LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživaVýživové doplnky(RECENZIA) Tribooster: na zvýšenie testosterónu

(RECENZIA) Tribooster: na zvýšenie testosterónu

V súčasnosti je Tribulus terrestris rastlinou číslo 1 na trhu doplnkov výživy (nielen) pre športovcov. Dobyl svet silových športov, najmä tých, ktoré sa snažia o dokonalosť. Doplnok výživy Tribooster Biotech USA bol vyvinutý pre každého, pre koho je dôležitý vysoko kvalitný a ultra koncentrovaný extrakt tejto rastliny.

Vďaka obsahu 2000 mg Tribulus terrestris na kapsulu je určený predovšetkým pre športovcov, ktorí veľmi tvrdo trénujú v záujme dosiahnutia svojich cieľov v oblasti budovania svalov. Či naozaj prináša sľubované výsledky, na to sa dnes pozrieme podrobnejšie.

Tribooster Biotech USA

Tribooster - Biotech USA

 • obsahuje až 2000mg čistého Tribulus Terrestris/ tableta
 • mimoriadne vysoké množstvo saponínu
 • zvyšuje úroveň testosterónu
 • poskytuje podporu pri intenzívnom úsilí o zvýšenie svalovej hmoty a sily
 • napomáha rýchlejšiemu zotaveniu a regenerácii
 • prispieva k obnove hormonálnej rovnováhy
 • ako všetky produkty Biotech USA, obsahuje len bezpečné a starostlivo vybrané zložky

Čo je Tribooster, resp. Tribulus Terrestris ?

Výživové doplnky s Tribulus terrestris samostatne, alebo v kombinácii s inými látkami sa predávajú ako takzvané „testosterón boostre“, najmä pre športovcov. Okrem iného pôsobia ako podpora rastu sily a svalov (anabolické účinky), ale aj zvýšenia libida a potencie a to všetko zvýšením koncentrácie testosterónu v tele.

Tribulus Terrestris je bohatý na množstvo rôznych rastlinných účinných látok, známych aj ako sekundárne rastlinné látky, ktoré majú široké spektrum výhod. Tieto zložky, ako sú alkaloidy, steroidné saponíny, ako napríklad furostanol a spirostanol, flavonoidy a steroidy, ovplyvňujú kardiovaskulárny systém tela, imunitný systém a produkciu hormónov.

V minulosti sa spirostanol dioscín, ktorý sa v rastline nachádza, používal ako východiskový materiál na výrobu steroidných hormónov.

Anabolický účinok Rastliny sa pripisuje steroidným saponínom

Tribulus si rýchlo si získal povesť prekurzora testosterónu, no bez škodlivých vedľajších účinkov.

Testosterón je životne dôležitý hormón, pretože hrá v tele niekoľko kľúčových úloh, vrátane stavby svalov a zvýšenej sily.

tribulus terrestris

Tribulus terrestris

 Kto by mal užívať Tribooster?

Vďaka množstvu účinných látok nachádzajúcich sa v Tribuluse prináša rôzne benefity pre ľudské zdravie.

Predpokladá sa, že TT zvyšuje hladinu testosterónu zvýšením aktivity androgénnych receptorov (proteín, ktorý sa viaže na testosterón) v mozgu. To spôsobuje, že mozog uvoľňuje viac luteinizačného hormónu (LH). Na oplátku LH stimuluje produkciu testosterónu v semenníkoch, čím sa hladina testosterónu zvyšuje.

Tento hormón dokáže podporiť budovanie svalov a výkon v posilňovni aj mimo nej. Tehotné a dojčiace ženy by sa však Tribulusu mali vyhýbať, pretože môže ovplyvniť ich hormonálnu rovnováhu.

Tribulus má účinok znižujúci hladinu cukru v krvi, takže ľudia, ktorí majú takéto problémy, môžu z doplnku (v kombinácii so zdravým stravovacím plánom) profitovať. Je však dôležité, aby ste vopred konzultovali so svojím lekárom.

