LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovFitnessPomôcky na cvičenieBalančná podložka - Vyberáme (8 NAJ) balančné dosky! + jednotlivé cviky

Balančná podložka – Vyberáme (8 NAJ) balančné dosky! + jednotlivé cviky

Rozmýšľali ste niekedy o kúpe balančnej podložky? Táto skvelá cvičebná pomôcka má hneď niekoľko výhod. Zlepšuje rovnováhu celého tela a je veľmi účinná aj na cvičenie. Vhodná balančná podložka je síce malá, ale zároveň všestranná pomôcka. Balančná podložka je veľmi efektívna už pri samotnom udržiavaní rovnováhy. Posilňuje hlboké svaly, odstraňuje bolesti chrbta a pôsobí aj antistresovo. Vďaka nej si precvičíte úplne celé telo. Na trhu dnes nájdete veľké množstvo balančných podložiek, obľúbené sú aj bosu lopty či sm systém.

Ako si teda vybrať tú správnu? V tomto článku vám poradíme, na čo si treba dávať pozor a aké sú rozdiely v jednotlivých podložkách.

Najlepšia balančná podložka – tieto používame MY!

Balančná podložka Half Ball – GymBeam

Táto balančná podložka patrí medzi najobľúbenejšie produkty na trhu. V pomere ceny k celkovej kvalite nemá na našom trhu takmer konkurenciu. Týmto produktom jednoducho nespravíte krok vedľa!

Balančná podložka Half Ball od GymBeam.sk
cena od 45,49 €

 

Balančná podložka GymBeam Half Ball je univerzálna fitness pomôcka, ktorá vám pomôže zlepšiť stabilitu a celkové držanie tela.

Pomôže vám hlavne pri domácom tréningu. Spodná časť podložky je vyrobená z pevnej plastovej základne, na ktorej je umiestnený gumený polkruh.

Okrem toho sú súčasťou balenia aj 2 odnímateľné expandéry, ktoré umožňujú precvičiť rôzne druhy cvikov a precvičiť tak celé telo. V balení je aj pumpička na nafúkanie.

Hlavné kľúčové vlastnosti tejto balančnej podložky sú podľa výrobcu:

 • kvalitné spracovanie
 • výhodná cena
 • 2 odnímateľné rukoväte
 • štýlový vzhľad

Balančná podložka NYAMBA 900 – Decathlon

Balančná podložka Nyamba 900 má kvalitné spracovanie. Je ideálna na precvičenie celého tela. Po bokoch má 2 rukoväte, ktoré slúžia na ďalšie cviky. Mierne vyššia cena je vykompenzovaná kvalitným prevedením.

Balančná podložka NYAMBA 900 od Decathlon.sk
cena od 74,39 €

 

Chcete zlepšiť flexibilitu a stabilitu celého tela? Pomôcť môže stabilizačná balančná podložka Nyamba 900 z Decathlonu.

Táto pomôcka, urobí váš pilates, jogu alebo akýkoľvek iný cvičebný program náročnejší. Dizajn a vývoj tohto zariadenia sú zamerané na silu, koordináciu a rovnováhu AB. Cvičenie, fyzikálna terapia po operácii alebo strečing doma môžu začať.

Bolí vás spodný chrbát? Aj to je možné zvrátiť cvičením na tejto balančnej podložke.

Hlavné kľúčové vlastnosti tejto balančnej podložky sú podľa výrobcu:

 • univerzálne použitie
 • kvalitné spracovanie
 • kvalitné materiály
 • dlhá životnosť
 • dobré ohlasy zákazníkov, ktorí si tovar zakúpili

Balančná podložka Tasakal – inSPORTline

Balančná doska Tasakal od inSPORTline je efektívna pomôcka pre tréning rovnováhy a motoriky, s ktorou posilníte kĺby či hlboké svaly.

Balančná podložka Tasakal od inSPORTline.sk
cena od 63,00 €

 

Balančná doska Tasakal vyzerá a pôsobí podobne ako skateboard. Ale jej všestranný dizajn z nej robí skvelú voľbu pre všetky druhy tréningu. Doska je vyrobená z kompozitného materiálu, ktorý je odolný, ale ľahký. Jej vrchný povrch je skutočne drsný, a preto dobre drží.

