LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživaVýživové doplnkyALLNUTRITION (recenzia) + hodnotenie a ✅ ZĽAVOVÝ KÓD

ALLNUTRITION (recenzia) + hodnotenie a ✅ ZĽAVOVÝ KÓD

AllNutrition je značka doplnkov výživy, ktorá si veľmi rýchlo získala popularitu nielen doma v Poľsku, ale aj v celej Európe a Spoločenstve nezávislých štátov.

Prémiová kvalita produktov v kombinácii s dostupnými cenami znamenali koncom minulého storočia menší prelom vo svete vitamínov, športovej výživy a aktívnych doplnkov. Za všetkými produktmi tejto poľskej spoločnosti stoja dlhoročné skúsenosti získané vďaka najlepším vedcom a lekárnikom.

A kto povedal, že cítiť sa dobre a udržať sa v dobrej forme je drahé?

Allnutrition – 5 TOP produktov, ktoré odporúčame

Allnutrition – filozofia značky

Ide o spoločnosť, ktorá si môže pripísať už 25 ročnú históriu. Trendy vo fitness komunite udáva od roku 1999 a špecializuje sa na produkciu zdravej výživy a doplnkov stravy.

Allnutriion logo

Jej cieľom však nie je len vyrábať produkty najvyššej kvality. Značka je presvedčená, že kvalitné výrobky nestačia. Mimoriadny dôraz kladie na ochutenie svojich výrobkov, aby sa stala značkou, ktorú si ľudia zapamätajú vďaka chuti.

Jej snahou je uspokojiť aj tie najnáročnejšie jazýčky. A aj sa jej to darí. Od detí až po dospelých, chuť Allnutrition si zamiluje každý.

Bodybuilder pije proteín

Portfólio

Značka ponúka široký sortiment proteínových doplnkovproteíny a gainery na budovanie svalovej hmoty, aminokyseliny rôznych typov, kreatín – na výdrž, predtréningové komplexy a boostery, ako aj množstvo vitamínov, minerálov, omega 3 mastné kyseliny, špeciálne aktívne doplnky pre rôzne účely, či už ide o priberanie alebo chudnutie, zvýšenie energie na cvičenie, alebo doplnenie potrieb vitamínov.

V ponuke nechýbajú ani také produkty ako napríklad džem, bezkalorický sirup, plnené pralinky, bezkalorické prírodné sladidlo a mnoho iného…

Dá sa s istotou povedať, že produkty AllNutrition sú akýmsi „chlebom a soľou“ pre každého, bez ohľadu na pohlavie či fyzické vlastnosti, každý si nájde „to svoje“.

Absolútne všetky produkty AllNutrition sú 100% certifikované, všetky podporné dokumenty sú k dispozícii. Celý sortiment obľúbenej poľskej značky je absolútne bezpečný a neobsahuje toxické nečistoty. AllNutrition používa iba vysoko kvalitné suroviny od rokmi overených dodávateľov.

Dnes vám predstavíme aspoň malý zlomok ponuky spoločnosti. Tu je náš Allnutrition TOP Five.

Srvátkový proteín Allnutrition

Srvátkový proteín Allnutrition je doplnok, ktorý nadšenci fitness s obľubou konzumujú na podporu syntézy svalových bielkovín a rastu čistej svalovej hmoty. (samozrejme v kombinácii s odporovým cvičením). Medzi ďalšie možné benefity užívania tohto doplnku patrí podpora chudnutia a znižovanie cholesterolu.

Srvátkový proteín je kompletný proteín, pretože obsahuje všetkých 9 esenciálnych aminokyselín. Má nízky obsah laktózy.

Whey Protein 908 g

Allnutrition - Whey Protein

 • instantný srvátkový proteín
 • vysoký obsah BCAA
 • 44 príchutí
 • 21 g proteínu v jednej dávke
 • bez použitia aditív
 • príjemná chuť
 • pevné stojace vrecko s dobre fungujúcim zipsovým uzáverom
 • výborná rozpustnosť a dokonale krémová ľahká konzistencia

Allnutrition Nutlove – závislosť po prvom kúsku

Medzi všetkými vynikajúcimi produktmi, ktoré Allnutrition vyrába, je jeden rad, ktorý vyniká nad ostanými: Nutlove. Nájdete v rôznych verziách – v tyčinkách, proteínových kokteiloch, krémoch, vo forme chrumkavých cereálií a mnohých ďalších.

„Ochrannou značkou“ tejto rady je, že všetky produkty Nutlove majú úžasne lahodnú chuť pražených orechov. Ide o rôzne druhy orechov, napríklad mandle, lieskové orechy… Všetky sú kombinované s klasikou, ako je tabuľka čokolády, vanilka, sušienka, a tvoria neuveriteľne chutné produkty, ktoré uspokoja vašu potrebu sladkostí na celý deň.

Ak ste na ceste zmeny životného štýlu a do svojho jedálnička zavádzate zdravé maškrty, toto sú tie najlepšie možnosti. Ako sme už spomenuli, nielenže ide zdravé produkty, ale vďaka chuti sa budete držať značky.

NUTLOVE Crunchy Flakes 300 g

Allnutrition Nutlove

 • dostupné v dvoch príchutiach
 • vysoký obsah vlákniny
 • bez aditív a konzervantov
 • neobsahuje palmový olej
 • neobsahuje glukózovo-fruktózový sirup
 • výborná chuť
 • priateľská cena

Allnutrition Citrulín – lepšie prekrvenie, vyšší výkon

Citrulín malát sa skladá z aminokyseliny citrulínu a kyseliny jablčnej. Látky ako kreatín alebo beta-alanín ako podporu pri tréningu možno poznáte – do rovnakej kategórie patrí citrulín malát. Ako prírodný doplnok stravy má citrulín malát účinok na zlepšenie krvného obehu a tým lepšie zásobovanie buniek.

