LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživové doplnkySpaľovače tukovLipo 6 Black od Nutrexu - O dve úrovne účinnejšie spaľovanie tukov...

Lipo 6 Black od Nutrexu – O dve úrovne účinnejšie spaľovanie tukov (recenzia)

Lipo 6 Black je výživový doplnok na spaľovanie a odbúravanie tukových buniek (podkožného tuku). Ide o novú verziu spaľovača tukov Lipo 6 s vyšším počtom efektívnych zložiek s dvojnásobným účinkom.

Je označovaný ako jeden z najlepších výživových doplnkov v skupine prípravkov na odbúravanie podkožných tukov.

lipo 6 black

Z celosvetového meradla ide o najviac predávaný produkt v tomto segmente výživových prípravkov.

Čo to je?


Lipo 6 Black je nový skvalitnený výživový prostriedok na podporu odbúravania podkožných tukov (tukových buniek). V porovnaní s jeho predchodcom má Lipo 6 vyšší (dvojnásobne) silnejší účinok.

 

Prípravok má formu tekutých kapsúl, aby sa znásobil celkový účinok. Ten je daný jeho pestrým zložením, zložené z 5-tich účinných látok.

Azda aj preto sa Lipo 6 zaraďuje k najviac predávaným prípravkom na odbúravanie podkožných tukov.

Ide o prípravok bez nutnosti mať lekársky predpis k jeho kúpe či vyzdvihnutiu a zaraďuje sa v celkovom ponímaní k úplne bezpečným výživovým prípravkom i na našom trhu.

Účinky


 • Produkt svojím zložením zrýchľuje spaľovanie (odbúravanie) tukov
 • Má 2-krát silnejšie účinky ako jeho predchodca (najmä vďaka dvojnásobnej dávke thyronínu)
 • Má rýchly nástup účinku
 • Prípravok zvyšuje telesnú teplotu k odbúravaniu podkožných tukov
 • Reguluje chuť do jedla
 • Zlepšuje látkovú premenu
Náš TIP
lipo 6 black
Lipo 6 Black
Lipo 6 Black je najkvalitnejší spaľovač tuku na trhu. Obsahuje všetky látky, ktoré vaše tukové bunky neznášajú!

Zloženie


Lipo 6 Black má pestré zloženie látok, ktoré účinne pomáhajú telu rýchlo a efektívne sa zbavovať podkožných tukov a tukových vlákien pod kožou.

Viacnásobná zložka účinných látok tvoria v presne určených dávkach 1 produkt k odbúravaniu nepotrebných a škodlivých tukov.

Základ prípravku tvorí silná 5-stupňová zložka látok. V tomto smere má rozhodujúci význam práve látka thyronín, ktorá je obsiahnutá v prípravku až v dvojnásobnom množstve (má dvojnásobne silnejší účinok ako predtým v starom prípravku).

Produkt obsahuje aj glycerín, ktorý je ďalšou z dôležitých zložiek.

Glycerín má význam v tom, že transformuje liečivú látku a jej ďalšie zložky z jedného bodu do druhého. Táto látka zvyšuje účinok produktu a čím viac ho má, tým lepšie budú celkové výsledky pri spaľovaní tukov. Okrem glycerínu sa v produkte nachádza aj voda, hypromelóza, titán a 3 druhy farbív (farbivo E129, farbivo E133 a farbivo E110).

Z tabuľky nutričných hodnôt pre produkt Lipo 6 Black v 1 dávke (t. j. 3 kapsule) vyberáme nasledovné zloženie s množstvom účinnej látky: Theobroma Cacao (208,5 mg), Caffeine Anhydrous (200 mg), Camello Kutcha (50 mg), Citrus Aurantium (ovocná zložka v množstve 40 mg), Coleus Forskohlii (25 mg) a Piper Nigrum (ovocná zložka v množstve 5 mg).

Použitie a dávkovanie Nutrex Lipo 6 Black 120 kaps


 • Výrobca vyzýva veľmi striktne dodržiavať pokyny pre dávkovanie a užívanie pre silné účinky produktu, ktoré sú uvedené na obale
 • Odporúča tiež užívať produkt v množstve 1 až 3 kapsule ráno a 1 až 3 kapsule v poobedňajších hodinách, najneskôr do 18:00 hodiny popoludní (v neskorších večerných hodinách a tesne pred spaním sa neodporúča užívať produkt!)
 • Neodporúča sa užívanie prípravku v kombinácii so stravou – treba užiť aspoň pol hodinu pred konzumáciou jedla
 • Prípravok tiež treba užívať v určitých cykloch (1 cyklus užívania a 1 cyklus prestávky v užívaní; najlepšie bude konzultovať jednotlivé cykly so svojím trénerom, lekárom alebo sa riadiť pokynmi výrobcu)
 • Je dovolené postupne zvyšovať dávku kapsúl – maximálna dávka počas dňa 6 kapsúl!