Vďaka tomuto jedinečnému detailu doska sľubuje, že bude dostatočne pohodlná na použitie aj bez topánok. Poskytne vám tiež ideálnu priľnavosť bez toho, aby ste zdrsnili podlahu napríklad kobercom.

Hlavné kľúčové vlastnosti tejto balančnej dosky sú podľa výrobcu:

 • super fitness pomôcka pre tréning motoriky a rovnováhy
 • ideálna pre začiatočníkov i pokročilých
 • vytvorená na posilnenie kĺbov a svalov okolo nich
 • pravidelným používaním zapojíte hĺbkové brušné a chrbtové svaly
 • slúži ako príprava pre rad športov: snowboarding, lyžovanie, windsurfing, tenis, kiting, bojové umenia, atletiku, fitness a ďalšie
 • obsahuje koncové bezpečnostné zarážky
 • má protišmykový povrch
 • materiál dosky: 8-vrstvový vysokoakostný ruský javor
 • dĺžka dosky: 73,7 cm
 • šírka dosky: 27 cm
 • hrúbka dosky: 1,5 cm
 • rozmery valca: priemer 10,5 cm x dĺžka 49 cm
 • nosnosť: až 150 kg

Ďalšie kvalitné balančné dosky, ktoré nesklamú:

Prečo si kúpiť balančnú podložku?

Balančná pomôcka je fantastická balančná pomôcka. Je to v prvom rade zábava.

Jej názov pochádza z anglickýc slov „both sides up“, čo znamená „obe strany nahor“.

Kým pri základných cvikoch takmer necítite, že cvičíte, dokážete si vďaka nej posilniť celé telo. Má však aj celý rad ďalších výhod:

 • Zlepšuje rovnováhu celého tela
 • Zefektívňuje cvičenie základných cvikov
 • Je to vynikajúca pomôcka na fyzioterapiu a pilates
 • Pomáha odstraňovať bolesti chrbtice a krčných svalov
 • Je vhodná aj počas sedenia za počítačom
 • Zlepšuje držanie tela
 • Komplexné posilnenie celého tela
 • Posilňuje srdce
 • Je vhodná ako rehabilitačná pomôcka

Keď si kúpite balančnú podložku, je už naozaj iba na vás, ako ju budete používať.

Hoci je to relatívne malý produkt, nenechajte sa rozrušiť jej vyššou cenou. Dokáže totiž naozaj pomôcť.

cviky na balančnej podložke a fitlopte

Ako vybrať najlepšiu balančnú podložku

Zatiaľ čo dobrá balančná doska dokáže s vaším telom zázraky, nekvalitná podložka môže mať vážne následky a dokonca vás môže zraniť. Pri cvičení na balančnej doske sa nechcete zraniť, pretože to môže veľmi bolieť a vyradí vás to z vašej tréningovej rutiny.

Preto je nevyhnutné dať si pri nákupe týchto produktov veľký pozor, aby ste nakoniec nezakúpili nesprávne športové vybavenie, ktoré vám bude doma úplne na nič. Pozreli sme sa na najdôležitejšie faktory, ktoré vám pomôžu urobiť to správne rozhodnutie a kúpa balančnej podložky bude hračka.

Materiál

Pri kúpe balančnej dosky skontrolujte typ materiálu, z ktorého je vyrobená. Väčšina výrobcov navrhuje dosky z dreva, ktoré je vhodné pre dospelých aj deti.

Balančné dosky sú zvyčajne vyrobené z dreva alebo plastu. Drevené dosky môžu byť odolnejšie, zatiaľ čo plastové možnosti môžu byť pohodlnejšie na používanie. Majte teda pri nakupovaní na pamäti svoje priority a vyberte si balančnú dosku, ktorá vám vyhovuje.

Tieto podložky sú odolné a ľahko zvládajú veľkú váhu. Ak však kupujete dosku pre svoje dieťa, poslúži vám aj plastová balančná podložka. Sú ľahké, lacné a svoj účel splnia perfektne.

Materiál musí byť:

 • Pevný
 • Odolný
 • Protišmykový

V neposlednom rade je dôležitý aj rozmer.

Ten je podstatný pre to, aby sa vám na podložke dobre cvičilo. Tiež nie je dobré, keď je podložka príliš malá.balančná podložka

Ideálny priemer je aspoň 63,5 cm. Nafúknutá polovica by mala mať aspoň 22 cm.

