LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživaVýživové doplnkyGiganabol - Aké sú skúsenosti? (recenzia)

Giganabol – Aké sú skúsenosti? (recenzia)

Chodíte do posilňovne a chcete si čo najrýchlejšie vybudovať svalovú hmotu? A navyše, ideálne prírodným a bezpečným spôsobom? Giganabol vás vo vašej snahe podporí.

Ide o vlajkovú loď portfólia Androrganics, ktorý si svojim unikátnym zložením získa aj tých najnáročnejších užívateľov – obsahuje beta-ekdysterón v kombinácii s kyselinou fosfatidovou, extrakty z koreňa Maral, Schisandra chinensis a Rhodiola rosea, 5-metyl-7-metoxy-izoflavón, diosgenín a astaxantín.

Čistota jednotlivých zložiek presahuje 99 %, čím sa maximalizuje jeho účinok a zároveň ho to radí medzi špičku vo svojej kategórii.

Giganabol- Androrganics

Giganabol

8 dôvodov, prečo je Giganabol špičkové anabolikum

 • Účinne pôsobí na 4 mechanizmy: IGF-1, mTOR, proteosyntézu, syntézu ATP a PCr
 • Ide o 100% prírodný produkt – neobsahuje zakázané látky, je dokonale bezpečný.
 • Buduje svalovú hmotu.
 • Pôsobí priaznivo na výkonnosť aj silu.
 • Napomáha redukcii telesného tuku.
 • Urýchľuje syntézu bielkovín, tzv. proteosyntézu, pri ktorej sa z aminokyselín tvoria bielkoviny (polypeptidy, proteíny).
 • Podporuje regeneráciu po fyzickej aktivite.
 • Vďaka obsahu antioxidantu Astaxantín redukuje oxidačný stres.

Čo je Giganabol?

Je to prírodné anabolikum, ktoré svoj účinok dosahuje vďaka aktivácii 4 silných mechanizmov: IGF-1, systému mTOR, proteosyntézy, syntézy ATP a PCr.

Prášková forma, ktorá sa okamžite vstrebáva a preniká do tela, je 100% prírodný produkt a užívať ho môžu rovnako muži ako aj ženy.

Unikátne zloženie a použité extrakty, ktorých čistota je viac ako 99 % maximalizujú jeho potenciu a anabolickú silu.

Účinky

 • Výrazná podpora procesov anabolizmu v tele
 • Podnecuje aktivitu rastového faktora IGF-1, čo má pozitívny vplyv na rast svalov.
 • Podporuje funkciu systému mTOR, ktorý riadi bunečné procesy rastu a obnovy.
 • Zvyšuje schopnosť organizmu spracovávať a integrovať proteíny
 • Napomáha rozvoju rýchlych a pomalých svalových vlákien
 • Posilňuje tvorbu ATP a kreatínu (PCr) pre energetickú podporu
 • Zvyšuje zásoby glykogénu v svaloch
 • Pôsobí pri spaľovaní tuku v organizme
 • Zrýchľuje odstraňovanie kyseliny mliečnej, čím urýchľuje pokojovú fázu
 • Pozitívne ovplyvňuje retenciu dusíka
 • Zabraňuje katabolickým procesom, ktoré vedú k rozkladu svalov
 • Zvyšuje výkonnosť a zlepšuje športový výkon
 • Redukuje únavu, zvyšuje náročnosť tréningu
 • Podporuje obnovu tela po intenzívnom zaťažení
 • Udržiava svalovú hmotu a znižuje objem tuku
 • Redukuje negatívne dopady nízkokalorickej stravy na organizmus
Hľadáte 100% prírodné anabolikum?

Giganabol

Giganabol
100 % prírodný produkt s jedinečným zložením, ktoré sa zameriava na mechanizmy tela, ktoré dokážu podporiť rast svalovej hmoty.

Giganabol – zloženie

Zloženie prípravku je nielen pôsobivé, ale predovšetkým preukázateľne účinné.

Beta-ekdysterón  – 1.000 mg

Beta Ecdysterone je prírodná fytochemická látka s vysokým potenciálom, extrahovaná z liečivej byliny Cyanotis Vaga a štandardizovaná na 97 %.

Zaujímavosť: Beta Ecdysterón bol v bývalom v Sovietskom zväze dokonca syntetizovaný pre elitných športovcov a podľa niektorých správ aj pre elitných vojakov (bol a je v obehu aj na Západe pod názvom „Mesobolin“ ). Ešte v roku 2022 bola cena za kilogram čistého produktu 20 000 dolárov. 

Beta ekdysterón extrahovaný z rastlín má vyššiu anabolickú silu ako synteticky vyrobený mezobolín

Podľa súčasného stavu vedomostí sú zo všetkých ekdysteroidov pre športovcov zaujímavé iba beta ekdysterón a turkesterón, hoci pri pokusoch na zvieratách (na potkanoch) bol turkesterón ešte anabolickejší ako beta ekdysterón.