Cena


lipo 6 blackCena produktu Lipo 6 Black 120 kaps od výrobcu Nutrex podľa internetového porovnávania cien na serveri heureka.sk, sa v čase písania tejto recenzie (27.4.2023), pohybovala na úrovni od 29,90 € za 120 kapsúl (tabliet).

 

Upozornenie


Výživový prostriedok a potravina, ktorá je určená pre ženy a mužov pre osobitný účel. Nie je vhodný pre deti a osoby mladšie ako 21 rokov, ani pre tehotné či dojčiace ženy. Výrobca neodporúča prekračovať maximálnu dennú dávku.

Neužívať kofeín, Synephrine z ďalších zdrojov, ani z kávy, čaju, sódy či iných výživových doplnkov a liekov. Prípravok obsahuje kofeín. Je dôležité konzultovať s lekárom užívanie produktu, najmä ak trpíte srdcovo-cievnymi chorobami, či máte problémy s pečeňou, obličkami a iné zdravotné ťažkosti a problémy.

Skladujte pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia, na tmavom a suchom mieste, v dobre uzavretom obale a mimo dosahu detí. Spotrebujte do dátumu vyznačenom na obale prípravku.

Lipo 6 skúsenosti

lipo 6 black recenzia hodnotenie skusenosti

 

Výhody a nevýhody


Výhody
 • Veľmi kvalitný a účinný spaľovač tukov s rýchlym nástupom účinku
 • Nový odbúravač tukov s novou receptúrou
 • Forma tekutých kapsúl pre účinnejšie vstrebávanie sa
 • Urýchľuje látkovú premenu
 • Reguluje chuť do jedla
 • Dvojnásobne silnejší obsah thyronínu, lepšie a rýchlejšie spaľovanie
Nevýhody
 • Zriedkavo môže vyvolávať nežiaduce účinky (zvýšenie tepu, búšenie srdca)
 • Vysoký obsah kofeínu (treba dávať pozor a obmedziť aj pitie kávy, čaju a užívanie liekov)
 • Vyššia cena
 • Prísne dodržiavať pokyny výrobcu pri konzumácii a dávkovaní

Kto by nechcel v tomto čase schudnúť do plaviek? Nie je asi nikto, kto po tom aspoň raz nezatúžil. Netreba zostať len pri snoch, ale je možné s tým už teraz niečo urobiť.

Aj preto som priniesol recenziu na produkt z dielne Nutrex Lipo 6 Black vo forme 120. Tento prípravok na chudnutie a spaľovanie tukov vo forme tekutých kapsúl zaručuje lepšie rozpustenie a následne lepší účinok v tele.

Podľa informácií od výrobcu je vhodný pre ženy, aj pre mužov, čiže pre všetkých, ktorí chcú raz a navždy zatočiť s kilečkami navyše (aspoň tak tvrdí výrobca J).

Moje hodnotenie


Osobné skúsenosti s týmto výživovým produktom nemám a aj preto bolo zaujímavé analyzovať aspoň niektoré recenzie a skúsenosti ľudí, ktoré sú voľne dostupné na internete.

Názory sa teda rôznia, tak ako to býva zvykom.

Treba však podotknúť, že pri tomto produkte som natrafil aj na viacero negatívnych skúseností. Konštatovaním zostáva, že aj pri výživovom produkte Lipo 6 Black je to už raz tak. Účinky sa u niekoho môžu prejaviť okamžite či po čase, na niekoho vôbec a okrem toho môže vyvolať aj zdravotné ťažkosti.

Aj z tohto dôvodu odporúčam, informovať sa pred užívaním u svojho lekára na vhodnosť tohto produktu.

Na druhej strane, Nutrex je známa to firma vo svete výživových doplnkov a dokazuje to aj fakt, že Lipo 6 Black sa dlhoodobo zaraďuje k TOP produktom na spaľovanie tukov vo svete.

Či je to náhoda alebo nie, necháme na posúdenie iných, ale je potrebné poznamenať, že výživové doplnky tohto typu sú neustále pod prísnym dohľadom, aby spĺňali presne to, čo majú a garantujú.

Želám vám veľa sily a chute urobiť niečo so svojimi „kilečkami“ navyše a či to skúsite aj s Lipo 6 alebo nie, je na vás. Jedno je však isté už teraz, že bez pravidelného pohybu a cvičenia a len za pomoci tabliet, budeme márne čakať výsledky v chudnutí.

Chcem to vyskúšať!
lipo 6 black
Lipo 6 Black
Skvelý spaľovač tuku za super cenu? Presne to je obľúbený Lipo 6 Black. Vyskúšajte a určite neoľutujete.

4.2/5 - (10 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Andrej
Andrej
Športu sa venujem odmalička. Hrám futbal a vo voľnom čase rád cvičím. Aj preto som sa rozhodol založiť tento web. Neustále sa v tejto problematike vzdelávam. V mojich článkoch sa budem snažiť priblížiť vám môj pohľad na vec.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.