LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživaVýživové doplnky(RECENZIA) N1 Pre Workout Nutrend: kvalitná predtréningovka

(RECENZIA) N1 Pre Workout Nutrend: kvalitná predtréningovka

N1 Pre-Workout je profesionálny prípravok na stimuláciu tela pred fyzickou aktivitou, vytvorený v súlade s predpismi európskej legislatívy.

Výrobca tvrdí, že obsahuje odborníkmi uznávané najúčinnejšie látky na zabezpečenie maximálneho efektu „napumpovania svalov“ a posúvania hraníc fyzického výkonu. Je to naozaj tak? Skúsme to zistiť.

N1 Pre-Workout Nutrend

N1 Pre-Workout - Nutrend

 • silne stimulujúca predtréningovka
 • obsahuje potentné rastlinné extrakty
 • instantná forma
 • bez cukru
 • vhodný pre športovcov všetkých kategórií
 • 6 rôznych príchutí
 • rôzne typy balenia

N1 Pre Workout – charakteristika

Nová predtréningovka N1 je vhodná ako pre silový tréning, tak aj pre vytrvalostné výkony a dodáva energiu a silu na celé obdobie fyzickej aktivity.

Doplnok je navrhnutý tak, aby zvýšil energetickú hladinu pred akoukoľvek aktivitou, ktorú vykonávate a zlepšil silu, sústredenie a koncentráciu. Dodáva sa v 6 príjemných príchutiach – Red Orange, Tropical Candy, Blue Raspberry, Grapefruit, Blackcurrant a Magical Citrus.

N1 Pre Workout – zloženie

Nutrend N1 Pre-workout obsahuje celkom 14 účinných ingrediencií a ponúka všetko, čo by kvalitná predtréningovka ponúkať mala, hoci niektoré by mohli byť koncentrovanejšie, aby boli maximálne prospešné pre daný účel.

Vitamín C 

Okrem množstva benefitov, ktoré dobre poznáme, môže pomôcť chrániť semenníky pred oxidačným stresom a tým zachovať hladinu testosterónu.

Sodík

Esenciálny minerál; jeho konzumácia je kľúčová pre zdravie. Avšak, bežne konzumujeme dvojnásobok odporúčaného denného príjmu prostredníctvom nadmerne presolených potravín

Kofeín

Stimuluje centrálny nervový systém (CNS), srdce, svaly a centrá, ktoré kontrolujú krvný tlak a dáva extra boost. Bezvodý kofeín je najčistejšia forma kofeínu.

Arginín-alfa-ketoglutarát (AAKG)

Pomáha telu vytvárať viac oxidu dusnatého – látky, ktorá pomáha rozširovať krvné cievy. To zvyšuje prietok krvi bez zvýšenia krvného tlaku. Teoreticky umožňuje, aby sa do svalov dostalo viac živín a rýchlejšie odstraňuje splodiny metabolizmu počas cvičenia.

Beta-alanín 

Suplementácia tejto neesenciálnej aminokyseliny napomáha produkcii karnozínu. Je to zlúčenina, ktorá hrá úlohu pri svalovej vytrvalosti pri vysokointenzívnom cvičení.

L-Citrulín

Používa sa ako doplnok športového výkonu a kardiovaskulárneho zdravia. Suplementácia L-Citrulínom vedie k zníženiu únavy a zlepšeniu vytrvalosti pri aeróbnom aj anaeróbnom dlhotrvajúcom cvičení. Zvyšuje produkciu oxidu dusnatého v tele.

Oxid dusnatý pomáha tepnám relaxovať a pracovať lepšie, čo zlepšuje prietok krvi v celom tele. Suplementácia môže pomôcť znížiť krvný tlak u ľudí s prehypertenziou. Tu by sa žiadalo vyššie množstvo – doplnok obsahuje 2250mg citrulínu, pre zvýšenie športového výkonu môžete užiť až 6 000 – 8 000 mg. 

Bodybuilder

Vitamíny B3, B1, B6 

Vitamín B6 pomáha hladinám testosterónu stimuláciou receptorov androgénu (steroidný hormón, ktorý pôsobí ako prekurzor testosterónu). Vyššie množstvo niacínu môže zlepšiť hladinu cholesterolu a znížiť kardiovaskulárne riziko. Všetky tri vitamíny sú nevyhnutné pre metabolizmus bielkovín, sacharidov a tukov.

Vápnik

Výsledky ukazujú, že tréning má za následok zvýšenie hladín testosterónu u športovcov a že zvýšenie je väčšie, ak je sprevádzané doplnením vápnika. Je však známe, že doplnky vápnika zvyšujú arteriálny plak, čo môže z dlhodobého hľadiska spôsobiť kardiovaskulárne problémy.

L-tyrozín

Tyrozín sa užíva na depresiu, poruchu pozornosti (ADD), poruchu pozornosti s hyperaktivitou (ADHD), neschopnosť zostať bdelý (narkolepsia) a zlepšenie bdelosti po nedostatku spánku. Používa sa tiež pri strese, Parkinsonovej chorobe, Alzheimerovej chorobe, syndróme chronickej únavy (CFS).

Dimetylaminoetanol DMAE

Pre oddialenie únavy. Táto zlúčenina môže pomôcť aj pri kognitívnych poruchách.

