LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovŠportStreet workout a kalistenikaRozcvička je nutnosť - Super tipy na zahriatie + (VIDEO)

Rozcvička je nutnosť – Super tipy na zahriatie + (VIDEO)

Ak chceš predísť zraneniu musíš sa rozcvičiť. To je jednoducho fakt. V dnešnom krátkom článku si ukážeme, ako sa správne rozcvičiť. Michal Barbier sa venuje kalistenike, v ktorej sa bez poriadnej rozcvičky jednoducho nezaobídeš. Poďme sa pozrieť na video.

Michal:

Ahojte priatelia!! Čas na ZAHRIEVAČKU!! V rámci viacerých videí som ako veľmi dôležitú časť rozcvičky spomínal zahrievačku, na ktorú ste nakoniec mali dosť otázok a tak som si pre Vás dnes pripravil na túto tému pár typov.Vysvetlíme si prečo sú zahrievacie cvičenia dôležité. Prečo si ich dávame ako celkový úvod tréningu a prvý krok rozcvičky. Ale hlavne si ukážeme aké poznáme spôsoby zahriatia. Prvá časť videa je edukačná a v druhej je follow up, ktorý môžete robiť vždy pred vaším tréningom. Tak teda držím palce a verím, že vám to pomôže zdvihnúť výkony a obmedziť riziko úrazu.

4/5 - (5 hlasov)

1 komentár

  1. Mišo, tvoj článok o dôležitosti rozcvičky pred tréningom ma upozornil na jej význam. Aj, keď sa nevenujem kalistenike, je to dôležité. Teraz už nikdy strečing nevynechám. Ďakujem!

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Michal Barbier
Michal Barbier
Michal sa športu venuje profesionálne. Má na konte niekoľko úspechov. Je taktiež majstrom sveta vo fitness. Špecializuje sa hlavne na freerunning, street workout, kalisteniku a handbalancing. Založil Limitless Academy. L.A, kde organizuje tréningy parkouru, kalisteniky a freerunningu.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.