Keďže však extrakty z beta ekdysterónu sú dnes dostupné v štandardizovanej forme, t. j. na rozdiel od turkesterónových extraktov, majú fixný podiel beta ekdysterónu a navyše výsledky testov na potkanoch nemožno priamo preniesť na ľudí, považuje sa beta ekdysterón za (aspoň v súčasnosti) najviac odporúčaný ekdysteroid, zatiaľ čo Turkesterón je stále v „testovacom“ stave.

Bodybuilder

Kyselina fosfatidová (stimul mTOR) – 800 mg

Kyselina fosfatidová (taktiež známa ako fosfatidylkyselina alebo fosfatidylserín) je fosfolipid, ktorý hrá dôležitú úlohu v organizme.

 • stimuluje mTOR (hlavný regulátor syntézy svalových bielkovín) čo môže mať pozitívny vplyv na syntézu svalových bielkovín a rast svalovej hmoty.
 • má významné výhody pre rast kostrového svalstva
 • môže mať prospešné účinky na zdravie srdca tým, že pomáha udržiavať rovnováhu lipidov v krvi
 • pozitívny vplyv na kvalitu spánku a podporuje zdravý spánkový cyklus
 • zmierňuje úroveň stresu a zlepšuje adaptáciu na stresové situácie

Extrakt z koreňa maralu (Leuzeja šuštivá) – 370 mg

Maralový koreň ako zložka je známy svojimi adaptogénnymi vlastnosťami a prispieva k celkovej pohode. Je ideálny pre tých, ktorí chcú prirodzene zvýšiť svoj fyzický výkon.

Je známy svojimi anabolickými, antikatabolickými, detoxikačnými a hepatoprotektívnymi účinkami, pozitívne ovplyvňuje hladinu cholesterolu a glukózy. Priaznivo pôsobí na retenciu dusíka, proteosyntézu, odstraňuje katabolické procesy, podporuje výkon, redukuje vyčerpanie a stres, podporuje regeneráciu.

Extrakt z Rhodiola Rosea (6% Rosavin, 4% Salidroside) – 350 mg

Rhodiola rosea, známa ako „zlatý koreň“ alebo „arktický koreň“ z horských častí Európy a Ázie, sa už dlho používa v euroázijskej tradičnej medicíne ako prírodné tonikum, označované ako „adaptogén“.

Rhodiola je veľmi sľubná možnosť liečby miernej až stredne ťažkej depresie a ako neuroprotektant pre množstvo ďalších stavov duševného zdravia. Redukuje vnímanie únavy, čo vám umožňuje cvičiť dlhšie a intenzívnejšie. Vďaka svojmu adaptogénnemu pôsobeniu pomáha zmierniť vyčerpanie a prejavy stresu.

V organizme spúšťa anabolický stav, čím sa dopĺňa s Leuzejou, takže ich kombinácia nie je náhodná a je pre anabolizmus veľmi dôležitá.

Schizandra čínska

Schisandra Chinensis je cisárovnou adaptogénov a po stáročia sa používa v tradičnej čínskej medicíne na podporu chi (energie, virality, mladosti a sily).

Adaptogény sú pomenované podľa ich schopnosti pomôcť lepšie a rýchlejšie sa prispôsobiť aktuálnemu prostrediu. Inými slovami, ak robíte kardio na spaľovanie tukov, tuk sa roztopí rýchlejšie. Ak budujete svaly, budú sa budovať.

Fitness pár - muž a žena

Metoxyizoflavón – 300 mg

Metoxyizoflavón patrí do skupiny flavonoidov (izoflavónov). Na základe predbežného výskumu na zvieratách sa zdá, že má (anabolické) účinky na budovanie svalov a kostí bez vedľajších účinkov pozorovaných u androgénnych (mužských) hormónov alebo estrogénových (ženských) hormónov.

Methoxyizoflavón podporuje syntézu bielkovín a prináša živiny do svalov, zvyšuje množstvo svalovej hmoty, zvyšuje vytrvalosť, vitalitu a schopnosť tela využívať kyslík.

6-keto-diosgenín – 155 mg

6-Keto-diosgenín je steroidový saponín, ktorý sa nachádza v rastlinách, najmä v rostlinách z rodu Dioscorea, ktoré sú známe svojimi adaptogénnymi a fytoestrogénnymi vlastnosťami.

Môže mať vplyv na syntézu proteínov a môže pomôcť pri budovaní svalovej hmoty. Je často spájaný so zlepšením výkonnosti pri športe. Pomáha organizmu prispôsobiť sa na stresové podmienky a zlepšiť celkovú odolnosť voči stresu.

