Syntha 6 Edge – Cena, dávkovanie (recenzia)

0

Budovať telo a svalstvo je oveľa náročnejšie bez kvalitného výživového doplnku stravy s vyšším obsahom kvalitného proteínu. Takým je Syntha 6 Edge, nástupca dobre známeho proteínu Syntha 6.

Kvalitná dávka proteínov s minimom cukru a sacharidov s výbornou chuťou v jednom produkte na podporu rastu svalstva a na zlepšenie celkovej regenerácie.

Čo to je?


Syntha 6 Edge je viacúčelový a často oceňovaný proteínový prípravok s množstvom podporných látok.

Je to zdokonalená náhrada proteínového prípravku Syntha 6, ktorý má len niečo cez 1 gram cukru (sacharidov) a viac ako 20 gramov proteínu a to v každej dávke.

Kvalitný nárast svalstva, rýchlejšia regenerácia a výborná chuť ako ďalšie plus. Poznáte ešte lepšiu odmenu po namáhavom tréningu a fyzickej záťaži?

JUST WHEY na rast svalov – alternatíva

Potrebuješ doplniť proteín? Vyskúšaj JUST WHEY od GymBeamu a doplň potrebné bielkoviny.

 • Kvalitné zloženie
 • Pomôže doplniť bielkoviny
 • Dobre vstrebateľný
 • Rôzne príchute
 • Výhodná cena

Účinky


 • Vysoko kvalitný proteín v každej dávke pre nárast svalstva
 • Postupné uvoľňovanie bielkovín až po dobu 7 hodín
 • Zrýchľuje celkovú regeneráciu
 • Svojím zložením má prípravok univerzálne využitie (na rast svalstva, regeneráciu, proti únave a vyčerpaniu, aj ako náhrada hlavného pokrmu)
 • Je vhodný pre širokú škálu športovcov, športovo aktívnych ľudí
 • Výborný zdroj vlákniny na podporu trávenia
 • Viac kvalitných príchutí bez pocitu záťaže na žalúdok
 

Zloženie


Zloženie produktu je navrhnuté takým spôsobom, aby vhodne vyvažovalo a kompletizovalo bežný pokrm. Že to výrobca myslí vážne v tomto smere, dokazuje aj samotné zloženie a informácie o ňom na obale produktu.

Produkt zahŕňa viacero bielkovín (proteínov), konkrétne 6 druhov v množstve až 50 %, s aminokyselinovým charakterom a s rôznym časom absorbovania v tele (bielkoviny, ktoré rýchlejšie telo prijme následne tieto optimálne kompletizujú tie pomalšie).

Hľadáte proteín?
syntha 6 edge recenzia
Syntha 6 Edge
Syntha 6 Edge je viacúčelový proteínový výživový doplnok s kvalitným zložením a viacúčelovým použitím.

Uvoľňujú sa postupne až 7 hodín, čo je výborná správa pre všetkých, ktorí majú obavy o to, že ich telo zostane čo i len „minútku“ bez dôležitej látky. Tiež je dôležité poznamenať, že prípravok obsahuje okrem 50 % bielkovín aj 50 %-tný proteínový podiel, čo sa môže javiť na prvý pohľad málo. Ale nie je to tak a tento podiel bol upravený výrobcom zámerne, aby netrpeli ďalšie súčasti výživového doplnku.

S produktom Syntha 6 Edge dochádza k ustavičnému prijímaniu aminokyselín počas niekoľkých hodín.

Telo tak nebude pociťovať hlad a bude mať ustavičný prísun energie a dôležitých látok pre rast svalstva a pre dokonalý výdaj energie.

Okrem toho sa v produkte nachádzajú aj veľmi cenené esenciálne aminokyseliny BCAA (izoleucín, leucín, valín), esenciálne mastné kyseliny, Glutamínové peptidy viazané s inými aminokyselinami, MCT tuky (tuky dodávajúce energiu bez možnosti ukladania sa pod kožou), vláknina (podporuje trávenie a bezproblémový chod tráviaceho systému) a ďalšie dôležité látky.

Veľa zdraviu prospešných a potrebných látok pre celkové uspokojenie organizmu počas celého dňa, aj to je Syntha 6 Edge.

Aké sú teda všetky zložky?

Zhrňme si teda ďalšie cenné zložky nachádzajúce sa v prípravku. Patrí sem mliečny izolát s kvalitným biologickým významom s 2 typmi proteínov, tiež  ultrafiltrovaný srvátkový koncentrát, ktorý je extraktom zo srvátky, ďalej mikrofiltrovaný srvátkový izolát s obsahom bielkovín cez 90 %.

Okrem týchto látok sa v produkte nachádza micelárny kazeín a kazeináty (v prírodnej forme sa nachádzajú aj v mlieku, podporujú rast svalstva a imunitu), tiež vaječný albumín (je to látka z vaječných bielkov s vysokou dávkou bielkovín bez tuku).

Súčasťou prípravku je i kakaový a slnečnicový prášok a polydextróza (sacharid s nízkym obsahom kalórií).