Svaly tak majú k dispozícii viac energie a sú až o tretinu efektívnejšie – či už pri silovom tréningu, joggingu alebo keď musíte sústredene pracovať. Citrulín a malát preberajú v týchto procesoch rôzne úlohy.

Zatiaľ čo citrulín primárne stimuluje krvný obeh, malát hrá dôležitú úlohu v citrátovom cykle – pre produkciu energie v aeróbnom metabolizme. Malát tiež podporuje telo pri vstrebávaní citrulínu, čo umožňuje ešte viac zvýšiť účinok citrulín malátu. Vo vzájomnej kombinácii sú tieto dve látky skutočnou energetickou bombou.

Citrulline 200 g

Allnutrition - Citrulline

 • kombo aminokyselina L-citrulín a malát
 • pre vyššiu vytrvalosť a výkon
 • podporuje regeneráciu po tréningu, alebo fyzickom zaťažení
 • podporuje detoxikáciu
 • redukuje únavu
 • viac energie pri aeróbnom zaťažení
 • až 10 rôznych príchutí
 • vďaka uvoľňovaniu oxidu dusnatého má priaznivý účinok aj pri problémoch s erektilnou dysfunkciou

Izotonické nápoje Allnutrition – keď potrebujete viac ako len vodu

Pri fyzickej námahe sa automaticky potíme. Telo stráca veľa vody, sacharidov a minerálov, či už je to horčík alebo sodík. Pre doplnenie vypotených minerálov a straty tekutín je mimoriadne dôležitý dostatočný príjem tekutín.

Čistá voda nestačí, ak expozícia fyzickému zaťaženiu trvá dlhšie ako hodinu a pol.

Nedostatok horčíka môže vyvolať svalové kŕče, najmä pri vytrvalostných športoch. Počas intenzívneho cvičenia telo spotrebuje aj uložené sacharidy. Ak nedostáva žiadne doplnenie, stále viac sa spolieha na metabolizmus tukov, ktorý mu dodá potrebnú energiu.

Dodávka energie je však pomalšia a preto sa zvyčajne musí znížiť intenzita, alebo výkon. Športovec potom buď akceptuje, že jeho výkonnosť bude klesať. Alebo zabezpečí, že sa sacharidy neminú. Napríklad izotonickými nápojmi.

Izotonické nápoje sú špeciálne nápoje určené na kompenzáciu straty tekutín a živín počas cvičenia alebo intenzívnej fyzickej aktivity.

Sú naformulované tak, aby mali podobnú koncentráciu rozpustených častíc (elektrolytov a sacharidov) ako telesné tekutiny, najmä krv. To znamená, že ich osmolarita je podobná osmolarite krvi, čo im umožňuje rýchlo sa vstrebať bez toho, aby spôsobili zriedenie alebo zahustenie v tráviacom systéme.

Isotonic 700 g

Allnutrition - Izotonický nápoj

 • plný elektrolytov a vitamínov
 • 26 g glukózy na jednu dávku
 • príjemná chuť
 • 7 príchutí
 • udržuje výkonnosť počas dlhotrvajúceho tréningu
 • doplní sacharidy
 • podporuje absorpciu vody v tele

Allnutrition Fatburner – optimalizované spaľovanie tukov

Spaľovače tukov využívajú rôzne prístupy na podporu vašej fitness cesty. Niektoré sa môžu zamerať na kontrolu chuti do jedla a iné môžu mať termogénne účinky – ako spaľovače Allnutrition.

Ak sa chcete zbaviť tuku a schudnúť pri zachovaní svalov, ktoré si vybudujete v posilňovni spaľovač tukov Allnutrition je jednoduchá, účinná a lacná voľba.

Burn4All Extreme

Allnutrition - Spaľovač tukov

 • 7 účinných synergicky pôsobiacich zložiek
 • 150 mg pridaného kofeínu na jednu dávku
 • s prídavkom vitamínu C pre správnu látkovú premenu a redukciu únavy
 • vynikajúci pomer cena / obsah

Záverom

ALLNUTRITION je značka pre každého. Nezáleží na tom, či ste v posilňovni 24 hodín denne, 7 dní v týždni, alebo len premýšľate o zmene stravovania. Allnutrition to pokryje.

Spoločnosť sa zaviazala k najvyššiemu štandardu zákazníckych služieb a kvality. Nezáleží jej len na číslach, ktoré jej výrobky dosahujú, ale snaží sa budovať dôveru v zákazníkoch a ukázať, ako vytvára imidž značky priamo pred ich očami.

Ďalším kľúčovým dôvodom, prečo práve značka Allnutrition, je to, že berie bezpečnosť  mimoriadne vážne. Všetky produkty AllNutrition majú certifikáty: GMP (Good Manufacturing Practice), ISO 9001:2000 a HACCP Certification. Kvalita je systematicky overovaná.

Tiež sa nebojí ukázať, ako sa jej produkty vyrábajú, pretože si je stopercentne istá, že spĺňa všetky požiadavky, ktoré vyžaduje medzinárodné právo.

Objednajte si teda svoj prvý balík produktov Allnutrition ešte dnes a ak sa rozhodnete pre nákup na bodyworld.eu, určite nezabudnite využiť aktuálny zľavový kód, alebo prebiehajúcu akciu.

Zdroje informácií:

 1. bodyworld.eu
 2. allnutrition.com
4.9/5 - (24 hlasov)

5 Komentáre

 1. Vyskúšal som veľa značiek, ale Allnutrition je pre mňa bezkonkurenčný. Cenou aj kvalitou spĺňajú ich produkty všetko, čo napríklad taký GymBeam ani zďaleka.

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.