Povrch podložky

Balančné dosky so správnymi úchopmi vám môžu pomôcť udržať stabilný postoj počas tréningu.

Väčšina dosiek má gumené úchyty. Vďaka tomu ostávajú vaše nohy prilepené na doske, kým sa na nej snažíte balansovať. Existujú však dosky, ktoré sa dodávajú iba s jednou vrstvou ochranného laku, ktorá by mala fungovať ako grip. Tieto dosky sa ťažko používajú, pretože trenie na povrchu je nedostatočné a existuje šanca, že si vyvrtnete členok alebo skĺznete z dosky v dôsledku nerovnováhy.

Sú vyslovene navrhnuté pre ľudí, ktorí majú neuveriteľnú silu stredu tela. Okrem toho existujú balančné dosky s vrstvením brúsneho papiera (podobne ako skateboard), ktoré fungujú ako grip. Hoci brúsny papier zvyšuje úroveň trenia, pri častom používaní sa opotrebuje.

Štýl

Existujú tri hlavné druhy balančných dosiek:

 1. valčekové dosky, ktoré pozostávajú z dosky v štýle skateboardu a samostatného malého valčeka.
 2. rocker dosky, ktoré pozostávajú z dosky v štýle skateboardu a pevného rockera. Pevný váhadlo vyzerá ako valec, ktorý je rozrezaný na polovicu.
 3. kývavé dosky, ktoré sú tvorené jedným oválnym kusom a nie sú vhodné pre začiatočníkov.

Rocker balančné dosky majú najviac obmedzený rozsah pohybu, pretože sa môžu hojdať iba zo strany na stranu a v pevne danom uhle.

Zvyčajne sú skvelé pre začiatočníkov. Valčekové dosky sa zvyčajne nakláňajú iba zo strany na stranu, ale keďže ich základňa nie je pevná, môžu byť dosť nepraktické.

A kolísavé dosky sa môžu nakláňať akýmkoľvek smerom, takže orientácia v nich môže byť pre začiatočníkov náročná.

Veľkosť

Veľkosť vyvažovacej dosky závisí od troch faktorov:

 1. výška
 2. hmotnosť
 3. úroveň obtiažnosti

Vo všeobecnosti sú vo väčšine obchodov dostupné štyri veľkosti – XS, S, M a L.

Ako však viete, ktorá veľkosť je pre vás ideálna?

Pred nákupom balančnej dosky si zmerajte výšku. Ak je vaša výška pod 1,3 m, potom vám doska XS dokonale sadne.

Ak ste však niekde medzi 1,3 m až 1,65 m, doska veľkosti S bude pre vás super. Podobne pre ľudí s rozsahom výšky 1,67 m až 1,85 m bude fungovať doska s veľkosťou M a pre ľudí nad 1,85 m sa odporúča veľká doska s veľkosťou L.

Pri výbere balančnej podložky záleží aj na vašej váhe. Ak je vaša hmotnosť nižšia ako 90 kg, môžete si vybrať vyvažovaciu dosku pre začiatočníkov alebo pre mierne pokročilých.

Pre ľudí, ktorí vážia viac ako 90 kg, sú dosky na profesionálnej úrovni ako stvorené.

Ak nie ste aktívnym športovcom alebo len začínate, potom sa vám bude hodiť balančná doska pre začiatočníkov. Avšak ľudia, ktorí sú pravidelnými návštevníkmi posilňovne a denne cvičia, by mali ísť na profesionálnu balančnú dosku.

Cena balančnej podložky

Balančné dosky zvyčajne prichádzajú v cenovom rozpätí od 30 do 150 €. Existujú však určité dosky, ktoré sú na našom trhu dostupné za viac ako 150 €.

Cena vyvažovacej dosky závisí od značky, konštrukcie, typu, životnosti a ďalších faktorov.

Ak však urobíte dobrý prieskum, môžete kúpiť mimoriadne dobrú balančnú dosku za výhodnú cenu. Uistite sa, že sa držíte rozpočtu, aby ste sa vyhli zbytočným výdavkom.