Kreatín 

Prírodný zdroj energie, ktorý pomáha vytvárať stabilný prísun energie do svalov, aby mohli pokračovať v práci, najmä keď cvičíte

Čierne korenie / Piper Nigrum (BioPerine)

BioPerine® výrazne zvyšuje biologickú dostupnosť rôznych doplnkových živín prostredníctvom zvýšenej absorpcie.

Bodybuilder

N1 Pre Workout – účinky

 • dodá energiu a silu
 • zvyšuje výkon udržiavaním úrovne energie a odvrátením únavy
 • zvyšuje koncentráciu
 • pomáha dodávať živiny do namáhaných svalov
 • pomáha bojovať proti svalovej únave a tlmí hromadenie kyseliny mliečnej vo svaloch spôsobené intenzívnym tréningom, čo môže výrazne zlepšiť vytrvalosť
Hľadáte predtréningovku, ktorá vás pozitívne prekvapí?

N1 Pre-Workout - Nutrend

N1 Pre Workout Nutrend

– predtréningovka s unikátnym zložením, ktoré dokonale synergizuje a pomáha zvýšiť výkon udržiavaním hladiny energie a oddialením únavy

Dávkovanie

Pre športovcov citlivých na stimulanty a tých, ktorí majú telesnú hmotnosť okolo 75 kg, rozmiešajte 8,5 g prášku v 150 ml vody.

Ak vážite viac ako 75 kg a chystáte sa na vysoko profesionálny tréning, rozmiešajte 17 g prípravku v približne 300 ml vody. Doplnok užite 30 minút pred tréningom.

Ak chcete zmierniť intenzívnu chuť je možné pridať vody aj viac.

Ak si v nápoji, po rozmiešaní všimnete viditeľné, nerozpustené častice, je to úplne v poriadku. Je to prirodzené a neznamená to, že s produktom nie je niečo v poriadku.

Doplnok nie je určený pre tehotné ženy a deti. Ženy, ktoré dojčia, by tiež nemali užívať Nutrend N1 Pre-Workout. Produkt je vytvorený na profesionálnej úrovni a navrhnutý pre maximálnu stimuláciu pred intenzívnym tréningom.

Možné vedľajšie účinky

Jemné mravčenie, brnenie, ev. pocit svrbenia je bežná reakcia na obsiahnuté ingrediencie, rovnako ako pocit pálenia na perách, ktorý spôsobuje pridaný piperín.

N1 Pre Workout – cena

Cena 510 g balenia sa aktuálne na najväčšom porovnávacom portáli Heureka pohybuje medzi 21,99 až 34,90 €, cena 300 g balenia medzi 16,75 až 22,90 € a cena 10x 17g vrecúšok medzi 10,20 € až 21,39 (!)€.

 • Cena jednej dávky 510 g balenia vychádza v prípade najnižsej ceny 0,73 € v prípade najvyššej ceny 1,16 €.
 • Cena jednej dávky 300 g balenie sa hýbe v rozmedzí 0,95 a 1,29 €
 • Cena vrecúšok sa hýbe medzi 1,02 až 2,13 € na dávku

Rozdiely v cenách jednotlivých predajcov sú v niektorých prípadoch až nepochopiteľné, ale už sme si na to pravdepodobne zvykli.

Recenzie a hodnotenia zákazníkov

Produkt získal na Heureke 90 – 96% odporúčanie overených zákazníkov. Užívatelia oceňujú rýchly nástup účinku, prijateľnú cenu, možnosť výberu medzi rôznymi príchuťami aj ich príjemnú chuť.

Medzi negatívnymi recenziami sa objavila výhrada k zlej rozpustnosti (písali sme o nej vyššie), chuti a vzhľadu a konštatovanie, že keď je prípravok dlhšie otvorený, stvrdne na kameň. Je preto dôležité pripomenúť, aby ste venovali pozornosť jeho správnemu skladovaniu a jeho spotrebovaniu do 3 mesiacov od otvorenia!

Tu sú aj niektoré konkrétne hodnotenia:

Recenzie N1 Pre Workout

Výhody a nevýhody

Výhody
 • zložky doplnku majú preukázané schopnosti prospieť športovému výkonu
 • citeľné a veľmi rýchle účinky
 • príjemná chuť
 • možný výber príchutí a objemu balenia
 • dobrá cena
Nevýhody
 • citrulín by mohol byť v prípravku zastúpený vo väčšom množstve

Zhrnutie na záver

Ak hľadáte predtréningovku založenú na stimulantoch, zvážte vyskúšanie Nutrend N1 Pre-Workout. Zdá sa (recenzie to potvrdzujú), že je to jeden z najkvalitnejších a vcelku dobre vyvážených pre-workoutov na trhu.

Je bezpečný svojim zložením a netreba sa obávať žiadnych vedľajších účinkov (okrem pocitov, ktoré sú pri tomto druhu doplnkov bežné).

Hľadáte predtréningovku, ktorá vás pozitívne prekvapí?

N1 Pre-Workout - Nutrend

N1 Pre Workout Nutrend

– predtréningovka s unikátnym zložením, ktoré dokonale synergizuje a pomáha zvýšiť výkon udržiavaním hladiny energie a oddialením únavy

Zdroje informácií:

4.9/5 - (25 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Georgina Tašká
Georgina Tašká
S láskou k písanému slovu a aktívnemu životu spájam tieto dve vášne a snažím sa vytvárať pútavý a informatívny obsah, ktorý motivuje a inšpiruje čitateľov k zmene životného štýlu. Verím, že slová majú moc podnietiť zmenu a transformovať životy.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.