LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovVýživaVýživové doplnkyAnabol 24 od Uber Nutrition (RECENZIA)

Anabol 24 od Uber Nutrition (RECENZIA)

Dlhodobo cvičíte a pritom stále nevidíte výsledky? Anabol 24 sľubuje, že dodá vašim svalom všetko potrebné pre ich rýchlejší rast. Patrí medzi obľúbené výživové doplnky pre športovcovgainery. Tieto výrobky sú navrhnuté na podporu hmotnostného prírastku a naberania svalovej hmoty.

Podľa slov výrobcu ide o najsilnejší voľnopredajný stimulant rastu svalovej hmoty. Je to naozaj tak? Poďme sa spoločne pozrieť, akú kvalitu tento výrobok skutočne ponúka.

Anabol 24 Uber Nutrition

anabol 24

 • Komplexný výživový doplnok
 • Stimuluje rast svalovej hmoty
 • Obsahuje bielkoviny, aminokyseliny, kreatín a glutamín
 • 4 príchute
 • Jednoduché dávkovanie
 • Vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých

Čo je Anabol 24?

Anabol 24 od Uber Nutrition je výživový doplnok v podobe formule „all in one“, ktorý sa postará o rýchlejší nárast svalovej hmoty.

Môžeme ho zaradiť do kategórie gainerov, ktoré sú populárne medzi ľuďmi, ktorí cvičia s cieľom budovať svaly a zvyšovať svoju fyzickú výkonnosť.

Tento silný stimulant rastu svalovej hmoty obsahuje bielkoviny, aminokyseliny, kreatín a glutamín. Ide o vhodný objemový prípravok ako pre začiatočníkov, tak aj pre pokročilých. Je určený na to, aby pomohol jednotlivcom, ktorí majú problémy s priberaním na váhe alebo chcú rýchlo získať svalovú hmotu.

Jeho zloženie je navrhnuté tak, aby v tele vytvoril vysoko anabolické prostredie, zvýšil produkciu vlastných anabolických hormónov po tréningu a zmiernil a zastavil katabolické účinky, ktoré vedú k chudnutiu a stratám sily. Svalová hmota je tak trvácna aj po vysadení produktu.

Prečo si vybrať All-in-one produkt?

„Klasický gainer“ vs „all-in-one“ (všetko v jednom) sú dva typy výživových doplnkov, ktoré sa používajú na podporu hmotnostného prírastku a nárastu svalovej hmoty. Prečo siahnuť radšej po All-in-one?

All-in-one je kategória gainerov, ktorá obsahuje komplexné zloženie vrátane bielkovín, sacharidov, tukov, vitamínov, aminokyselín BCAA, minerálov a ďalších prídavných látok.

Je to takzvaný „všetko v jednom“ produkt, ktorý má za cieľ poskytnúť všetky potrebné živiny pre celkovú podporu rôznych aspektov tréningu a obnovy energie.

Ide o multifunkčné výživové doplnky pre športovcov, ktorí nechcú strácať čas hľadaním ideálnej kombinácie potrebných látok, ale všetko nájdu v jednom produkte.

Klasické gainery sa zameriavajú predovšetkým na zvýšenie príjmu kalórií, sacharidovbielkovín a na podporu hmotnostného a svalového prírastku.

Je dôležité si uvedomiť, že konkrétne produkty sa môžu líšiť v zložení a účinkoch, a preto je dôležité si prečítať etikety a príbalové letáky, aby ste získali presnú predstavu o tom, čo daný produkt obsahuje a aké má vlastnosti.

Anabol 24 – výhody

 • Pomôže vám maximalizovať objem svalových buniek
 • Je určený pre rýchle budovanie sily a mohutnej svalovej hmoty
 • Ide o komplexný a multifunkčný výživový doplnok
 • Obsahuje bielkoviny, aminokyseliny, kreatín a glutamín
 • Môžete si vybrať zo 4 lahodných príchutí
 • Jednoducho sa dávkuje
 • Je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých
Hľadáte výživový doplnok, ktorý sľubuje rýchlejšie budovanie svalovej hmoty?

anabol 24

ANABOL 24 UBER NUTRITION

 

– komplexný výživový doplnok s all-in-one formulou, ktorý sa postará o rast vašich svalov a budovanie sily.