Balančná podložka inSPORTline Dome UNI

Táto balančná podložka patrí medzi veľmi kvalitné produkty. Jej spracovanie je na vysokej úrovni a podložka obsahuje všetko, čo potrebujete ku kvalitnému tréningu.

balančná podložka

Balančná podložka Dome UNI od inSPORTline.sk
cena od 59,00 €

Na čo sa zamerať pred kúpou balančnej podložky?

Balančná podložka, hoci sa to nezdá, nie je najlacnejší produkt na cvičenie.

Na internete nájdete množstvo druhov a prevedení v rôznych cenách od zhruba 50 až po niekoľko sto Eur.

Pred kúpou si však premyslite odpovede na niekoľko dôležitých otázok.

Ako často budete podložku používať?

Základné pravidlo hovorí, že kvalita, výdrž, a teda vo väčšine prípadov aj cena produktu by sa mala zvyšovať podľa toho, ako často ho budete používať.

Porozmýšľajte, na čo presne chcete balančnú podložku:

 • Na pravidelné cvičenie a posilňovanie
 • Doplnkové cvičenie doma
 • Stabilizačné cvičenie na spevnenie chrbtice

Balančné cvičinie

Balančné cvičenie je druh cvičenia, pri ktorom dochádza k aktivácii celého tela.

Dochádza pri ňom k aktivácii takzvaného hlbokého stabilizačného systému. Ten sa podieľa na stabilizácii celého tela.

Balančná doska je jedným z najjednoduchších, no najznámejších kúskov telocvične, pretože sa dá použiť kdekoľvek a kedykoľvek. Môžete ju využiť aj pri práci za stolom, ako súčasť kruhového tréningu, pri pozeraní filmu a podobne. Najlepšie na balančných podložkách je, že ich používanie je zábavné a ideálne pre deti aj dospelých. Keďže na trhu sú dostupné rôzne dosky, nákup môže byť náročný.

My vám dnes poradíme, ako vybrať tú najlepšiu balančnú podložku.

balančná podložka

Takýto tip cvičenia dokáže posilňovať svaly panvového dna, chrbtové svaly a celkovo svaly chrbtice, ale aj šije.

Balančné cvičenie sa dá účinne realizovať pomocou viacerých balančných pomôcok, ale balančná podložka patrí medzi najúčinnejšie.

Túto podložku nájdete v obchodoch aj pod názvom bosu podložka.

Benefity balančného cvičenia:

 • Pôsobí proti bolesti chrbta
 • Rozvíja statickú rovnováhu a pomáha udržiavať rovnováhu počas statického cvičenia
 • Rozvíja dynamickú rovnováhu, čiže stabilitu počas dynamického cvičenia
 • Komplexne spevňuje svaly celého tela
 • Zefektívňuje každý tréning

V článku o balančnom cvičení a balančnej podložke nájdete aj vynikajúce tipy na množstvo účinných cvikov.

Balančné dosky sú relatívne malé dosky, na ktorých je fyzicky náročné stáť. Niektorí sa kývajú zo strany na stranu a iní (tí pokročilejší) sa kolíšu do rytmu. Všetky balančné pomôcky však sťažujú a tým zlepšujú rovnováhu. Balančná doska dokáže premeniť obyčajné postavenie v stoji na plnohodnotné cvičenie. A keďže si na ne môžete položiť ruky alebo nohy, táto pomôcka na cvičenie môže byť skvelým spôsobom, ako urobiť váš tréning ešte dynamickejším a zaujímavejším.

Kto bude na podložke cvičiť?

Premyslite si, kto bude presne na podložke cvičiť. Ak to bude celá rodina, potrebujete inú pravdepodobne inú nosnosť podložky než len pre vás.

Na podložke môžete pritom meniť aj obtiažnosť.

Čím je bosu viac nafúknutá, obtiažnosť je náročnejšia. A naopak.

balančná podložka

Aký druh podložky si vyberiete?

Základný rozdiel medzi podložkami je, že si môžete vybrať jednostrannú alebo obojstrannú podložku. Pri jednostrannej môžete cvičiť len na jej vypuklej ploche.

Taktiež si viete vybrať buď balančnú podložku alebo balančnú dosku. Dosky sú pre mierne skúsenejších ale staší vám zopár pokusov a dostanete sa do toho. Stačí skúšať!

Ak chcete cvičiť pravidelne, je lepšie si vybrať obojstrannú podložku.