Dávkovanie a užívanie


 • Pri dávkovaní a užívaní prípravku odporúčame riadiť sa pokynmi na obale respektíve pokynmi výrobcu
 • Dávkovanie pre mužov a ženy sa odlišuje
 • U mužov je najlepšie užívať prípravok v množstve 1 odmerka (39 gramov) rozmiešaním v 120 – 150 ml vody – 1 až 3 krát denne (v ľubovoľnom čase podľa potreby)
 • U žien najlepšie 1 odmerka 1 krát denne (prípadne podľa potreby)
 • Dávkovanie je možné upraviť podľa osobnej potreby a požiadaviek

Syntha 6 Edge cena


syntha 6 edge recenziaDo recenzie sme použili výživový doplnok Syntha 6 Edge od výrobcu BSN,
1800 gramové balenie, ktoré sa dá kúpiť podľa internetových cien už od 41,90 € (1 800 g) (v čase písania tejto recenzie 10.4.2018).

Toto balenie vydrží pri konzumácii 1 dávky (39 gramov) na približne 46 dní
(pri 2 dávkach za deň na 23 dní, pri 3 dávkach balenie vydrží na približne 2 týždne).

Kvalita musí niečo stáť a preto sa to odzrkadľuje aj na celkovej cene produktu.

Za pozornosť stojí pestrý výber príchutí pri tomto produkte. Na výber je príchuť vanilková zmrzlina, čokoládový mliečny kokteil, jahodový mliečny kokteil, čokoládové arašidové maslo, cookies&cream a karamelová príchuť.

Výrobca garantuje, že pri každej z týchto príchutí budete pociťovať lahodnú,  ba priam gurmánsku chuť proteínového výživného nápoja, bez príliš silného zaťaženia žalúdka.

Ohlasy používateľov sú pre firmu BSN prvoradé, na základe čoho firma zaradila do svojej ponuky všetky uvádzané príchute.

Azda aj preto je prípravok Syntha 6 Edge najchutnejším výživovým doplnkom zo všetkých, aspoň tak to tvrdia zákazníci po celom svete.

Upozornenie


Doplnok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Súčasťou doplnku nie sú látky označované ako nepovolený doping.

Prípravok treba skladovať mimo dosahu detí, pri izbovej teplote do 25 stupňov Celzia (nesmie zamrznúť), na chladnom, suchom a tmavom mieste, v dobre uzavretom obale. Výrobca a predajca neberú na svoju zodpovednosť škody spôsobené nevhodným skladovaním či užívaním prípravku.

V prípade, že máte alergiu na niektorú z látok (sója, mlieko, vajcia, arašidy, orechy, lepok), ktoré prípravok obsahuje, je potrebné prestať s užívaním prípravku alebo je potrebné poradiť sa so svojím lekárom alebo poradcom.

Hodnotenie zákazníkov a video recenzia


Tu sú dostupné recenzie na produkt Syntha 6 Edge od ďalších ľudí, ktorí majú osobné skúsenosti s jeho užívaním.

gymbeam syntha 6 gymbeam syntha 6

Výhody a nevýhody


Výhody
 • Až 6 druhov kvalitných bielkovín
 • Viaczložkový proteín
 • Vysoký obsah aminokyselín pre regeneráciu a proti únave
 • Dobré príchute
 • Postupné uvoľňovanie bielkovín (až po dobu 7 hodín)
 • Nezaťažuje žalúdok
 • Pestré využitie
Nevýhody
 • Umelá príchuť v porovnaní s pôvodným produktom
 • Cena (ale za kvalitu sa musí priplácať)

Sme na konci ďalšej recenzie týkajúcej sa proteínového výživového doplnku. Podľa dostupných informácií o produkte, je to vysoko oceňovaný a zákazníkmi žiadaný viaczložkový proteín (s obsahom až 6 druhov bielkovín v objeme 50 % proteínov a 50 % bielkovín) s množstvom ďalších prospešných látok, ktoré vytvárajú 1 komplexný a účinný výživový doplnok.

Výhodou je, že v porovnaní s inými proteínmi sa jeho zložky uvoľňujú postupne (až po dobu 7 hodín). Má kvalitný obsah (okrem iného aj aminokyselín), čo pomáha rýchlo zregenerovať unavené telo po tréningu. Produkt navyše obsahuje aj vlákninu, čím dobre vplýva na trávenie a celý tráviaci systém.

Mimoriadne „plus“ dávam aj ja chuti a pestrej palete príchutí (podľa zákazníkov je chuť na najvyššej úrovni, aká tu bola). Vo svete je produkt veľmi žiadaný a získal niekoľko ocenení za sebou v kategórii „najchutnejší proteín na trhu“ od zákazníkov.

Čo viac dodať?

Čo sa týka ceny, tá je samozrejme vyššia, ale s tým treba rátať, keďže za kvalitné zloženie, ktoré skutočne je, treba aj platiť viac.

No a či bude tento proteín vyhovovať aj vám, nielen čo sa týka chute a príchutí, ale hlavne z pohľadu toho, na čo je produkt určený a či bude zaberať aj vám naplno, ako sľubuje, to je už len na vás, ako sa rozhodnete.

Všetko podstatné už viete. V každom prípade tento produkt v celkovom ponímaní hodnotím veľmi pozitívne na základe dostupných informácií, ktoré som mal pri tvorbe recenzie a dávam mu „zelenú“.

A čo vy?

Chcem to vyskúšať!
syntha 6 edge recenzia
Syntha 6 Edge
Vylepšená verzia známeho proteínu Syntha 6. Skvelý obsah proteínov a nízky obsah cukru.

4.4/5 - (7 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here