. Nás dnes bude zaujímať masážna pištoľ! V každom prípade sa jedná o relatívnu novinku na trhu, a ak jej dáte šancu, uvidíte na sebe pozitívne zmeny. Poďme sa pozrieť na čo vlastne slúži a, ktoré produkty odporúčame.

Najlepšia masážna pištoľ – TOP 7

 

1. MINI Masážna pištoľ – Decathlon.sk

Ak si chcete dopriať svoju masáž kdekoľvek, pozrite sa na kompaktnú MINI masážnu pištoľ od Decathlon. Táto elegantná masážna pištoľ, druhá verzia ponúka 14,4 V batériu s kapacitou 2 400 mAh. Vydrží cca 4 hod. Vybrať si môžete z 3 stupňov intenzity a 4 nadstavcov na individuálne použitie

MINI Masážna pištoľ od decathlon.sk
cena od 79,90 €

 

Kompaktná masážna pištoľ na uvoľnenie napätia vo svaloch. Ponúka na výber až 5 stupňov intenzity

Nájdete v nej 3 prednastavené masážne programy

Na výber sú až 4 nadstavce na individuálne použitie:

 • nadstavec na bodovú masáž
 • dvojitý nadstavec na šijové a chrbtové svalstvo
 • nadstavec na masáž malých plôch
 • guľatý nadstavec na masáž väčších plôch

Hlavnou výhodou tejto pištole je ergonomická nekĺzavá rukoväť na bezpečné uchopenie

Prítomný je aj LED indikátor stavu batérie. V prípade zabudnutia sa o batériu postará vypínač s integrovaným automatickým vypnutím. Tento produkt napriek svojej nízkej cene ponúka aj ochranné púzdro.

Hlavné kľúčové vlastnosti tohto modelu sú podľa výrobcu:

 • kvalitné spracovanie
 • 3 stupne intenzity
 • nízka cena
 • 3 masážne programy
 • 4 nadstavce na individuálne použitie
 • ergonomická nekĺzavá rukoväť na bezpečné uchopenie
 • LED indikátor stavu batérie
 • automatické vypnutie
 • ochranné púzdro

2. Masážna pištoľ VI Black – GymBeam

Kúpa efektívnej a všestrannej masážnej pištole nemusí byť drahá záležitosť. Dôkazom je aj model od značky GymBeam s názvom VI. Táto pištoľ je navrhnutá na rozmasírovanie boľavých svalov a spazmov silou 30kg a 3200 otáčkami pre dokonalú masáž hlbokých tkanív.

masážna pištoľ gymbeam

Masážna pištoľ VI Black od GymBeam.sk
cena od 74,90 €

 

Masážna pištoľ VI Black je modernou pomôckou pre športovcov, trénerov, ale aj fyzioterapeutov na zrýchlenie a zefektívnenie regenerácie svalstva.

Výkonný motoru dokáže vyvinúť rýchlosť až 3 200 otáčok za minútu, čo vám pomôže potlačiť stuhnutosť svalov, ich napätie a zlepšiť prietok krvi v masírovanej oblasti.

Všaka tomu dôjde k efektívnejšej „metabolickej výmene“ v podobe odstránenia nahromadeného stresu vo svaloch v podobe uzlov a spazmov a zvýšenému prísunu kyslíka a ďalších živín nutných na rýchlu a účinnú regeneráciu svalových tkanív.

Vysoký výkon umožňuje v mnohých prípadoch aktivovať aj „Trigger Pointy“, čo sú 2-6 mm veľké uzlíky, ktoré sú bolestivé a ich aktivácia môže v mnohých prípadoch výrazne uľaviť od bolesti, stuhnutosti a napätia svalov. Dobre poslúži aj v prípade automasáže jednotlivých fascií.

Hlavné kľúčové vlastnosti tejto masážnej pištole sú podľa výrobcu:

 • výdrž batérie až 4-6 hodín 
 • dotykový LCD displej
 • nízka hmotnosť – 1 200 gramov a ergonomický tvar
 • balenie obsahuje 6 vymeniteľných hláv
 • štýlové balene v podobe malého kufríka
 • potláča stuhnutosť svalov a ich uvoľňuje napätie
 • zlepšuje cirkuláciu krvi v masírovanej oblasti a uľaviť od bolesti
 • moderná regeneračná pomôcka pre športovcov

2. Masážna pištoľ inSPORTline Bitigo

inSPORTline Bitigo je priekopníkom na trhu masážnych pištolí. Tento model je ideálny v pomere cena/výkon. Dostanete rozumnú kvalitnu za výhodnú cenu. Inak povedané, kúpou neurobíte krok vedľa.