V tom prípade môžete cvičiť na jej rovnej aj vypuklej ploche.

Balančná podložka inSPORTline TASAKAL

Jedinečná balančná doska vhodná pre náročnejších fitness nadšencov. Tu sa skutočne ukáže akú máte rovnováhu. Balančná doska je vhodná na odcvičenie celého tela a verte nám, že to bude naozaj zábava!

balančná podložka

Balančná doska TASAKAL od inSPORTline.sk
cena od 63,00 €

Aké sú základné doplnky k podložke?

Medzi základné doplnky patrí:

 • Pumpa na dofukovanie podložky a reguláciu obtiažnosti;
 • Prídavné madlá
 • DVD s cvikmi

Balančná podložka pre deti

Balančná podložka je skvelou pomôckou nielen pre dospelých, ale aj pre deti.

Rovnako ako dospelý, aj deti si vďaka nej posilňujú svaly celého tela, a najmä chrbticu. A to je pri ich vývoji mimoriadne dôležité.

Súčasťou mnohých detských podložiek sú aj hry, preto ich zvyčajne táto pomôcka mimoriadne baví.

balanc na podložke

Aké cviky cvičiť s balančnou podložkou?

Na balančnej podložke môžete cvičiť všetky druhy cvikov. Môžete s ňou cvičiť presne tak, ako by ste cvičili aj bez nej.

Rozdiel je však ten, že do cvičenia zapájate oveľa viac svalov, najmä chrbtovej časti. Na balančnej podložke môžete teda cvičiť, napríklad, kliky, drepy, ale aj zdvíhačky.

Navyše, cvičenie s bosu podložkou je oveľa zábavnejšie.

Ako sa nezraniť?

Zatiaľ čo cvičenie na balančnej doske vám môže pomôcť vybudovať stabilitu, tieto pomôcky sú klamlivé. To znamená, že môžete veľmi jednoducho spadnúť z dosky a zraniť si hlavne členky (zdroj).

Ak chcete zostať v bezpečí, máme pre vás tieto tipy:

 1. Cvičte na správnom povrchu. Balančné dosky sú najbezpečnejšie pri použití na hladkých, tvrdých povrchoch alebo kobercoch. Uistite sa, že oblasť okolo vás je tiež dostatočne voľná. Určite necvičte v blízkosti ostrých hrán!
 2. Zvážte zapojenie partnera. Mať nablízku niekoho, kto vás môže podporiť, ak náhodou spadnete, môže zvýšiť bezpečnosť, najmä pre začiatočníkov.
 3. Noste chrániče. Pri používaní balančnej dosky sa môžete cítiť hlúpo, keď nosíte prilbu, chrániče kolien a lakťov, ale tieto položky vám môžu vážne pomôcť! Navyše ak cvičíte v pohodlí domova, môže vám byž úplne jedno ako vyzeráte!
 4. Použite stenu ako oporný bod. Použitie steny alebo zábradlia ako opory na začiatku vám môže pomôcť udržať rovnováhu, kým to zvládnete aj sami. S rukami na stene sa pomaly hojdajte dopredu a dozadu, kým sa vaša rovnováha nezlepší.

Tu sú niektoré druhy cvikov, ktoré môžete na balančnej podložke cvičiť:

Štartovacia poloha

Základná poloha pre začiatočníkov, ktorí sú na balančnej podlože po prvýkrát.

Začnite s nohami na šírku ramien a nájdite si rovnováhu na doske. Udržujte svoju chrbticu rovno a držte telo vzpriamené. Pozerajte sa na jeden bod, aby ste zlepšili rovnováhu. Presúvajte váhu podľa potreby tak, aby sa okraje dosky nedotýkali podlahy. Balansujte aspoň 30 sekúnd.

Uľahčite si to: V prípade, že ste na balančnej doske úplný začiatočník, použite ako oporu stenu.

Sťažte to: S uvoľnenými ramenami a vystretou chrbticou natiahnite ruky rovno nad hlavu, dlane smerujú dovnútra.

Spredu dozadu

Začnite v štartovacej polohe. Pomaly a opatrne nakláňajte dosku dopredu, kým sa nedotkne podlahy. Pomaly ju nakláňajte dozadu, kým sa nedotkne podlahy na druhej strane. Pomaly sa nakláňajte dopredu a dozadu po dobu 30 sekúnd.

