Weider Mega Mass 4000 – Skvelý gainer (recenzia)

0

Niet pochýb o tom, že kvalitné sacharidy a proteíny patria do každého jedálnička, obzvlášť ak sa venujete aktívne vrcholovému športu alebo budovaniu tela.

Prípravok Weider Mega Mass 4000 patrí vo všeobecnosti k najpredávanejším produktom na našom trhu.

O aký produkt to vlastne ide, čo všetko ponúka, aké má účinky či zloženie?

Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete v nasledovných riadkoch recenzie na tento výživový doplnok stravy.

Poďme si predstaviť tento kvalitný výživový doplnok.

Čo to je?


Prípravok Mega Mass 4000 je sacharidovo-proteínový doplnok výživy. Je to kvalitnejšia verzia produktu na rast a objem svalstva.

Zlepšené je nielen samotné zloženie prípravku o 30 % kvalitnejší mix proteínov v podobe mliečneho izolátu a aminokyselín BCAA v porovnaní s prvotnou verziou produktu, ale rovnako sa zlepšila aj celková chuť prípravku (viac dostupných príchutí ako napríklad biela čokoláda a pralinka, jahoda, vanilka, čokoláda, ríbezľa a jogurt).

Kvalitný srvátkový proteín na rast svalov – alternatíva

Potrebuješ doplniť proteín? Vyskúšaj JUST WHEY od GymBeamu a doplň potrebné bielkoviny.

 • Kvalitné zloženie
 • Pomôže doplniť bielkoviny
 • Dobre vstrebateľný
 • Rôzne príchute
 • Výhodná cena

Kvalitné proteíny, sacharidy, aminokyseliny a rovnako aj vitamíny a minerálne látky sú základom pre zdravý životný štýl, rast svalstva, nárast sily a v neposlednom rade aj celkovej telesnej hmotnosti.

O tom by vedeli rozprávať viacerí vrcholoví kulturisti, fitnes športovci či iní aktívne činní ľudia.

História značky Mega Mass 4000 je veľmi bohatá a ak by sme ju mali charakterizovať časovo, je celkovo spojená s úplným začiatkom všetkých výživových doplnkov na starom kontinente.

Účinky


 • Kvalitné živiny, sacharidy a bielkoviny pre organizmus po väčšej záťaži
 • Svojím zložením podporuje rast svalstva a telesnej hmotnosti
 • Zvyšuje celkovú silu a energiu
 • Pomáha celkovej regenerácii organizmu
 • Svojím zložením je určený pre profesionálnych športovcov a kulturistov
 

Hľadáte proteín?
Whey Gold Standard
Whey Gold Standard už 11 krát vyhral ocenenie proteín roka! Ide o celosvetovo najpredávanejší proteín, ktorý má skvelé účinky a veľmi prijateľnú cenu.

Zloženie


Mega Mass 4000 je kvalitný a účinný sacharidovo-proteínový doplnok výživy v novej vylepšenej receptúre.

Práve kvôli „silnejšiemu“ zloženiu je produkt odporúčaný aj profesionálom vo svojom obore.

Základ produktu tvoria vysoko kvalitné a výživné, dobre rozpustné  bielkoviny (viac o 35 % ako mal predchodca), sacharidy a rovnako aj vyšší podiel dextrózy (glukóza vyrobená  zo škrobu, t. j. hroznový cukor).

Súčasťou zloženia produktu sú aj cenené aminokyseliny BCAA (obsahom vetvený druh aminokyselín L-isoleucin, L-leucin, L-valin) v objeme viac o 30 % a zároveň aj vyšší podiel kreatínu (1 dávka obsahuje 3 gramy).

V produkte sú zastúpené vo vyššej miere aj vitamíny B1 (Tiamín), B2, B3, B5, B6, B7, B9, B12, C, E (200 % odporúčanej dennej dávky) a minerálne látky či stopové prvky (predovšetkým vápnik, sodík, železo, fosfor, zinok, jód).

Weider Mega Mass 4000 – dávkovanie a užívanie


 • Proteín sa dá užiť vo forme nápoja, kokteilu rozmiešaním 150 gramov
  (6 polievkových lyžíc) v 500 až 550 ml mlieka alebo vody (1 dávka)
 • Výrobca odporúča 1 dávku rozdeliť na 2-krát (napríklad ráno na raňajky či desiatu a počas dňa po tréningu do 1 hodiny od skončenia fyzickej záťaže)
 • Pokiaľ v daný deň nie je naplánovaný tréning, odporúča sa dávku užiť ráno na začiatku dňa a večer na jeho konci

Weider Mega Mass 4000 cena


weider mega mass 4000 recenzia cena davkovanie

Do recenzie sme použili produkt Mega Mass 4000 od výrobcu Weider, 7 000 gramové balenie. Spomínaný produkt v danom balení je možné zakúpiť v internetovom obchode už od 72,80 € (7 kg balenie) (v čase písania tejto recenzie 11.4.2018).

Cena sa môže javiť pomerne vysoká, ale treba brať do úvahy veľkosť balenia a dobu, na akú vydrží dané balenie.

