LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovŠportStreet workout a kalistenikaAko sa naučiť mostík? 10 cvikov, ktoré ti pomôžu!

Ako sa naučiť mostík? 10 cvikov, ktoré ti pomôžu!

V dnešnom článku ti ukážeme, ako sa naučiť mostík. Stačí dodržiavať týchto 10 cvikov, ktoré ťa posunú o krok bližšie k úspešnému dosiahnutiu mostíka.

Michal:

Vítam vás pri ďalšom „strečovom“ videu, kde si ukážeme 10 cvikov pre zlepšenie mostíka! Správne prevedený mostík svedči o veľmi dobrej pohyblivosti ramenného klbu ale tak isto aj celej chrbtice. Zámerom cvikov je zlepšiť flexibilitu a celkovú pohyblivosť hlavne hornej časti tela a to primárne cez statickú dynamickú formu strečingu. Pozor! Ako pri každom strečingu nezabudnite na plynulé dýchanie a stav ako fyzického tak aj mentálneho uvolnenia! Ak chcete dosiahnuť dobrý výsledok tak je to veľmi dôležitý fakt! Just relax and hold!!

5/5 - (1 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Michal Barbier
Michal Barbier
Michal sa športu venuje profesionálne. Má na konte niekoľko úspechov. Je taktiež majstrom sveta vo fitness. Špecializuje sa hlavne na freerunning, street workout, kalisteniku a handbalancing. Založil Limitless Academy. L.A, kde organizuje tréningy parkouru, kalisteniky a freerunningu.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.