Príchute

Anabol 24 nájdete v 4 lahodných príchutiach:

 • Čokoláda
 • Jahoda
 • Vanilka
 • Banán

Zloženie Anabol 24

Všetky príchute majú rovnaké zloženie: Srvátkový proteínový koncentrát WPC, aminokyseliny BCAA, glutamín, dextróza, maltodextrín, srvátkový proteín a kreatín.

Hlavná formula je postavená na účinku srvátkového koncetrátu WPC a hydrolyzátu s obsahom voľných foriem aminokyselín. Srvátkový proteínový koncentrát (WPC) je forma srvátkového proteínu, ktorá obsahuje nižší podiel bielkovín v porovnaní so srvátkovým izolátom. Obsahuje aj určité množstvo tukov a sacharidov. Hydrolyzát je vyrobený procesom hydrolytického štiepenia, čím sa stáva rýchlo vstrebateľným.

Maltodextrín slúži pre doplnenie energie. Tieto sacharidy sa často pridávajú do športových nápojov a doplnkov na zvýšenie rýchlosti dodávky energie počas tréningu a na podporu okamžitej regenerácie.

Zmes kreatínov obsiahnutá v kreatínovom matrixe: krealkalyn, kreatín monohydrát a kreatín fosfát podporujú zvýšenie sily. Kreatín je prírodný zdroj energie, ktorý pomáha vytvárať stabilný prísun energie do svalov, aby mohli pokračovať v práci. Môže tiež pomôcť s nárastom svalovej hmoty a svalovej sily.

Zmes aminokyselín spoločne so správnym množstvom mono a polysacharidov dokážu po telesnej záťaži zvyšovať produkciu vlastného rastového hormónu a takisto aj IGF-1 (inzulínu podobný rastový faktor 1), ktorý je rovnako ako rastový hormón bielkovina, ktorého molekulu tvorí 70 aminokyselín, a podieľa sa spoločne s testosterónom a inzulínom na tvorení anabolického prostredia v tele.

BCAA sa často používajú na podporu regenerácie svalov, zníženie svalovej únavy po tréningu a ochranu svalov pred katabolizmom (rozkladom) počas náročných cvičebných sérií.

Dextróza a maltodextrín sú sacharidy, ktoré sa rýchlo vstrebávajú v organizme. Dextróza je jednoduchý cukor, zatiaľ čo maltodextrín je zložitejší sacharid.

Anabol 24 obsahuje prírodné látky, ktoré zvyšujú proteosyntézu na maximum, preto sa počas užívania odporúča aj zvýšená konzumácia bielkovín z potravy, aby boli svaly zásobené dostatkom bielkovín, keďže dochádza k rýchlejšej premene bielkovín na svalovú hmotu.

Tabuľka nutričných hodnôt (rovnaké pre všetky príchute)

NUTRIČNÉ HODNOTY NA 60 G

 • Aminokyselinový matrix: 21 500 mg
 • Glutamín: 4 000 mg
 • Leucín: 1 900 mg
 • Izoleucín: 1 100 mg
 • Valín: 1 000 mg
 • Arginín: 1 000 mg
 • Alanín: 900 mg
 • Cysteín: 400 mg
 • Metionín: 400 mg
 • Histidín: 450 mg
 • Ostatné aminokyseliny: 10 000 mg
 • Kreatínový matrix: 4 000 mg
 • Vláknina: 850 mg
 • Bielkoviny: 23 g
 • Sacharidy (maltodextrín, dextróza): 29 g
 • Tuky: 2 g

Dávkovanie

Odporúčaná denná dávka predstavuje 60 gramov, čiže 2 odmerky. Z 1000 gramového balenia máte tak na cca 16 porcií. Zmiešajte 2 odmerky s 300 až 400 ml vody alebo mlieka a užívajte 1-3 krát denne.