Klasický plank

Dostaňte sa do klikovej pozície pozície s rukami na doske. Ide o rovnaký pohyb ako v klasickom planku. Nechajte ich len o kúsok širšie ako je šírka ramien. Precvičte si základné svaly a držte telo rovno ako doska. Natiahnite ruky malým ohnutím. Neprepínajte ich úplne. Držte ho aspoň 30 sekúnd.

Uľahčite si to: Roztiahnite nohy ďalej od seba, aby ste zvýšili stabilitu.

Sťažte to: Držte nohy bližšie k sebe, aby ste dosiahli intenzívnejšie zapojenie brušných svalov.

 

Mostík s nohami na podložke

Ľahnite si tvárou nahor s mierne pokrčenými kolenami, ruky po bokoch a chodidlá smerujúce k balančnej doske.

Zdvihnite nohy a položte podrážky na dosku. Keď zatlačíte chodidlá do dosky, stiahnite zadok, aby ste zdvihli boky.

Choďte tak vysoko, ako sa dá, pričom sa snažte udržať stabilitu. Zatnite svaly na zadku a držte v tejto polohe niekoľko sekúnd. Pomaly spustite telo na podlahu. Robte cca 10-15 opakovaní podľa toho ako vládzete.

Drepy s bosu podložkou

Na tejto podložke môžete veľmi efektne cvičiť drepy. Okrem stehenných a sedacích svalov si vynikajúco zlepšíte aj chrbové svaly.

Keď zvládnete základné drepy, vyskúšajte aj variantu tak, že pri drepe spravíte výpad nohou do strany alebo dozadu.

Náročnejší plank

Pokiaľ máte obojstrannú podložku, položte ju najskôr tak, aby jej okrúhla časť smerovala k zemi. Chyťte ploché strany podložky zboku.

Dajte sa do polohy plank. Postupne vtáčajte nohy smerom do vnútornej časti tak, aby ste si posilňovali brušné svaly.

V-Sed

Položte podložku na podlahu tak, aby jej rovná strana bola na zemi. Sadnite si do stredu guľatej časti a vystrite chrbát.

Začnite pomaly dvíhať kolená smerom ku trupu. Udržujte balans pomocou vystretých rúk.

Ak by vám to spočiatku nešlo, chyťte sa na chvíľu balančnej podložky. Vydržte bez držania aspoň 30 sekúnd.

Ďalšie základné cviky nájdete v tomto videu:

Základné rozdiely medzi domácou a profesionálnou podložkou

Domáca podložka Profesionálna podložka
Nižšia nosnosť Vyššia nosnosť
Jednostranná podložka Masážne vrúbky, obojstranná podložka
Menej odolný materiál Kvalitnejší protišmykový materiál
Menšia podložka Zvyčajne väčšia podložka
Zvyčajne bez doplnkov Doplnky ku podložke

 

Balančná podložka bude teda pre vás predstavovať správnu investíciu, nech už cvičíte pravidelne alebo len chcete zlepšiť vašu rovnováhu.

Najmä pri sedavom spôsobe života a práci je posilňovanie chrbtových svalov veľmi dôležité.

Účinná pomôcka, ktorá komplexne posilňuje svaly celého tela a spevňuje chrbticu je na nezaplatenie.

Možností je veľmi veľa. Stačí si len vybrať podložku, ktorá vám bude vyhovovať.

Záverečné zhrnutie

Balančné dosky sú jednými z najobľúbenejších fitness pomôcok, ktoré preferujú ako fitness tréneri, tak aj začiatočníci.

Správnym balansovaním na doske zapájate omnoho viac svalov ako si dokážete predstaviť. Jediné úsilie, ktoré musíte vynaložiť, je udržať rovnováhu na doske. Dúfame, že produkty, ktoré sme vybrali, vám pomôžu nájsť perfektnú balančnú dosku pre vaše každodenné cvičenie.

4/5 - (5 hlasov)

1 komentár

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Andrej
Andrej
Športu sa venujem odmalička. Hrám futbal a vo voľnom čase rád cvičím. Aj preto som sa rozhodol založiť tento web. Neustále sa v tejto problematike vzdelávam. V mojich článkoch sa budem snažiť priblížiť vám môj pohľad na vec.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.