LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživové doplnkyProteínyISO Whey ZERO Biotech – Proteín bez cukru (recenzia)

ISO Whey ZERO Biotech – Proteín bez cukru (recenzia)

Ak hľadáte kvalitný proteínový prípravok s množstvom potrebných bielkovín vo forme výživového doplnku, ktorým dodáte telu všetky dôležité látky počas cvičenia alebo hneď po jeho skončení, zbystrite  svoju pozornosť.

Výživový prípravok ISO Whey ZERO je unikátny produkt na prípravu kvalitného proteínového nápoja s nulovým podielom cukrov (umelých sladidiel) a tukov v samotnom zložení prípravku.

Čo to je?


ISO Whey ZERO je vysoko kvalitný proteínový doplnok výživy pre aktívnych športovcov a ľudí, ktorí potrebujú dodať svojmu telu vysoký zdroj bielkovín pre budovanie čistej svalovej hmoty bez vedľajších prídavných látok (sladidiel, cukrov a tukov).

Ďalším plusom tohto prípravku je tiež vyšší podiel kvalitných aminokyselín (predovšetkým aminokyselina L-glutamín a aminokyseliny BCAA). Vďaka týmto aminokyselinám môže prebehnúť rýchlejšie celková regenerácia unaveného svalstva bez nepríjemnej bolesti.

Kvalitný srvátkový proteín na rast svalov – alternatíva

Potrebuješ doplniť proteín? Vyskúšaj JUST WHEY od GymBeamu a doplň potrebné bielkoviny.

 • Kvalitné zloženie
 • Pomôže doplniť bielkoviny
 • Dobre vstrebateľný
 • Rôzne príchute
 • Výhodná cena

Samozrejmosťou je aj vyššia výdrž a skoršie zotavenie organizmu. Ide teda o kvalitného výživového pomocníka pre každého športovca a aktívneho človeka zároveň, s ktorým prebehne vytváranie a budovanie svalstva rýchlejšie a kvalitnejšie.

V každej dávke prípravku získate presne to, čo vaše svaly potrebujú (nielen) pre dokonalý rast a regeneráciu.

Účinky


 • Svojím jedinečným zložením podporuje formovanie a rast čistého svalstva
 • Pomáha k rýchlejšej regenerácii unaveného svalstva
 • Kvalitný srvátkový proteínový izolát s jednoduchou schopnosťou vstrebania do organizmu bez prídavku cukrov a tukov
 • Svojím unikátnym zložením znižuje bolesť unavených svalov
 • Zvyšuje silu a celkový výkon (dodáva energiu)
 • Pomáha aj k rýchlejšiemu prekonaniu ochorení
 

Zloženie


ISO Whey ZERO je vysoko kvalitný proteínový doplnok výživy pre aktívnych športovcov a športujúcich ľudí s vyššími nárokmi (nielen) na rast „čistej“ svalovej hmoty. Hodnotné zloženie podporuje celkový priaznivý účinok prípravku.

Ktoré konkrétne látky robia celkovú účinnosť prípravku?

Hlavnou zložkou prípravku je takzvaná srvátková proteínová zložka. Je potrebné v tomto smere poznamenať, že každá jedna príchuť výživového prípravku má o niečo odlišnejší celkový percentuálny podiel srvátkovej proteínovej zložky.

Následne uvedieme konkrétne hodnoty proteínovej zložky hlavných príchutí prípravku: V prípade čokoládovej príchuti je to 90 %-tný podiel proteínovej zložky, pri príchuti cookies&cream je to 91 %-tný podiel, 92 %-tný podiel je to pri príchuti jahoda a tiež pri príchuti tiramisu a lieskový orech. 93 %-tný podiel je to pri príchuti ananás-mango, 94 %-tný podiel je to pri príchuti vanilka a rovnako aj pri príchuti citrónovo-tvarohový koláč a jogurt-marhuľa a pri príchuti kokos.

Najvyšší podiel proteínovej zložky podľa údajov výrobcu (až 95 %) má prípravok ISO Whey ZERO s banánovou príchuťou.

Okrem proteínovej zložky sa nachádzajú vo výživovom prípravku aj ďalšie  prospešné látky.

Aminokyseliny

Konkrétne ide o cenené aminokyseliny, ktoré podporujú rýchlejšie zregenerovania celého svalstva a zároveň zmenšujú celkovú bolesť unavených svalov. Ide konkrétne o esenciálnu aminokyselinu L-glutamín, ktorej najväčší význam spočíva predovšetkým v rýchlejšie prebehnutej regenerácii svalovej sily, tiež v zvyšovaní celkového výkonu a sily a rovnako v účinnej ochrane buniek pred starnutím. L-glutamín okrem toho výrazne podporuje obranyschopnosť organizmu a zlepšuje celkové výsledky v rámci očisty ľudského organizmu. Nehovoriac ešte aj o tom, že glutamín ocení každý z nás pri stresových a vypätých stavoch či v období zvýšených chorôb (pomáha rýchlejšie prekonať chorobné stav).