Rovnako treba počítať s tým, že za kvalitnýprodukt s kvalitným obsahom sacharidov a proteínov s množstvom ďalších nutrične výživných látok sa musí priplácať. Spomínané 7 kilogramové balenie vystačí na približne 46 dávok v závislosti od spôsobu dávkovania a veľkosti dávok.

V ponuke je však možné nájsť aj menšie 3 kilogramové balenie Mega Mass 4000 (balenie vydrží na približne 20 dávok).

Produkt je možné zakúpiť v pestrej palete príchutí. Zaujme celkom nová príchuť biela čokoláda a pralinka, ale aj klasická príchuť jahody, vanilky, čokolády alebo ríbezle s jogurtom. Tiež možno spomenúť, že k dispozícii je aj neutrálna príchuť produktu, ak by vám nevyhovovala žiadna z ochutených príchutí.

Upozornenie


Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a rovnako aj pre deti
do 15 rokov
! Aj preto je potrebné produkt skladovať mimo dosahu detí a rovnako na chladnom, suchom a tmavom mieste, v dobre uzavretom obale.

Výrobca a predajca neberú na svoju zodpovednosť škody spôsobené nevhodným skladovaním či užívaním prípravku.

V prípade, že máte alergiu na niektorú z látok, ktoré prípravok obsahuje, prestaňte užívať prípravok alebo sa poraďte so svojím výživovým poradcom či osobným lekárom.

Hodnotenie zákazníkov


Pozrite si ďalšie reakcie ľudí, ktorí využívajú produkt Weider Mega Mass 4000.

Väčšina reakcií sú kladné reakcie. Nájdu sa samozrejme aj negatívne hodnotenia, tak ako pri každom produkte.

 

weider mega mass 4000 recenzia cena davkovanie


weider mega mass 4000 recenzia cena davkovanie


weider mega mass 4000 recenzia cena davkovanie


weider mega mass 4000 recenzia cena davkovanie


weider mega mass 4000 recenzia cena davkovanie


Výhody a nevýhody


Pri písaní tejto recenzie som si spomenul na svoje „mladšie“ časy, keď som mal ešte dostatok času počas školských čias. Vtedy som mal nižšiu telesnú hmotnosť a problémy s priberaním. Začal som posilňovať a navštevovať fitnes centrum.

No moja váha klesala ešte viacej. Vtedy som zistil, že len cvičenie nebude také účinné v prípade nárastu celkovej váhy a svalstva. Keby som už vtedy vedel, že výživový prípravok Weider Mega Mass 4000 je už vtedy dostupný, že je to veľmi kvalitný proteín s množstvom ďalších prospešných látok, isto by som priberal na váhe oveľa viac.

Výhody
 • Veľké balenie
 • Kvalitný a overený produkt na nárast hmotnosti a sily
 • Pestrý výber príchutí
 • Dobre sa mieša a rozpúšťa
 • Jednoduché užívanie
Nevýhody
 • Nemusí sadnúť každému
 • Zvyšuje podiel vody v tele
 • Vyššia cena (ale za overenú kvalitu sa musí platiť)

Moje hodnotenie


Značka Weider pochádza pôvodne z Ameriky a zaručuje kvalitu, o ktorej hovoria mnohé tváre kulturistiky (mimochodom bývalí slávni kulturisti Arnold Schwarzeneger či Lou Ferrigno) . Dôkazom toho je množstvo dostupných recenzií na internete, ktoré sú skôr pozitívneho charakteru. Predovšetkým kvalitné zloženie prípravku robí z tohto produktu tým, čo je.

A nie je to iba reklama.

Kvalitné sacharidy bez prídavkov nezdravých cukrov a dokonalé výživné látky, bez vedľajších účinkov, aj to je Mega Mass 4000. Je to skutočne produkt pre aktívnych ľudí, ktorí chcú priniesť pre telo len to najlepšie, čo sa týka výživy s jednoduchým užívaním.

Weider je tu už dlho rokov a zaiste aj bude, pretože vždy má čo ponúknuť. Keby som vedel o tomto type proteínu a kvalitných sacharidov v čase mojich začiatkov v oblasti cvičenia, neviem kde by som bol dnes. Je to môj názor a veľa názorov ľudí, ktorí produkt skúsili aj osobne.

Konečné rozhodnutie však nechám na každom z vás. Stačí si prečítať obal produktu so všetkými látkami v zložení produktu (vrátane nutričných hodnôt) a budete mať hneď lepší prehľad o všetkom.

Ak však proteíny a zdravé a prospešné sacharidy s množstvom ďalších látok, tak je potrebné vsadiť na overenú kvalitu. Podľa mňa Mega Mass 4000 je to, čo môže zaujať aj Vás, tak ako zaujal aj mňa. Nehovoriac ešte o ďalšom bonuse – množstve príchutí na výber a dokonca aj neutrálna príchuť. Mega Mass 4000 zabodoval u mňa vysoko.

Chcem to vyskúšať!
weider mega mass 4000 recenzia cena davkovanie
Weider Mega Mass 4000
Nová verzia gaineru od značky Weider, ktorá sama o sebe svedčí o kvalite. Vyskúšajte vylepšenú verziu s lepšou chuťou, skvelým obsahom vitamínou a silnejšími účinkami.

4.2/5 - (16 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here