Masážna pištoľ Bitigo od inSPORTline.sk

Masážna pištoľ Bitigo od inSPORTline.sk
cena od 72,90 €

 

Je vybavená šiestimi nadstavcami a nastaviteľnou hlavou, takže používatelia všetkých rozmerov môžu úspešne zacieliť na akúkoľvek časť svojho tela. Táto masážna pištoľ, ktorá zvláda vyvinúť silu až 48W pred zastavením, poskytuje dosť silnú masážnu terapiu aj náročným zákazníkom. Kým výdrž batérie je až 5,8 hod, tento model sa dodáva s jednou batériou, pričom plné nabitie trvá 3 hodiny.

Rýchlosť úderov masážnej pištole je až 3000. Pozitívom je, že obsahuje pekné puzdro na prenášanie a interaktívnu masáž kdekoľvek.

Hlavné kľúčové vlastnosti masážnej pištole Bitigo sú podľa výrobcu:

 • pevná, kompaktná konštrukcia
 • 4 rôzne masážne nadstavce pre celé telo
 • 20 stupňov rýchlosti
 • ideálny pre uvoľnenie stuhnutých a boľavých svalov
 • podpora krvného obehu
 • vhodný pre masáž takmer celého tela
 • batéria: dobíjacia, 12V Li-Ion 1500mAh
 • výdrž batérie: až 5,8 hod (v závislosti na zvolenej intenzite)
 • doba nabíjania: 3 hod
 • frekvencia vibrácií: 1800 – 3000 rpm
 • zdvih (amplitúda): až 8 mm
 • výkon: 48 W
 • hlučnosť: 35 – 45 dB
 • hmotnosť: 840 g
 • praktické puzdro pre ľahký prenos
 • nabíjačka je súčasťou balenia

Masážna pištoľ, čo to je?

Hoci sa môže zdať, že sa jedná o úplnú novinku na našom trhu, nie je to úplne pravda. Ľudia odnepamäti vymýšľali a majstrovali rôzne prístroje, ktoré by im pomohli pri regenerácii tela. Zrejme si aj vy pamätáte alebo dokonca stále máte doma nejaký starý masážny prístroj, ktorý sa zapájal do elektriny.

Doba pokročila a na trhu dnes nájdete sofistikované prístroje, ktoré toho dokážu oveľa viac. Dnes si predstavíme tie najlepšie na našom slovenskom trhu. Vedeli ste, že prvý prototyp masážnej pištole bol vytvorený v roku 2008 americkým chiropraktikom Jasonom Werslandom? Urobil tak preto, aby si uľavil od chronických bolestí po nehode na motocykli.

Avšak prvá komerčná masážna pištoľ bola ponúknutá do predaja až v roku 2016, takže áno, dá sa považovať za novinku. Hneď si ju obľúbili profesionálni športovci a kondiční tréneri po celom svete, a časom sa dostala aj medzi bežných ľudí.

V nasledujúcom videu si môžete pozrieť ako sa masážna pištoľ používa.

Kedy používať masážnu pištoľ?

Po náročnom tréningu je to ideálne. Ak chcete vidieť skutočné výsledky z vašich tréningov, rýchlejšia regenerácia je rovnako dôležitá ako samotný tréning.

Existuje množstvo rôznych prístupov k regenerácii svalov, z ktorých väčšina zahŕňa kombináciu výživy a fyzickej regeneračnej aktivity, ako je strečing. Môžete však využiť aj výhody profesionálnych masážnych nástrojov, ktoré vám pomôžu minimalizovať bolesť svalov a urýchliť proces ich obnovy.

Keďže sa masáže sa stali počas pandémie menej prístupné, trh s masážnymi pištoľami za posledných niekoľko rokov drasticky vzrástol. V súčasnosti existuje veľa možností a výber tej najlepšej masážnej pištole pre vaše potreby môže byť určite problém. Poďme si teda rozobrať detaily toho, ako tieto „osobné masérky“ fungujú a prečo môžu byť také užitočné.

Na akom princípe funguje tento masážny stroj?