Tribooster – účinky

 • zvyšuje čistú svalovú hmotu
 • podporuje vývoj a definíciu svalov
 • zvyšuje svalovú silu
 • prispieva k obnove optimálnej hormonálnej rovnováhy
 • stimuluje zvýšenie sexuálneho impulzu
 • zvyšuje produkciu bielych krviniek, čo zlepšuje imunitný systém.
 • zlepšuje produkciu energie a oxidáciu zvýšením počtu červených krviniek, ak sa konzumuje pred tréningom
Hľadáte extrémne vysoké množstvo čistého testosterón boosteru?

Tribooster - Biotech USA

Tribooster 2000 mg

– ultra koncetrovaný extrakt Tribulus terrestris s obsahom 95,2 % aktívnych saponínov. Ponúka výnimočne vysoký obsah účinných látok, ktorý je dvakrát vyšší ako u bežných rastlinných doplnkov výživy.

Neobsahuje steroidy!

Zloženie

Extrakt Tribulus terrestris (kotvičník zemný) – 2000 mg v jednej tablete, stabilizátor (E460), protihrudkujúca látka (E341), stearan horečnatý (E470/b), oxid kremičitý (E551), poťahová vrstva (E1201).

Dávkovanie

 • 1 tabletu denne zapite dostatočným množstvom tekutiny

Tento doplnok výživy nie je vhodný pre osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy.

Možné vedľajšie účinky

Tribooster, resp. Tribulus terrestris je pravdepodobne bezpečný pre väčšinu ľudí. Vedľajšie účinky sú zvyčajne mierne a menej časté, ale môžu zahŕňať bolesť žalúdka, kŕče a hnačku.

Od saponínov, ktoré obsahuje, sa neočakávajú žiadne riziká, pretože množstvá v doplnkoch stravy sú príliš nízke. Pre škodlivé účinky sú potrebné výrazne vyššie hladiny príjmu.

Nie je k dispozícii dostatok spoľahlivých informácií, aby sme vedeli, či je tribulus bezpečné užívať nepretržite, alebo aké môžu byť vedľajšie účinky.

Cena

V čase písania tejto recenzie sa na najväčšom porovnávacom portáli Heureka pohybovala cena 120 tabletkového balenia medzi 20,90  32,90 € a cena 60 tabletkového balenia medzi 13,50 €20,45 €. 

Rozdiely v cene sú u jednotlivých predajcov výrazné, pričom poštovné sa signifikantne nelíši. Odporúčame však nerozhodnúť sa okamžite pre najlacnejšiu možnosť. Overte si dôveryhodnosť a spoľahlivosť obchodníka a prečítajte si jeho hodnotenia a recenzie.

Tribooster recenzie

Recenzie, ktoré nájdeme na portáli Heureka, sú všetky bez výnimky pozitívne. Zákazníci vyzdvihujú predovšetkým vysoký obsah saponínov v prípravku, pozitívny vplyv na rýchlosť regenerácie po tréningu, uľahčenie prekonania príznakov andropauzy aj priaznivé pôsobenie na nárast sily aj libida, rovnako ako aj pomer ceny a výkonu.

Tu sú niektoré z nich:

Tribooster - recenzie

Výhody a nevýhody

Výhody
 • najvyšší obsah čistého extraktu Tribulus terrestris na trhu
 • overená značka
 • pozitívne skúsenosti overených užívateľov
 • vynikajúci pomer cena/výkon
 • dostupný v 60 a 120 tabletovom prevedení
 • 100% prírodný a bezpečný
Nevýhody
 • výrazné rozdiely v cene u jednotlivých obchodníkov

Zhrnutie na záver

Tribooster od BioTech je doplnok klinicky bezpečný a bez zakázaných látok. Pomáha telu produkovať testosterón bez negatívnych vplyvov na hormonálnu syntézu.

Doplnok odporúčame pre skúsených športovcov, ktorí už optimalizovali všetky oblasti svojho tréningu a hľadajú ďalšiu vzpruhu.

Chcem to vyskúšať

Tribooster - Biotech USA

Tribooster 2000 mg

– ultra koncetrovaný extrakt Tribulus terrestris s obsahom 95,2 % aktívnych saponínov. Ponúka výnimočne vysoký obsah účinných látok, ktorý je dvakrát vyšší ako u bežných rastlinných doplnkov výživy.

Neobsahuje steroidy!

Zdroje informácií:

4.9/5 - (27 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.