LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživové doplnkyGainery(RECENZIA) Kevin Levrone Anabolic Mass: kvalitný gainer

(RECENZIA) Kevin Levrone Anabolic Mass: kvalitný gainer

Kevin Levrone Anabolic Mass je typom doplnku, ktorý poznáme ako gainer (mass gainer, alebo weight gainer) prípravok, ktorý poskytuje bielkoviny, sacharidy a prípadne tuky so zámerom pomôcť vybudovať svalovú hmotu.

Je to vysokokalorický proteínový prášok zameraný na zvýšenie denného príjmu kalórií na podporu priberania. Má za cieľ pomôcť pridať svalovú hmotu spôsobom, ktorý bežné proteínové doplnky nedokážu a často sa predáva ako riešenie pre takzvaných „hardgainerov“. Pozrime sa dnes bližšie na to, čo Kevin Levrone Anabolic Mass skutočne ponúka a či je pre vás vhodný.

Kevin Levrone Anabolic Mass

Kevin Levrone Anabolic Mass

 • výnimočná kombinácia komplexu plnohodnotných bielkovín a sacharidov, doplnená o množstvo cenných aditív.
 • doplnok bol navrhnutý najmä pre fanúšikov intenzívneho vytrvalostného a silového tréningu
 • poskytuje multidimenzionálnu podporu aj pri najintenzívnejšom úsilí o zvýšenie svalovej hmoty a sily
 • maximalizuje obnovu a zotavenie
 • zvyšuje úroveň testosterónu
 • forma dobre rozpustného prášku
 • dostupný v 14 príchutiach

Kto je Kevin Levrone?

Kevin Mark Levrone (narodený 16. júla 1964) je americký profesionálny kulturista IFBB, člen Siene slávy IFBB, bloger, hudobník a herec.

Svoju profesionálnu kariéru v IFBB začal v roku 1991 po tom, čo skončil prvý vo finále NPC. Vo februári 1993 si Kevin pri bench press úplne roztrhol hlavné a menšie prsné svaly. Vyzeralo to tak, že Kevinova kariéra sa skončila.

Napriek zraneniam a dlhej absencii na scéne profesionálnej kulturistiky Kevin v roku 2016 ohlásil svoj návrat do Mr. Olympia. Zúčastnil viac ako 12 súťaží, no nikdy nezískal prvé miesto čím si vyslúžil prezývku „Nekorunovaný kráľ Mr. Olympia“.

Čo je to Kevin Levrone Anabolic Mass ?

Je to kokteil na zvýšenie hmotnosti, ktorý pozostáva z kombinácie komplexných sacharidov a bielkovín. Je vhodný najmä pre mužov, ktorí ťažko priberajú: takzvaní hardgaineri.

Môže to mať dva dôvody:

buď konzumujú príliš málo kalórií a/alebo majú rýchly (ektomorfný) metabolizmus

Kvôli vysokej rýchlosti metabolizmu hardgainer takmer nepriberá žiadny tuk a má problémy aj s budovaním svalov. V tomto prípade môže byť tento doplnok skvelým pomocníkom.

Účinky

 • umožní svalom rýchlejšie regenerovať a rásť po intenzívnom tréningu
 • dodá telu energiu, ktorú potrebuje na čo najlepší výkon počas tréningu
 • poskytuje dostatok kalórií, ktoré pomôžu dosiahnuť pozitívnu energetickú bilanciu na budovanie svalovej hmoty
 • zlepšuje celkový športový výkon tým, že dodáva telu potrebné živiny, čo umožňuje rýchlejšie dosiahnuť ciele v oblasti fitness
Hľadáte gainer novej generácie?

Kevin Levrone Anabolic Mass

 

Kevin Levrone Anabolic Mass

Viaczložkový gainer ideálny pre každého, kto je zástancom nekompromisných riešení – komplex obsahujúci až 5 rôznych foriem bielkovín s diverzifikovanou kinetikou trávenia a rýchlosťou vstrebávania.