Funguje na princípe vibrácií, do tela sa dostávajú vibrácie rýchlosťou niekoľko sto až tisíc úderov za minútu, pričom ich intenzitu si viete sami nastaviť. Odborne povedané sa jedná o perkusívnu masážnu terapiu, ktorú lekári definujú ako formu manipulácie mäkkých tkanív.

V prvom rade túto terapiu vyhľadávali športovci, ktorí potrebovali zlepšiť regeneráciu svalov po náročnom športovom výkone. Masážna pištoľ sa taktiež podobá akejsi ručnej vŕtačke, ktorá pomáha zlepšiť prietok krvi, čo je dobré na krátkodobú úľavu, ale nemá to dlhodobý efekt. Preto masáž treba pravidelne opakovať.

Čo na to lekári?

Podľa nich, perkusívna masážna terapia môže byť použitá u každého. Má potenciál zmierniť bolesť buď akútnych alebo chronicky bolestivých stavov vo svaloch. Odôvodňujú to tým, že nebolestivá stimulácia miesta, ktoré bolí môže dočasne zablokovať signály bolesti, ktoré putujú do mozgu. Takto vlastne oklamete vlastné telo.

Masáž je vhodná po náročnom športovom výkone. Dokáže uvoľniť napätie vo svaloch a zrýchliť tak svalovú regeneráciu (dôveryhodný zdroj).

Ak sa však jedná o akútne zranenie alebo rehabilitáciu staršieho zranenia, to už patrí do rúk lekára. Taktiež vám toto zariadenie nevie pomôcť dlhodobo, preto by sa domáca masáž mala opakovať podľa potreby. Výskumy však dokazujú, že správne aplikovaná domáca masáž pomáha znížiť bolesť svalov a zlepšiť svalovú výkonnosť aj v dlhodobom horizonte.

Aké druhy masážnych prístrojov dostať na našom trhu?

Keď si zadáte do vyhľadávača slovo „vibračná masážna pištoľ“ alebo „masážny stroj“, zobrazí sa vám mnoho výsledkov. Najväčší výber samozrejme nájdete na potráli heureka.sk.

Viete si tam porovnať priamo ceny prístrojov v rôznych internetových obchodoch, a nájdete tam aj hodnotenia zákazníkov, ktoré sú pri výbere veľmi nápomocné.

My sme toto všetko spravili za vás a vybrali sme pre vás tie najlepšie masážne pištole!

Na našom trhu nájdete masážne pištole naozaj rôznych značiek, cez Xiaomi, Gymbeam, inSPORTline, FIT Life, Naipo a mnohých iných. Rozdiely sú nielen v cenách, ale aj kvalite a rozsahu toho, čo tá ktorá pištoľ dokáže.

Ako vybrať masážnu pištoľ?

Určite sa nezameriavajte len na vonkajší vizuál masážnej pištole, ale vyberajte si hlavne podľa funkcií, rôznych pridaných nástavcov a až potom ceny.

Pozrite sa aj na spotrebu a celkovú hmotnosť prístroja, aby vás pri dlhšom masírovaní nezačala bolieť ruka v ktorej ho budete držať. Pomôžu vám aj recenzie zákazníkov, ktorí si produkt už zakúpili.

Veríme, že aj naše recenzie vám budú čo najviac nápomocné.

Pri kúpe je potrebné hľadieť na viacero aspektov. Pred výberom zvážte, ako budete masážne zariadenie používať a ktoré funkcie sú pre vás najdôležitejšie.

Hluk

Motory, ktoré poháňajú masážne pištole, môžu byť prekvapivo hlučné, takže ich použitie na krčné a ramenné svaly môže byť dosť nepríjemný zážitok. Našťastie veľa novších modelov uprednostňuje zníženie tohto hluku motora.

Sila masážnej pištole

Nie všetky masážne pištole sú rovnako silné. Preto odporúčame siahnuť po skutočne kvalitných produktoch aby ste nakoniec neboli sklamaný. Tento výraz sa vzťahuje na množstvo tlaku, ktorý dokáže hlava masážnej pištole vyvinúť, kým sa motor zastaví. Je to veľmi dôležité, pretože ak chcete zvýšiť tlak masážnej pištole na svaly a hlavica sa prestane pohybovať, potom to pre vás nebude dostatočne užitočné a slabá masážna pištoľ neplní svoj účel.

