LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovŠportStreet workout a kalistenika6 minutový CORE tréning s Michalom - Zvládneš ho?

6 minutový CORE tréning s Michalom – Zvládneš ho?

Stred tela nazývaný core, jadro atď… je niečo ako základ, na ktorom by si mal stavať. Ak máš slabý stred tela, celý tvoj tréning nebude taký ako by mal byť. Dnes tu máme zaujímavé video, v ktorom nájdeš 6 minút cvičení na stred tela. Michal Barbier ti ukáže ako kvalitne precvičiť core. Ak ťa zaujíma kalistenika, nezabudni Miša sledovať na jeho sociálnych sieťach.

Michal:

Ahojte, Dnes tu mám pre vás 6 minúť utrpenia. Časovo a priestorovo nenáročný workout na stred tela, ktorý vám pomôže vybudovať silu a estetiku AKA tehličkyyy! Spojil som pár mojich obľúbených cvikov s ktorými mám dlhodobú skúsenosť do jedného workoutu, ktorý Vám odporúčam cvičiť aspoň 3 krát do týždňa. 🙂 Verte mi, že core tréning je ALFA OMEGA ako pri individuálnych alebo kolektívnych pohybových disciplínach, preto ho prosím vás nezanedbajte! Pamätám si keď som v 12 rokoch začínal cvičiť tak som si našiel na YT video ako odcvičiť brucho a vymakať tehličky. Tak tak, nie silu jadra čo je jeden zo základov pri každom športe. Ale tehličky. 😀 Ani som nevedel ako mi moja túžba po tehličkách vybuduje krásny silový základ a funkčnosť. Nezískal som teda len ten estetický bonus, ale aj základ pre pevný stred tela, ktorý je pre nás nutnosťou. 🙂 Som zvedavý ako vám to pôjde. 🙂 Pokojne mi napíšte do komentov. Vidíme sa pri ďalšom videu.

4/5 - (5 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Michal Barbier
Michal Barbier
Michal sa športu venuje profesionálne. Má na konte niekoľko úspechov. Je taktiež majstrom sveta vo fitness. Špecializuje sa hlavne na freerunning, street workout, kalisteniku a handbalancing. Založil Limitless Academy. L.A, kde organizuje tréningy parkouru, kalisteniky a freerunningu.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.