Astaxantín  – 10 mg

Oranžová farba mrkvy? Ružová u plameniaka, lososa a kreviet? Tieto farby pochádzajú práve z menej známeho karotenoidu nazývaného astaxantín.

Astaxantín je jedným z najuniverzálnejších a najcennejších karotenoidov v prírode

Má povesť jednej z najsilnejších antioxidačných živín. Antioxidačné vlastnosti astaxantínu ponúkajú určitý druh dominového efektu, pretože sa predpokladá, že oxidačný stres je jedným z hlavných vinníkov negatívneho vplyvu na celkové zdravie a je dokonca ústredným hráčom pri starnutí samotnom.

Oči, pokožka, srdce a imunitný systém potrebujú ochranu pred oxidačným stresom a astaxantín dokáže pomôcť vo všetkých prípadoch.

Bioperín – 15 mg

Bioperín je patentovaný extrakt z piperínu, ktorý telo ľahko absorbuje a nachádza sa v mnohých doplnkoch. Piperín môže pomôcť zvýšiť vstrebávanie živín, stabilizovať hladinu cukru v krvi, bojovať proti rastu rakovinových buniek, znížiť zápal a zvýšiť funkciu mozgu.

Hľadáte 100% prírodné anabolikum?

Giganabol

Giganabol
100 % prírodný produkt s jedinečným zložením, ktoré sa zameriava na mechanizmy tela, ktoré dokážu podporiť rast svalovej hmoty.

Giganabol dávkovanie a užívanie

Balenie obsahuje 90 gramov prášku. Pri maximálnom odporúčanom dávkovaní vydrží jedno balenie 10 dní.

 • Užívajte 3 gramy denne v 2-3 dávkach s odstupom 6 hodín po jedle obsahujúcom viac bielkovín. Ideálne je prášok primiešať do jedla, do proteínu alebo do ochutených BCAA.
 • Prvú dávku užite po raňajkách, druhú cca 30 minút pred tréningom, v netréningový deň popoludní. Tretiu dávku užite s večerou bohatou na bielkoviny.
 • Po 4 týždňoch užívania, doplnok 1 – 2 týždne vynechajte a cyklus potom zopakujte. Prípravok môžete užívať dlhodobo, ale po 3 po sebe nasledujúcich cykloch sa odporúča dlhšia prestávka aspoň 1-2 mesiace.
 • Kontrolujte si príjem bielkovín a udržiavajte ho na úrovni 1,5 až 2 g na kg telesnej hmotnosti. Aby ste z doplnku vyťažili maximum, kombinujte ho s kreatínomproteínom a Tribandrolom.

Produkt je určený na urýchlenú spotrebu!

Cena

GiganabolCena  doplnku výživy Giganabol bola v čase písania recenzie na najväčšom porovnávacom portáli Heureka 48,99 €  za 90 gramov rozpustného prášku.

Prípravok je dostupný vo viacerých online fitness a športových predajniach a hýbe sa v rozmedzí od 48,99 do 49,90 €. Cena jednej dávky vychádza 1,63 až 1,66 €.

Jedno balenie postačuje na 10, resp. pri minimálnej odporúčanej dávke 15 dní.

Upozornenie

Nevhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov. V žiadnom prípade neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Neužívajte pri poškodení obličiek. Ak máte nejaké zdravotné problémy, poraďte sa o užívaní s lekárom.

Skúsenosti a recenzie zákazníkov

Pozrime sa teraz spoločne na skúsenosti zákazníkov, ktorí Giganabol už vyskúšali.

Recenzie Giganabol

Výhody a nevýhody

Výhody
 • vysoké dávky beta-ekdysterónu a kyseliny fosfatidovej
 • 100% prírodný produkt – neobsahuje zakázané látky
 • prášková forma s výbornou vstrebateľnosťou
 • maximálne množstvo každej zložky
 • najvyššia čistota použitých látok
 • veľmi dobre rozpustný
Nevýhody
 • relatívne vysoká cena
 • nie priateľský pomer cena/výdatnosť balenia

Zhrnutie na záver

Na trhu je množstvo doplnkov, ktoré sľubujú, že pomôžu získať viac svalovej hmoty. Väčšina z nich nefunguje a znamená len vyhodené peniaze.

Doplnok výživy Giganabol je na rozdiel od nich preukázateľne účinný

Obsahuje 9 účinných látok, ktorých efektivita bola potvrdená. A hoci výskum aj skúsenosti hovoria , že Giganabol má podobný anabolický účinok ako niektoré syntetické látky, nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky a jeho užívanie je bezpečné. Za nás – jasné odporúčanie!

Chcem to vyskúšať!

Giganabol

Giganabol
100 % prírodný produkt s jedinečným zložením, ktoré sa zameriava na mechanizmy tela, ktoré dokážu podporiť rast svalovej hmoty.

Zdroje informácií:

4.9/5 - (24 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.