Hmotnosť a rozmery

Tieto masážne zariadenia sa často používajú jednou rukou, váha je dôležitým faktorom. „Hmotnosť je dôležitá, pretože musíte držať pištoľ v ruke a byť v pozícii, aby masážna pištoľ zasiahla požadovanú svalovú partiu,“ hovorí Michal. Poznamenáva, že ak je masážna pištoľ príliš ťažká, môžete skončiť s unavenou rukou ešte skôr ako rozmasírujete chcenú partiu

Chcete mať istotu, že dokážete udržať masážnu pištoľ stabilne a bezpečne na cieľovej svalovej partii, keď je zapnutá na najvyššej rýchlosti.

Možnosť úprav

Zvážte prispôsobiteľnosť, keď premýšľate o tom, na ktoré svalové partie sa zvyčajne potrebujete zamerať a aký typ masáže na tieto svaly najradšej používate.

Niektoré masážne pištole sa dodávajú s niekoľkými hlavovými nástavcami, niektoré ponúkajú nastaviteľný uhol hlavy na samotnom masážnom zariadení, niektoré poskytujú obe tieto funkcie a niektoré ani jednu z nich.

Masážna pištoľ recenzie

Snažili sme sa pre vás vybrať to najlepšie, čo sa týka ponuky masážnych pištolí na našom trhu. Do nášho hľadáčika sa dostalo 5 produktov z troch webových obchodov, a podávame vám objektívnu recenziu:

Masážna pištoľ inSPORTline Rondys:

Cena od 94,70 €

Táto pištoľ je pravdepodobne to najlepšie, čo momentálne na našom trhu dostať, čo sa týka pomeru ceny a kvality. Tento kompaktný masážny prístroj ponúka až 6 nástavcov, ktorými môžete masírovať celé telo. Malý plochý nástavec využijete pri masírovaní citlivejších častí, ako je napríklad okolie hlavy. Špicatejšie nástavce sú vhodné na zatvrdnuté miesta.

Okrem toho, masážna pištoľ inSPORTline Rondys ponúka až 20 rôznych stupňov vibrácií, od najjemnejšej až po tú najsilnejšiu. Táto kombinácia vám zaručí tú najlepšiu masáž v domácom prostredí. Okrem toho, špeciálny rozdvojený masážny nástavec v tvare písmena „U“ je ideálny na masírovanie krčnej chrbtice, ktorá tak často bolieva veľa ľudí.

Technické parametre masážnej pištole inSPORTline Rondys:

 • Bezdrôtový masážny prístroj s dobíjacou 24V Li – lon 1500 mAh batériou, ktorá vydrží viac ako 6 hodín
 • Doba nabíjania 3, 5 hodiny
 • Frekvencia vibrácií 1800 – 3000 rpm
 • Hlučnosť 35 – 45 dB
 • Praktické puzdro a nabíjačka súčasťou balenia
 • Hmotnosť 1,1 kg

Výhody:

 • Naozaj výkonný masážny prístroj so širokou škálou masážnych nástavcov a stupňov vibrácií
 • Dlhá výdrž na jedno nabitie
 • Pevná a kompaktná konštrukcia, ktorá dobre padne do ruky
 • Vhodná na masáž celého tela svojpomocne
 • Vhodná aj pre športovcov

Nevýhody:

 • Vyššia cena
 • Vyššia hmotnosť, ktorá môže spôsobiť únavu najmä pri masáži krčnej chrbtice, keď prístroj držíte dlhšie vysoko, a pri vyšších vibráciách

Masážny prístroj inSPORTline Esteron

Cena od 94,70 €

Firma inSPORTlina vyvinula ďalší typ masážneho prístroja, ktorý úspešne konkuruje svojmu súrodencovi – masážnej pištoli Rondys. Prístroj Esteron má však trošku iný dizajn a aj funkcie. Tento prístroj je úplne iný level! Špeciálny chladiaci a vyhrievací režim zaručí že ho nebude chcieť pustiť z ruky. Vďaka tomu si môžete okamžite uľaviť od akútnych bolestí aj opuchov.

V dlhodobom časovom horizonte dokonca redukuje celulitídu, čo iste ocenia mnohé ženy. Viete na čo slúži chladiaca masáž? Využíva princípy kryoterapie , ktoré pôsobia na akútne a silné bolesti, jednoducho tým, že bolestivé miesta vystavia krátkodobo nízkym teplotám. Vyhrievaná masáž zase poslúži pri chronických bolestiac, pri redukcii celulitídy alebo jednoducho pri každodennej relaxácii.