Okrem spomínanej veľmi cenenej aminokyseliny L-glutamín sa vo výživovom prípravku ISO Whey ZERO nachádza aj ďalší druh veľmi cenených  aminokyselín, tentoraz aminokyseliny typu BCAA. Ide o obsahom vetvený druh aminokyselín, konkrétne je to aminokyselina L-leucín, L-izoleucín a L-valín. Ich najväčší význam spočíva v tom, že napomáhajú predovšetkým v raste svalov a zároveň zintenzívňujú celkovú výkonnosť a silu. Okrem toho eliminujú vyčerpanosť a slabotu ľudského tela a podporujú regeneráciu tela. Vyvolávajú tiež antikatabolický a anabolický účinok.

Telu dopĺňajú všetky životu potrebné látky, jednak počas cvičenia, ako aj vo voľných dňoch. Ako je možné vidieť z tohto popisu, význam tohto typu aminokyselín je veľmi všestranný. Niet sa čo čudovať, prečo sú tak vyhľadávané a cenené vo svete kulturistiky a športu ako takého.

Ostatné zložky

Okrem toho v prípravku je možné nájsť aj hydrogenovaný kokosový tuk s obsahom mlieka, zahusťovadlá, konkrétne arómy pre príslušné príchute (celkový zoznam príchutí vymenovaný vyššie) a čo je zaujímavé, 2 prírodné sladidlá stévia a sukralóza. Aj z tohto dôvodu je potrebné uviesť, že samotný prípravok disponuje s 0 %-tným podielom umelých cukrov! Prípravok ešte obsahuje príslušné farbivá Tartrazín a Azorubín.

O detailnejšom zložení prípravku (nutričných hodnotách) pre konkrétnu príchuť sa dočítate na samotnom obale produktu, prípadne v príbalovom letáku.

Náš TIP
iso whey zero protein
Iso Whey Zero
Iso Whey Zero je kvalitný proteín s minimálnym obsahom sacharidov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín a podporuje tak budovanie čistej svalovej hmoty.

ISO Whey ZERO dávkovanie a užívanie


 • Výrobca odporúča rozmiešať 25 gramov prípravku (2 plné polievkové lyžice) s 200 ml vody alebo nízkotučného mlieka
 • 1 dávka je 25 gramov prípravku
 • Výrobca odporúča 1 dávku užiť počas tréningového procesu (cvičenia) v ranných hodinách a 1 dávku užiť okamžite po skončení tréningu (cvičenia)
 • Vo voľných dňoch (bez tréningu a cvičenia) sa odporúča 1 dávku prípravku užiť ráno a 1 dávku prípravku užiť vo večerných hodinách na konci aktivity
 • Je potrebné sa pri dávkovaní a užívaní riadiť pokynmi výrobcu (distribútora)

Cena


iso whey zero proteinV recenzii sme použili výživový prípravok ISO Whey ZERO od výrobcu BIOTECH USA v šikovnom 500 gramovom balení.

Toto balenie výživového prípravku je možné kúpiť v internetovom obchode s doplnkami výživy pre športovcom protein.sk v cene od 14,30 € (500 g) (v čase písania tejto recenzie 13.5.2018; bežná cena sa pohybuje od 15,89 €, čím ušetríte 10 % pri tomto balení prípravku).

Zaujímavosťou je aj možnosť zakúpenia výživového prípravku vo väčšom balení, t. j. 908 gramové balenie v cene 24,90 € (908 g) (v čase písania tejto recenzie 13.5.2018; bežná cena sa pohybuje od 27,67 €, čím ušetríte 10 % pri tomto balení prípravku).

Tiež je možné kúpiť najväčšie balenie výživového prípravku, t. j. 2 270 gramové balenie v cene už 47,89 € (2 270 g) (v čase písania tejto recenzie 13.5.2018; bežná cena sa pohybuje od 53,21 €, čím ušetríte 10 % pri tomto balení prípravku).

Je pozitívnym zistením, že výrobca ponúka viaceré balenia s viacerými príchuťami, s dávkou vysokokvalitných proteínov, bielkovín a aminokyselín zároveň
v 1 produkte.

Široká škála príchutí potvrdzuje ten fakt, že známy a uznávaný výrobca výživových prípravkov Biotech USA ponúka prípravky so širokým záberom pre čo najväčšiu skupinu ľudí.

Zhrňme si ešte všetky dostupné príchute výživového prípravku ISO Whey ZERO od výrobcu BIOTECH USA:

príchuť čokoláda, príchuť cookies&cream, príchuť jahoda, príchuť tiramisu, príchuť lieskový orech, príchuť ananás-mango vanilka, príchuť citrónovo-tvarohový koláč, príchuť jogurt-marhuľa, príchuť kokos, príchuť banán, príchuť perník, príchuť jablkový koláč, príchuť biela čokoláda.

Upozornenie


Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy! Prípravok obsahuje farbivo Tartrazín a Azorubín, ktoré môže mať nežiaduci vplyv na aktivitu a sústredenosť detí. Predpísanú dennú dávku prípravku nie je možné prekračovať. Nie je možné užívať ako náhradu za pestrú a rozmanitú stravu.

