LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovŠportStreet workout a kalistenikaVieš ako na strečing celého tela? Máme skvelé cviky!

Vieš ako na strečing celého tela? Máme skvelé cviky!

V dnešnom článku z rubriky Michala Barbiera sa dozvieš ako správne precvičiť celé telo. Strečing je nevyhnutnou súčasťou života každého športovca. Ak si doteraz strečing nepraktizoval, je ten správny čas začať.

Pýtaš sa, aké má strečing účinky a prečo je dôležité strečovať? Nech sa páči, tu sú benefity jednotlivých cvičení.

Prečo je strečing dôležitý?

  • skvelá prevencia pred natiahnutím šliach a svalov
  • znižuje napätie v svaloch
  • obnovuje skrátené svaly
  • môže uľaviť od bolesti chrbta

Michal:

Ahojte priatelia, Vítam Vás pri ďalšom strečingu, kde si ukážeme jednoduché a efektívne cviky, ktoré nám pomôžu vystrečovať celé telo. Týchto 18 cvikov slúži na natiahnutie hlavných partií v tele, ktoré majú tendenciu sa skrátiť. Obzvlášt pri dnešne sedavej kultúre, ktorá nás pomaly ale isto degeneruje, ako fyzicky tak aj mentálne. Pozývam Vás si spoločne so mňou vyskúšať tieto cviky, po ktorých sa budete cítiť sviežo a uvoľnene.

Ohodnoťte článok

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Michal Barbier
Michal Barbier
Michal sa športu venuje profesionálne. Má na konte niekoľko úspechov. Je taktiež majstrom sveta vo fitness. Špecializuje sa hlavne na freerunning, street workout, kalisteniku a handbalancing. Založil Limitless Academy. L.A, kde organizuje tréningy parkouru, kalisteniky a freerunningu.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.