Technické parametre masážneho prístroja inSPORTline Esteron:

 • Dve masážne hlavice s možnosťou nastavenia 5 stupňov intenzity vibrácií, a s voľbou chladiaceho alebo vyhrievacieho režimu
 • LED podsvietenie
 • Masážne hlavice sú z hygienickej hliníkovej liatiny, a prístroj je vyrobený z termoplastického polyméru
 • Hmotnosť 1,5 kg
 • Dĺžka kábla 225 cm
 • Nabíjací adaptér súčasťou balenia

Výhody:

 • Profesionálny masážny prístroj, ktorý môžu využívať aj športovci a kondiční tréneri
 • Zvládnete s ním masáž celého tela, regeneráciu svalov, uvoľnenie od bolestí, redukciu celulitídy, pomáha pri opuchoch, zraneniach aj akútnych a chronických bolestiach
 • Jedinečný chladiaci a zahrievací systém
 • Skvelý pomer ceny, kvality a výkonu

Nevýhody:

 • Vyššia hmotnosť, jeho váha vám môže vadiť najmä ak sa masírujete sami. Je preto vhodné ho držať v oboch rukách, čo môže byť časom únavné
 • Robustná konštrukcia pôsobí skôr ako ručný vysávač než masážny prístroj
 • Ak s ním budete cestovať, v batožine vám zaberie veľa miesta

Mini masážna pištoľ MGPC-002 White – NAIPO

Cena od 114,95 €

Táto maličká  skladná masážna pomôcka vám bude skvelým spoločníkom aj na cestách, dokonca si ju môžete so sebou zobrať aj do práce či do fitka. Okamžite zlepší prietok krvi a uľaví tak od únavy a bolestí. Môžete ju použiť aj na efektívne zahriatie svalov pred športovým výkonom.

Masážna pištoľ MGPC – 002 White – NAIPO má futuristický dizajn a v balení nájdete 4 nadstavce ( jeden veľký plochý, jeden menší v tvare gule, ďalší v tvare „U“ a jeden mini oválny určený na rozmasírovanie svalových fascií). Vybrať si môžete z 5 rýchlostí a intenzity vibrácií.

Technické parametre mini masážnej pištole MGPC – 002 White – NAIPO:

 • Súčasťou balenia je aj praktická šnúrka na ktorú sa dá prístroj zavesiť
 • Balenie obsahuje 4 masážne nadstavce a adaptér na dobíjanie batérie
 • Batéria sa plne dobije za 3 hodiny, a prístroj vydrží pracovať minimálne 2 hodiny (záleží od intenzity vibrácií)
 • Hmotnosť len 0,48 kg
 • Hlučnosť menej ako 45 dB

Výhody:

 • Tento malý a praktický pomocník sa s vami pôjde aj do práce, na dovolenku či do fitka. Využijete ho skrátka všade.
 • Ergonomický tvar a ľahká ovládateľnosť
 • Napriek svojej veľkosti vám poskytne benfity plnohodnotnej masáže s rôznymi stupňami intenzity
 • Vhodný aj ako darček

Nevýhody:

 • Vyššia cena

Vibrujúca elektronická masážna ruka APTONIA

Cena od 8,49 €

Táto mini masážna pomôcka je asi to najlacnejšie to môžete na našom trhu nájsť. Pre ľudí, ktorí nemajú veľký rozpočet, no stále si chcú dopriať úľavu, je táto masážna ruka ako stvorená. Musíte však vyvinúť určitý tlak vlastnej ruky, a tým sa masáž zintenzívni pomocou vibrácií. Skvelá na uvoľnenie svalstva a stuhnutej šije.

Nemôžete si síce zvoliť intenzitu masáže pomocou nástavcov alebo rôznych stupňov vibrácií, avšak intenzitu si môžete regulovať vďaka vlastnému tlaku s akým masírujete. Tento malý prístroj vám skvele poslúži ak ešte nemáte skúsenosti s masážnymi pištoľami.

Technické parametre vibrujúcej elektronickej masážnej ruky APTONIA:

Minimálna funkčná doba prístroja je 1 hodina.

