LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovŠportStreet workout a kalistenikaAko sa naučiť rozštep? Michal Barbier ti poradí! + (VIDEO)

Ako sa naučiť rozštep? Michal Barbier ti poradí! + (VIDEO)

Chcel by si sa naučiť rozštep? Dávaj si pozor, bez dostatočných vedomostí a strečingu si môžeš veľmi ľahko ublížiť. Ak už sa rozhodneš učiť sa šnúru, rozhodne by si sa mal dostatočne zahriať a dopriať si kvalitný strečing.

V dnešnom krátkom článku ti Michal Barbier ukáže, ako sa naučiť šnúru jednoducho pomocou pár cvikov, ktoré keď budeš dodržiavať budeš o krok bližšie k svojmu vysnívanému rozšťepu.

Poďme na to.

Michal:

Ahojte v tomto videu si ukážeme, ako sa postupne dopracovať k rozštepu. Pripravil som si pre vás 10 cvikov, ktoré si myslím, že patria medzi najlepšie pre dosiahnutie ideálnej flexibility v rozštepe. 🙂 Verím že ak sa dopracuješ k nasledujúcim prvkom ako sú rozštep, šnúra, mostík a placka tak sa ti otvoria dvere do veľmi rozmanitého sveta pohybu 🙂 Nejedná sa len o akrobaciu ale aj rôzne silové výdrže v rámci streetworkoutu, kalisteniky a gymnastiky. Preto ak si myslíš že to nie je nič pre teba ( je to čisto dievčenská záležitosť 😀 ) a venuješ sa aspoň jednej z týchto aktivít, ktoré tu na kanáli učím, tak si na omyle a odporúčam sa ti poriadne vystrečovať 🙂 Prajem príjemné strečovanie a vidíme sa pri ďalšom videu!

Nezabudni Michala sledovať na jeho sociálnych sieťach.

Ohodnoťte článok

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Michal Barbier
Michal Barbier
Michal sa športu venuje profesionálne. Má na konte niekoľko úspechov. Je taktiež majstrom sveta vo fitness. Špecializuje sa hlavne na freerunning, street workout, kalisteniku a handbalancing. Založil Limitless Academy. L.A, kde organizuje tréningy parkouru, kalisteniky a freerunningu.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.