Zloženie

Kevin Levrone Anabolic Mass obsahuje až 40 % bielkovín z rôznych frakcií srvátkového proteínu – srvátkový proteínový koncentrát Carbelac® (z mlieka), srvátkový proteínový izolát Isolac® (z mlieka), hydrolyzovaný srvátkový proteínový izolát Optipep® (z mlieka), hydrolyzovaný kazeín PeptoPro® (z mlieka) – prispieva k rastu a udržiavaniu svalov a podporuje zdravé kosti

Značka kulturistickej legendy Kevina Levrone sa vyhýba nekvalitným proteínovým prísadám

Prípravok ďalej obsahuje:

 • hodnotnú kombináciu jednoduchých a komplexných sacharidov – zložiek, ktoré podporujú resyntézu glykogénu a správnu funkciu svalov, najmä po intenzívnom a dlhotrvajúcom cvičení
 • HMB ako dôležitý prvok každodennej stravy v kontexte práce na čistej svalovej hmote
 • Kreatín má vplyv na zvýšenie fyzického výkonu v prípade krátkodobého a intenzívneho cvičenia a v kombinácii s proteínom môže podporovať rast svalovej hmoty
 • Taurín je aminokyselina, ktorá je dôležitá v boji proti oxidačnému stresu
 • Extrakt zo senovky gréckej prináša výhody pre sexuálnu kondíciu a libido
 • D-asparágovú kyselinu (DAA) – zvyšuje hladiny testosterónu na normálnu úroveň, dôsledkom čoho je zlepšená produkcia energie, čo znamená vyššiu vytrvalosť pri cvičení a vyšší športový výkon
 • L-arginín – má pozitívny vplyv na krvný obeh, preto sa už mnoho rokov spája so zdravím ciev. L-arginín je obľúbený medzi kulturistami a fitness nadšencami. Má to veľmi špecifický dôvod: vazodilatačný účinok oxidu dusnatého zanecháva svaly vypuklé a pevné.
 • L-ornithine – ornitín je aminokyselina, ktorá pomáha odstraňovať zo svalov metabolity podporujúce únavu.

Bodybuilder

Dávkovanie

 • Zmiešajte 2 odmerky prášku (100 g) s 200 ml vody alebo odstredeného mlieka. Užívajte 1 dávku 3x denne (hneď po tréningu a 2x medzi jedlami)
 • Upravte veľkosť a frekvenciu podávania na základe individuálnych potrieb kalórií a živín.
 • Počas dňa pite veľa vody, aby ste podporili hydratáciu a funkciu trávenia. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov používajte v spojení s vyváženou stravou a cvičebným programom.
 • Na etikete produktu Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer sa uvádza, že je určený na použitie dospelými staršími ako 18 rokov. Je to preto, že zloženie obsahuje vysoké množstvo kalórií, bielkovín a iných živín, ktoré sú prispôsobené stravovacím požiadavkám dospelých.
 • Je nevyhnutné, aby sa tehotné ženy poradili so zdravotníckym pracovníkom predtým, ako začnú užívať akékoľvek doplnky, vrátane Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer.

Ako začleniť Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer do workout rutiny

Tu je niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu vyťažiť maximum z tohto silného doplnku:

 1. Determinujte svoju potrebu kalórií: Pred začlenením akéhokoľvek prostriedku na zvýšenie hmotnosti do vašej rutiny je dôležité vypočítať svoju dennú potrebu kalórií. To vám pomôže zabezpečiť, že prijímate dostatok kalórií na podporu budovania svalov bez toho, aby ste pribrali príliš veľa tuku.
 2. Zvoľte správne dávkovanie: Kevin Levrone Anabolic Mass prichádza s odporúčaným dávkovaním. Vy ale môžete upraviť veľkosť a frekvenciu dávok na základe individuálnych potrieb kalórií a živín pre vaše konkrétne ciele.
 3. Načasovanie je kľúčové: Zvážte užívanie mass gaineru ihneď po tréningu, alebo ako poludňajšie občerstvenie, aby ste svalom poskytli potrebné živiny na regeneráciu a rast.
 4. Kombinujte s vyváženou stravou: Zatiaľ čo Kevin Levrone Anabolic Mass Gainer poskytuje základné živiny, nie je náhradou vyváženej stravy. Dbajte na to, aby ste telu zabezpečili plnohodnotný príjem živín.