Frekvencia vibrovania je 75 Hz

Má nabíjateľnú lítiovo – iontovú batériu s dobou nabíjania 1,5 hodiny

Vyrobený z ekologických plastov

ON/OFF kontrolka umožňuje jednoduché ovládanie

Výhody:

 • Malý, ľahký a prenosný prístroj, ktorý môžete mať stále pri sebe
 • Nízka hlučnosť a rýchla doba nabíjania
 • Ideálny prístroj ak s domácimi masážami len začínate, intenzitu si regulujete sami pomocou vlastnej sily
 • Nízka cena

Nevýhody:

 • Pomerne krátka výdrž na jedno nabitie

Na výber len jedna intenzita vibrácií, a teda len jeden typ masáže. S týmto prístrojom nečakajte dôkladnú masáž celého tela, len uvoľnenie svalov

Masážna pištoľ Pulse Red – Power Plate

masážna pištoľ

Cena od 289,00 €

Táto masážna pištoľ je momentálne to najdrahšie čo môžete na našom trhu nájsť, avšak presvedčí vás jej výkon! Dokáže vyvinúť až 3 300 vibrácií za minútu, ktoré vám rozmasírujú aj tú najstuhnutejšiu časť tela. Ponúka až 6 výmenných nástavcov (nástavec Fork v tvare vidličky slúži na masírovanie dlhých a úzkych svalov, kužeľový nástavec na intenzívnu bodovú masáž, veľký a malý guľový nástavec vám poslúži pri masáži veľkých svalových partií, veľký a malý plochý nástavec aj na citlivé miesta na tele).

Čo sa týka intenzity vibrácií, máte na výber od 1 po 4,pričom 4 znamená najvyššiu intenzitu. Batéria vám pri plno nabití vydrží dlho, a spoľahnite sa aj na tichý režim. Masážna pištoľ Pulse Red aj napriek svojmu silnému výkonu vie dobre poslúžiť aj nešportovcom. Postará sa o regeneráciu celého tela.

Technické parametre masážnej pištole Pulse Red – Power Plate:

 • Funkčná a výkonná masážna pomôcka
 • 4 úrovne intenzity vibrovania, a na výber 6 výmenných nástavcov
 • Nabíjanie cez bezdrôtovú lítiovú batériu, doba nabíjania 2 hodiny
 • Pri plnom nabití vydrží až do 5 hodín (záleží aj od zvolenej intenzity masáže)Tichá prevádzka až pri 3 300 vibráciách za minút
 • Hmotnosť 1,2 kg
 • Dodáva sa aj s praktickým prenosným kufríkom

Výhody:

 • Silný a efektívny prístroj, ktorý zvládne aj profesionálnu masáž
 • Ergonomický tvar, skvele sadne do ruky
 • Až 6 nástavcov na presne cielenú masáž
 • Dlhá výdrž batérie
 • Nástavce sú hygienické a ľahko sa čistia
 • Firma Power Plate má dlhoročné skúsenosti s výrobou športových pomôcok, ktoré využívajú aj profesionálni športovci a fyzioterapeuti

Nevýhody:

 • Trochu vyššia hmotnosť, najmä ak sa masírujete sami
 • Vyššia cena

Záver

Masážne pištole s rôznnymi nádstavcami a iné druhy domácich masážnych prístrojov nepatria medzi niečo, čo nájdete v každej domácnosti. Spájajú sa skôr so športovcami a kondičnými trénermi. Koho však v dnešnej dobe netrápi boľavý chrbát či stuhnutá šija?

Ak dáte šancu masážnej pištoli, uvidíte, že sa osvedčí všetkým členom v domácnosti. Ak s ňou ešte nemáte skúsenosti, nemusíte si hneď kupovať najvýkonnejší model. Na začiatok vám postačí aj malý a prenosný kúsok.

Ak máte akékoľvek zdravotné problémy (najmä ak trpíte reumatizmom, bolesťami kĺbov, poruchou krvnej zrážanlivosti či akýmkoľvek chronickým ochorením), určite sa pred použitím poraďte so svojím lekárom.

Ak však vysúšate domácu masážnu pištoľ, určite vás prekvapí aké pozitíva vám prinesie. Jej efekt sa ešte znásobí, ak ju budete používať pravidelne.

4/5 - (5 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Veronika Chlebovcová
Veronika Chlebovcová
Pochádzam z Horehronia, precestovala som svet, a momentálne žijem v Istanbule. Od malička milujem outdoorové športy, hlavne turistiku, plávanie, jogu a fitness (HIIT, TABATA). Istý čas som pracovala aj ako joga inštruktorka, a profesionálne sa venujem písaniu, seba rozvoju a zdravému životnému štýlu.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.