Prípravok nie je vhodný pre alergikov na mlieko, vajcia, sóju, lepok, kôrovce, orechy a oxid siričitý (prípravok je vyrobený v závode, kde sa spracúvajú uvedené potraviny a látky), ako aj na látky uvedené v zložení prípravku. Prípravok nie je vhodný pre fenylketonurikov.

Potrebné je prípravok skladovať mimo dosahu detí, na suchom, tmavom mieste, pri izbovej teplote a v dobre uzavretom obale (pri teplote od 5 do 25 stupňov Celzia a pri vlhkosti vzduchu do 70 %). Výrobca a predajca neberú na svoju zodpovednosť škody spôsobené nevhodným skladovaním či užívaním prípravku.

Hodnotenie zákazníkov


Tu sú dostupné ďalšie reakcie a hodnotenia ľudí na proteínový výživový prípravok ISO Whey ZERO od Biotech USA:

Výhody a nevýhody


Výhody
 • Kvalitný proteín bez pridaného cukru, tukov a laktózy
 • Známy, overený a vyhľadávaný výrobca
 • Výborne chutí
 • Rýchlejšia regenerácia svalov a tela po tréningu
 • Veľa dostupných príchutí
 • Dobre stráviteľný (nezaťažuje žalúdok)
 • Dobre rozpustný v mlieku a vo vode
Nevýhody
 • Príliš sladký
 • Nerozpustný v plnotučnom nepasterilizovanom mlieku
 • Vyššia cena

Naše hodnotenie


Ešte doposiaľ som si myslel, že kvalitný a účinný proteín nemôže byť bez pridaných cukrov a tukov. Tento môj názor zmenila táto recenzia. Dnes na konci tejto recenzie už viem, že moja domnienka bola nesprávna.

Kvalitný výživový prípravok a doplnok stravy ISO Whey ZERO od renomovaného výrobcu BIOTECH USA, ma milo prekvapil. Prípravok je bez štipky cukru a ďalších pridaných „umelých sladidiel. Na druhej strane obsahuje čisto prírodné sladidlo stéviu (ide o prírodnú rastlinku, ktorá plnohodnotne a čo je podstatné „zdravšie“ nahrádza umelý biely cukor a iné umelé sladidlá).

Pozitívne je aj to, že výživový prípravok okrem cukru neobsahuje ani žiadne tuky navyše.

Okrem toho bohaté zloženie aminokyselín L-glutamín a BCAA, robia z tohto proteínového prípravku skutočne dobrého a účinného výživového pomocníka s cenným zložením, od ktorého nepriberiete, nebudete mať pri jeho užívaní zaťažený žalúdok a pomôžete si s ním k rýchlejšiemu rastu svalov a k zmierneniu únavy a vyčerpanosti po tréningu či inej namáhavej fyzickej aktivite.

Prípravok sa dokonca osvedčil aj pri zotavovaní po chorobe či ochorení (urýchľuje zotavenie tela, svalov, rán a podobne a skorší návrat do zdravého stavu). Na produkt sú na internete dostupné viaceré reakcie a hodnotenia ľudí, tak ako sme si už zvykli na podobné produkty v tomto segmente. Nájdu sa zarytí zástancovia prípravku, no tie aj odporcovia a neutrálni hodnotitelia.

Záverečné hodnotenie


Moje celkové hodnotenie je tiež pozitívne.

Čo môžem vyčítať, je len vyššia cena prípravku čo sa týka 500 gramového balenia (cena za toto balenie prípravku sa pohybuje na úrovni 14 €, ale je možné kúpiť aj väčšie balenie, ktoré sa oplatí viac). Tiež je pozitívny aj pestrý výber príchutí a ak hovorím pestrý, tak to myslím vážne, celkovo 13 príchutí hovorí za všetko. Na obale prípravku sa detailnejšie dočítate o celkovom zložení prípravku, ako aj o nutričných hodnotách pri konkrétnej dávke prípravku.

Podľa mňa je tento výživový prípravok bezpečným doplnkom stravy pre každého športovca a aktívneho človeka s vyššími nárokmi na nárast čistej svalovej hmoty bez vedľajších prídavných látok – hlavne bez cukrov a tukov. Ak beriete skutočne vážne svoj životný štýl a cvičenie, tento výživový prípravok by nemal chýbať v rámci vášho jedálnička.

Chcem to vyskúšať!
iso whey zero protein
Iso Whey Zero
Iso Whey Zero je kvalitný proteín s minimálnym obsahom sacharidov. Obsahuje vysoký obsah bielkovín a podporuje tak budovanie čistej svalovej hmoty.

4.6/5 - (9 hlasov)

1 komentár

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Andrej
Andrej
Športu sa venujem odmalička. Hrám futbal a vo voľnom čase rád cvičím. Aj preto som sa rozhodol založiť tento web. Neustále sa v tejto problematike vzdelávam. V mojich článkoch sa budem snažiť priblížiť vám môj pohľad na vec.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.