LETNÉ ZĽAVY až 79 % ZOBRAZIŤ

DomovFitnessNajlepší FITNESS darček pre mamu - (TOP 10)

Najlepší FITNESS darček pre mamu – (TOP 10)

Od oblečenia do posilky cez fitness pomôcky až po predmety starostlivosti o seba. Existuje množstvo fitness darčekov, ktoré môžete darovať mamičkám zameraným na fitness. Najlepšie fitness darčeky pre mamu sa ľahko používajú a zaručene potešia každú aktívnu mamičku.

Fitness darček pre mamu

Najjednoduchší spôsob, ako nájsť fitness darček pre mamu, je zistiť aké sú ich aktuálne záujmy. Má vaša mama rada smoothie? Kúpte jej mixér na smoothie. Sťažuje na boľavé svaly po náročnom tréningu, masážna pištoľ je skvelá voľba! Preskúmali sme rôzne obľúbené produkty, zvážili sme ich kvalitu a cenu a konzultovali sme náš výber s našimi čitateľmi.

darček pre mamu fitness mamička s dieťaťom

Toto je náš výber najlepších fitness darčekov pre mamičky na trhu.

Retro bicykel

bicykle Decathlon Elops

Bicykel je ideálny spôsob ako sa udržať vo forme. Pozrite si kvalitné bicykle pre ženy a vyberte si ten najlepší bicykel presne podľa vašich predstáv. Ak chcete vedieť všetky výhody bicyklovania, prečítajte si náš článok na túto tému.

Športová taška

darček pre mamu fitness taška

Športová taška patrí taktiež medzi veľmi obľúbené fitness darčeky pre mamu. Stačí si vybrať podľa toho, aké farby má rada a zaručene ju tento darček poteší. Ukázať sa vo fitku s novou taškou je skvelý pocit.

Veslovací trenažér

darček pre muža fitness veslovací trenažér

Veslovací trenažér je výborný produkt, ktorý si zaručene obľúbi celá rodina! Je vhodný pre všetky vekové kategórie pretože má veľmi malý vplyv na kĺby. Veslovanie patrí medzi veľmi obľúbené fitness aktivity. Pozrite si náš výber tých najlepších veslovacích trenažérov na našom trhu.

Masážna pištoľ

Bez ohľadu na to, akú aktivitu vykonáva vaša mama celý deň, jej svaly ocenia silnú (ale zároveň jemnú) masáž. Ošetrenie svalov zlepšuje regeneráciu svalov, uvoľňuje stres a napätie v tele a upokojuje akékoľvek nepohodlie, ktoré pociťujete po tréningu. Doprajte vašej mame kvalitnú masážnu pištoľ za super cenu.

Samotné zariadenia sú odolné a majú špičkové spracovanie. Vďaka otočnému ramenu a ergonomickému viacúčelovému úchopu spolu s tichým motorom a celkovou výdržou batérie je používanie masážnych pištolí jednoduché a pohodlné. Nepotrvá dlho, kým vaša mama pridá do svojejdennej rutiny „samomasáž“.

Smoothie mixér

Smoothie mixér je ideálny darček pre všetkých. Máte radi zdravé smoothie po cvičení? Nie je nič jednoduchšie ako hodiť všetko, čo máte radi do tohto mixéra a vykúzliť vaše obľúbené smoothie.

Stacionárny bicykel

Stacionárny bicykel je ideálny darček pre každú mamu, ktorá sa chce udržať vo forme a zároveň sa jej nechce chodiť do fitness centra. Vyberte si zo širokej ponuky stacionárnych bicyklov. Napísali sme pre vás kvalitný článok, ktorý vám predstaví jednotlivé modely bicyklov.

Bežecký pás

Prechádzka v parku môže byť skvelou formou cvičenia, avšak niekedy je pohodlnejšie si rýchlo zacvičiť vo vnútri. Bežecký pás prinesie cvičenie priamo k vám domov a umožní vám (alebo tomu, koho obdarujete) zacvičiť si v pohodlí domova aj počas nepriaznivého počasia.

Dôležité je aby mal daný bežecký pas tichý motor. Drahšie modely sú vybavené bluetooth reproduktormi a rôznymi meračmi tepu a fyzickej aktivity.

Masážny valec

Masážny valec je ďalšia masážna pomôcka, ktorá uľaví od boľavých svalov. Vyberte si zo širokej ponuky masážnych valcov. Tento konkrétny produkt nie je príliš tvrdý, ale je dostatočne pevný, aby zasiahol aj hlboké svalové tkanivo.

Fľaša na vodu

Zostať hydratovaný by mal byť prioritou pre nás všetkých. Luxusná fľaša na vodu je ideálny darček pre vašu mamu. Táto drobnosť nebude bolieť váš rozpočet a vašu mamu zaručene poteší. Pozrite si návod ako vybrať najlepšiu fľašu na vodu.

Športové topánky

darček pre mamu fitness topánky

Športové topánky sú špeciálne navrhnuté tak, aby pomáhali vyťažiť zo športovej aktivity maximum. Nezáleží na tom, či vaša mama obľubuje beh alebo má len rada aktívny životný štýl. Pohodlné športové topánky zaručene potešia každého.

4/5 - (5 hlasov)

Napísať odpoveď

Please enter your comment!
Please enter your name here

Andrej
Andrej
Športu sa venujem odmalička. Hrám futbal a vo voľnom čase rád cvičím. Aj preto som sa rozhodol založiť tento web. Neustále sa v tejto problematike vzdelávam. V mojich článkoch sa budem snažiť priblížiť vám môj pohľad na vec.

CHCEŠ BYŤ FIT? ZAČNI HNEĎ TERAZ!

Dostaň sa do formy pomocou našich zaujímavých článkov.

Raz za čas ti pošleme zhrnutie toho najnovšieho, čo sa udialo vo svete fitness. Taktiež ti budeme posielať zľavy, pomocou ktorých ušetríš nejaké tie €. Tie potom môžeš dať napríklad za vstup do posilky.