Bodybuilder

Cena

V čase písania článku sa cena trojkilového balenia Kevin Levrone Anabolic Mass na porovnávacom portáli Heureka pohybovala medzi 36,30 až 48,90 €. Sú to naozaj výrazné rozdiely, rovnako ako pri 7 kilogramovom balení, kde sa cena hýbe medzi 61,90 – 89,90 €.

Takto signifikantné rozdiely v cene v jednotlivých e-shopoch sa dajú pripísať pravdepodobne len trúfalosti obchodníkov

A čo stojí tiež za povšimnutie, dopravu zdarma ponúkajú skôr e-shopy, kde je cena tohto produktu nižšia.

Výrobca udáva v trojkilogramovom balení počet denných dávok 25 a v 7 kilogramovom balení 58. Ak vychádzame z najnižšej ceny, za ktorú je tento doplnok dostupný, cena dennej dávky v prípade 3 kg balenia vychádza na 1,45 €  a cena dennej dávky 7 kg balenia na 1,06 €.

Ako pri všetkom, aj v tomto prípade je cenovo efektívnejšie veľké balenie.

Skúsenosti a recenzie zákazníkov

Trojkilový Gainer Kevin Levrone získal na Heureke 93% odporúčanie z 39 hodnotení. Jediné negatívum, ktoré bolo v recenziách spomenuté bolo to, že „7000 g balenie je výhodnejšie“ – logicky. Kvalita produktu nebola spochybnená ani v jednom hodnotení, spomína sa dobrá rozpustnosť a príjemná chuť.

Tu sú niektoré z recenzií:

Kevin Levrone Anabolic Mass - recenzie

Výhody a nevýhody

Výhody
 • produkt, ku ktorému dáva svoje meno uznávaný športovec
 • jedinečné zloženie
 • optimálny pomer živín
 • až 15 príjemných príchutí
 • dostupný v 3 a 7 kilogramovom prevedení
 • veľmi dobrá rozpustnosť
Nevýhody
 • veľmi veľké rozdiely v cene u jednotlivých predajcov – pred kúpou si spravte prieskum

Zhrnutie na záver

Ak chcete viditeľne vybudovať viac svalovej hmoty, musíte každý deň skonzumovať viac energie, ako spotrebujete (vytvoriť si pozitívnu kalorickú bilanciu). Toto nie je vždy jednoduché.

Hardgaineri by mali v ideálnom prípade niečo zjesť každé 2 hodiny – to už je takmer práca! Im príde Kevin Levrone Anabolic Mass vhod – jediným nápojom skonzumujú okolo 1 000 (až 2 000) kalórií a dodajú telu ideálnu zmes sacharidov a bielkovín. Kokteil je vhodný aj pre kulturistov vo fáze objemového rastu.

Hobby športovci s „normálnym“ metabolizmom by si však mali dávať pozor! Je dôležité mať na pamäti, že na zvýšenie svalového rastu pri užívaní tohto suplementu musíte tvrdo a pravidelne trénovať, inak budete konzumovať vysoký počet kalórií, čo povedie k zvýšeniu telesného tuku.

Chcem to vyskúšať

Kevin Levrone Anabolic Mass

Kevin Levrone Anabolic Mass

Viaczložkový gainer ideálny pre každého, kto je zástancom nekompromisných riešení – komplex obsahujúci až 5 rôznych foriem bielkovín s diverzifikovanou kinetikou trávenia a rýchlosťou vstrebávania.

Zdroje informácií:

4.8/5 - (13 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.