Skúsenosti a recenzie zákazníkov

Aké skúsenosti majú s produktom ostatní zákazníci? Môžeme povedať, že Anabol 24 nemá síce veľa recenzií, ale tie, ktoré sme našli, boli pozitívne. Produkt si zaslúžil 4,5 hviezdičiek.

V recenziách je pozitívne hodnotené zloženie produktu, príchuť, pomer ceny a kvality a celková spokojnosť s výrobkom i samotným výrobcom. Doplnky výživy od spoločnosti Uber Nutrition patria k vysoko kvalitným. Ponúkajú kvalitné proteíny, aminokyseliny, vitamíny a ďalšie účinné riešenia, ktoré podporujú svalový rast, regeneráciu a celkový výkon športovcov.

Zákazníci, ktorí vyskúšali Anabol 24 boli zjavne spokojní a odporúčajú produkt aj ostatným. Presvedčte sa sami.

Kedy byť opatrný?

Rovnako ako u iných produktov obsahujúcich kreatín, počas užívania je potrebné dbať na dostatočný pitný režim. Neužívajte Anabol 24 pokiaľ trpíte cukrovkou. Užívaniu sa vyhnite aj v prípade, ak sa u vás vyskytla kožná alebo iná alergická reakcia.

Tento výrobok tiež nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a pre osoby mladšie ako 15 rokov. Udržujte ho mimo dosahu detí.

Cena

V čase písania recenzie je produkt Anabol 24 vo výhodnej 20% akcii. Bežná cena sa pohybuje okolo 30 eur.

Aktuálne ho nájdete v zľave za 23,90 eur. Dostupné sú všetky príchute. Ide o 1 kg balenie, ktoré pri odporúčanom dávkovaní vydrží na 16 porcií. Cena rozhodne nepatrí k najnižším, ale ak vám dokáže tento produkt pomôcť k dosiahnutiu vašich cieľov je to podľa nás v poriadku.

anabol 24

Záverečné hodnotenie

Anabol 24 predstavuje ideálnu možnosť, ako dopomôcť vašim svalom, aby rýchlejšie rástli. Keďže ide o „all in one" produkt, dodá telu bielkoviny, aminokyseliny, kreatín i glutamín.

Podľa nášho hodnotenia, ale i hodnotenia užívateľov, ide o kvalitný produkt od overeného výrobcu. Niektorých zákazníkov však môže odradiť vyššia cena, vzhľadom na veľkosť balenia.

Majte na pamäti, že ide o výživový doplnok, ktorý nemá byť náhradou pestrej a vyváženej stravy. Dodržujte jeho dávkovanie a nezabudnite svaly zásobovať bielkovinami zo stravy. Ak sa u vás vyskytnú nežiadúce účinky, prestaňte produkt užívať a poraďte sa s vašim lekárom.

Prajeme veľa šťastia na vašej ceste za dosahovaním cieľov!

Hľadáte výživový doplnok, ktorý sľubuje rýchlejšie budovanie svalovej hmoty?

anabol 24

ANABOL 24 UBER NUTRITION

 

– komplexný výživový doplnok s all-in-one formulou, ktorý sa postará o rast vašich svalov a budovanie sily.

4.7/5 - (34 hlasov)

1 komentár

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Dominika Jarošová
Dominika Jarošová
Chvíľu mi trvalo, kým som si k športu ako malá našla cestu. Dnes si už však život bez neho neviem predstaviť. Preto si popri tvorbe článkov a grafiky vždy vo voľnom čase zabehám či zacvičím. Keďže milujem prírodu, najradšej vybehnem do lesa so psíkom alebo na turistiku. Pravidelne sa vzdelávam v oblasti športu a zdravej výživy, nakoľko naše telo je hlavne náš výtvor a treba sa oň patrične starať. Rada by som nadobudnuté poznatky predstavila aj vám.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.